reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Telewizja na Kartę w Pioneerach Cyfry+

dodano: 2008-12-05 13:01 | aktualizacja: 2008-12-08 12:36
autor: HacKing | źródło: sat-elita.info

Telewizja na Kartę Logo Na forum dyskusyjnym sat-elita.info pojawiło się nieoficjalne, zmodyfikowane oprogramowanie dla odbiorników Pioneer 1430 i 1530 oferowanych przez Cyfrę+. Twórcy tej wersji aktywowali drugi czytnik wbudowany w te modele opisany jako Karta Bankowa. Można w nim używać karty Telewizji na Kartę. W przeciwieństwie do poprzednich rozwiązań opartych na odpowiednio zaprogramowanych blokerach - możliwa jest aktywacja i przechodzą uprawnienia.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Co ważne - można korzystać z dwóch kart jednocześnie - działanie oryginalnego czytnika kart abonenckich nie jest zaburzone, czyli Cyfra+ działa, a jednocześnie w drugim, nieaktywnym dotychczas slocie można umieścić kartę TnK.

Oprogramowanie jest oczywiście nieoficjalne, ale nie zawiera emulatorów. Korzystanie z niego jest możliwe tylko na własną odpowiedzialność.

Po załadowaniu zajrzeć należy do menu Konfiguracja wywoływanego kolejno klawiszami +, MENU, 7. Potem konieczne jest uruchomienie opcji AUTO PID (czyli oznaczenie gwiazdką), a przy EMM SECA 2 wybór UA/SA.
Następnie do każdego z kanałów, dla których mamy uprawnienia do odbioru, należy wybrać system, z poziomu którego ma być dekodowany. Tę operację należy wykonać tylko raz - ustawienia zostaną zapamiętane. Okno wyboru wywołujemy klawiszem "A" na pilocie. Dla karty Cyfry+ prawidłowy wybór to "0100 Seca", a dla kart TnK - "0b00 Conax".

Podgląd na uprawnienia jest możliwy dla obydwu kart - wchodzimy tam przez Menu i 6. Jeśli czytnik kart zgłasza przy Telewizji na Kartę datę 1.1.2001 - oznacza to, że jest ona nieaktywna.

W zestawie z oprogramowaniem autorzy dołączyli gotową listę kanałów i niezbędne narzędzia.
(D)Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Prepaid CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

519 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...