reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-10-28 - 2021-10-29

Futbol w telewizji 20.12.2008

dodano: 2008-12-20 04:08
autor: Mr. Orbita | źródło: LJ

futbol_w_tv_www.jpg Alternatywne możliwości odbioru piłkarskich transmisji satelitarnych:
Do odbioru kanałów z pozycji satelitarnych 42E, 26E i 7W wymagane są większe anteny - zalecana: 130cm.
Do odbioru części kanałów z pozycji satelitarnej 28.2E (w tym ITV i BBC) wymagane są większe anteny - zalecana: 200cm - 300cm.
Konieczne są też najwyższej jakości, sprawdzone i wyselekcjonowane konwertery 0,2dB - 0,3dB.




Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sobota - 20 grudnia 2008


1. Lig (Turcja): Karsiyaka vs. Caykur Rizespor (12:00)
- D Spor (42E - Videoguard)


Premier League (Szkocja): Hamilton Academical vs. Motherwell (13:30)
- Al Jazeera Sport +3 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
- Gol TV (30W - PowerVu)
- Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
- Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
- SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
- SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
- Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)


Championship (Anglia): Birmingham City vs. Reading (13:45)
- BHT 1 (16E & 12.5W - Viaccess PC 2.5)
- DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
- Futbol Smart (42E - Videoguard)
- Ring TV (16E - Cryptoworks)
- Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
- Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
- Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
- SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
- Viasat Football (5E - Videoguard)
- Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
- Viasat Sport Norge (5E - Videoguard)
- Retransmisja (18:20): Sport Italia (13E - Videoguard)
- Retransmisja (15:45): SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)


Beta Ethniki (Grecja): Kalamanta vs. Atromitos (14:00)
- ET-3 (13E - Irdeto 2)


Championship (Albania): Besa vs. Teuta (14:00)
- DigitAlb SuperSport 3 (16E - Conax)


GNFE-1 (Maroko): IZK Khemisset vs. OCK Khouribga (15:30)
- Arriyadiya (13E & 7W - FTA)


GNFE-1 (Maroko): JSM Laayoune vs. KACM Marrakech (15:30)
- RTM 1 Maroc (26E & 13E - FTA)


Super League (Grecja): Panserraikos vs. PAOK Thessaloniki (15:45)
- Alpha TV (13E - Irdeto 2)


Super League (Grecja): Iraklis Saloniki vs. Skoda Xanthi (15:45)
- Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
- Retransmisja (20:30): Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)


Division 1 (Egipt): Tersana vs. Ismaili (15:45)
- Modern Sports (7W - FTA)
- Orbit Al Riyadiyah (26E & 8W - Seca 2)


Premier League (Anglia): Fulham vs. Middlesbrough (16:00)
- Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
- Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
- Show Shasha Extra (7W - Irdeto 2)
- SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
- Spormax (7E - Cryptoworks)
- Retransmisja (21:45): Canal+ Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
- Retransmisja (21.12 - 0:00): Teledeporte (19.2E & 30W - Nagravision 3)


Premier League (Anglia): Bolton Wanderers vs. Portsmouth (16:00)
- BHT 1 (16E & 12.5W - Viaccess PC 2.5)
- Canal+ Sport Extra Scandinavia (0.8W - Conax)
- Diema (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Prima TV (23.5 & 19.2E - Cryptoworks)
- RTL Hrvatska (5W - Viaccess PC 2.5)
- RTS 2 (16E - Videoguard)
- Show Series Extra (7W - Irdeto 2)
- SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
- Sport TV (30W - Nagravision 3)


Premier League (Anglia): Hull City vs. Sunderland (16:00)
- Alfa TV (13E - Irdeto 2)
- Canal+ Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
- Canal+ Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
- Gol TV (30W - PowerVu)
- Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
- Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
- Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
- SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
- Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)


Premier League (Anglia): Blackburn Rovers vs. Stoke City (16:00)
- Canal+ Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
- Diema 2 (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
- Showtime Extreme Sports (7W - Irdeto 2)
- SKY Calcio Super (13E - Videoguard)


Serie B (Włochy): Empoli vs. Mantova (16:00)
- La 7 Cartapiù A (12.5W - Irdeto 2)
- SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)


Serie B (Włochy): Livorno vs. Sassuolo (16:00)
- RAI International Africa (13E - Seca 1)
- SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)


Serie B (Włochy): Ancona vs. Triestina (16:00)
- SKY Calcio 7 (13E - Videoguard)


Serie B (Włochy): Modena vs. Bari (16:00)
- La 7 Cartapiù C (12.5W - Irdeto 2)
- SKY Calcio 8 (13E - Videoguard)


Serie B (Włochy): Frosinone vs. Vicenza (16:00)
- SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)


Serie B (Włochy): Salernitana vs. Ascoli (16:00)
- La 7 Cartapiù D (12.5W - Irdeto 2)
- SKY Calcio 10 (13E - Videoguard)


Serie B (Włochy): Piacenza vs. Pisa (16:00)
- La 7 Cartapiù B (12.5W - Irdeto 2)
- SKY Calcio 11 (13E - Videoguard)


Serie B (Włochy): Treviso vs. Avellino (16:00)
- SKY Calcio 13 (13E - Videoguard)


Serie B (Włochy): Rimini vs. Albinoleffe (16:00)
- SKY Calcio 12 (13E - Videoguard)


Premier League (Szkocja): Kilmarnock vs. St Mirren (16:00)
- Retransmisja (21:00): BBC Alba (28.2E - FTA)


Ligat Al (Izrael): Hapoel Petach-Tikva vs. Hapoel Tel Aviv (16:15)
- The Israeli Network (9E - Viaccess PC 2.5)


Super Lig (Turcja): Trabzonspor vs. Eskisehirspor (18:00)
- Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)


Serie A (Włochy): Lazio vs. Palermo (18:00)
- Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
- Boom Sport One (4W - Videoguard)
- Canal+ Sport Extra Scandinavia (0.8W - Conax)
- DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
- ESPN Latin America (15W - PowerVu)
- ESPN Pacrim (15W - PowerVu)
- KTV Kohavision (16E & 1W - Conax/Irdeto 2)
- La 7 Cartapiù B (12.5W - Irdeto 2)
- Nova Sports 7 (13E - Irdeto 2)
- RAI International Africa (13E - Seca 1)
- SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
- Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sport 7 (39E - Irdeto 2 & Griffin)
- Retransmisja (23:30): La 7 Cartapiù A (12.5W - Irdeto 2)


Super League (Grecja): Panionios vs. Asteras Tripolis (18:00)
- Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
- Retransmisja (22:30): Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)


Division 1 (Egipt): Zamalek vs. Al Shorta (18:00)
- Al Masriyah - ESC 1 (26E & 19.2E & 13E & 7W - FTA)
- Modern Sports (7W - FTA)
- Orbit Al Riyadiyah (26E & 8W - Seca 2)


1. Division (Cypr): Omonia Nicosia vs. Enosis Neon Paralimni (18:00)
- Lumiere TV (13E - Irdeto 2)


Championship (Anglia): Sheffield United vs. Crystal Palace (18:20)
- Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 3)
- DigitAlb SuperSport 3 (16E - Conax)
- Futbol Smart (42E - Videoguard)
- Ring TV (16E - Cryptoworks)
- Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
- Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
- Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
- SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
- SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
- Viasat Football (5E - Videoguard)
- Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
- Viasat Sport Norge (5E - Videoguard)


Premier League (Anglia): West Ham United vs. Aston Villa (18:30)
- Canal+ Sport (13E - Seca 4)
- Canal+ Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
- Canal+ Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
- DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
- Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
- Gol TV (30W - PowerVu)
- Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
- Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
- Nova Sports 4 (13E - Irdeto 2)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Pink Montenegro (16E - Irdeto 2)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
- RTS 2 (16E - Videoguard)
- Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
- Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
- Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
- Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
- Showtime Maghreb (13E & 7W - Viaccess PC 2.5/Irdeto 2)
- SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
- SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
- Spormax (7E - Cryptoworks)
- Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Retransmisja (23:30): Alfa TV (13E - Irdeto 2)


Liga Adelante (Hiszpania): Las Palmas vs. Albacete (18:30)
- TV Canaria Gomera (30W - BISS)


Ligat Al (Izrael): Maccabi Tel Aviv vs. Bnei Sachnin (18:30)
- The Israeli Network (9E - Viaccess PC 2.5)


Eredivisie (Holandia): Sparta Rotterdam vs. Heerenveen (18:45)
- Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Retransmisja (21:55): Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)


Ligue 1 (Francja): Grenoble vs. Le Mans (19:00)
- Kanal A (42E - FTA)
- TV 5 Monde Orient (26E & 7W - FTA)
- A la Carté 1 (19.2E - Seca 2)
- DigitAlb SuperSport 4 (16E - Conax)
- NTV Plus Sport Classic (36E - Viaccess PC 2.5)
- SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
- Retransmisja (21:55): SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)


Ligue 1 (Francja): Lille vs. Le Havre (19:00)
- A la Carté 2 (19.2E - Seca 2)


Ligue 1 (Francja): Lorient vs. Rennes (19:00)
- A la Carté 3 (19.2E - Seca 2)


Ligue 1 (Francja): Nantes vs. Sochaux (19:00)
- A la Carté 4 (19.2E - Seca 2)


Ligue 1 (Francja): St Etienne vs. Auxerre (19:00)
- A la Carté 5 (19.2E - Seca 2)
- Al Jazeera Sport +4 (7W - Irdeto 2)


Ligue 1 (Francja): Toulouse vs. Nice (19:00)
- A la Carté 6 (19.2E - Seca 2)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


Super Liga (Portugalia): Sporting Braga vs. Rio Ave (19:15)
- Sport TV (30W - Nagravision 3)
- Retransmisja (20:00): Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)


Eredivisie (Holandia): NAC Breda vs. Vitesse Arnhem (19:45)
- Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)
- Retransmisja (23:30): Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)


LFP Primera División (Hiszpania): Real Madrid vs. Valencia (20:00)
- Canal+ Sport 2 (13E - Seca 4)
- NTV Türk (42E - FTA/BISS)
- Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
- Arena Bundesliga Home (19.2E - Cryptoworks)
- Boom Sport One (4W - Videoguard)
- DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
- ESPN Pacrim (15W - PowerVu)
- Fox TV Srbija (12.5W - BISS)
- Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
- KTV Kohavision (16E & 1W - Conax/Irdeto 2)
- Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
- NTV Hayat BiH (4W - Viaccess PC 2.5)
- NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
- Sitel 3 (16E - Irdeto 2)
- SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
- Sky Sports Xtra UK (28.2E - Videoguard)
- Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sport 7 (39E - Irdeto 2 & Griffin)
- SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
- Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- TV 2 Sport Norge (0.8W - Conax)
- TV 4 Sport (0.8W - Conax)
- Retransmisja (23:00): Canal+ Sport (13E - Seca 4)
- Retransmisja (21.12 - 0:30): Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
- Retransmisja (21.12 - 0:50): Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Retransmisja (22:30): Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
- Retransmisja (22:00): Taquilla 2 (19.2E & 30W - Nagravision 3)


Jupiler League (Belgia): Excelsior Mouscron vs. Club Brugge (20:00)
- Retransmisja (22:15): SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
- Retransmisja (23:30): SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks)
- Retransmisja (23:30): SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)


Serie A (Włochy): Siena vs. Internazionale (20:30)
- Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 3)
- Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
- Boom Sport Two (4W - Videoguard)
- Canal+ Sport 1 Denmark (0.8W - Conax)
- Canal+ Sport 1 Finland (0.8W - Conax)
- Canal+ Sport 1 Norge (0.8W - Conax)
- DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
- ESPN Latin America (15W - PowerVu)
- Kanal 9 Sweden (0.8W - Conax)
- La 7 Cartapiù A (12.5W - Irdeto 2)
- RAI International Africa (13E - Seca 1)
- SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
- SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
- TV 7 Bulgaria (39E - Irdeto 2 & Griffin)
- Retransmisja (21.12 - 0:00): Polsat Sport (13E - Nagravision 3)
- Retransmisja (20:45): RTR Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
- Retransmisja (21.12 - 0:00): Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)


Eredivisie (Holandia): Roda JC vs. Groningen (20:45)
- Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Retransmisja (23:45): Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)


Ligue 1 (Francja): Caen vs. Lyon (21:00)
- Canal+ Sport (13E - Seca 4)
- Orange Sport (13E - Seca 4)
- Al Jazeera Sport 2 (7W - FTA)
- Kanal A (42E - FTA)
- Kuwait TV 3 (26E & 7W - FTA)
- Lider TV (36E & 13E - FTA/RAS)
- DigitAlb SuperSport 3 (16E - Conax)
- Nova Sports 4 (13E - Irdeto 2)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- NTV Plus Sport Classic (36E - Viaccess PC 2.5)
- Orange Foot (13E & 5W - Viaccess PC 3.0)
- Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
- Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
- TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
- TV 2 Sport HD Denmark (5E - Videoguard)
- Viasat Football (5E - Videoguard)
- Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
- Viasat Sport HD (5E - Videoguard)
- Viasat Sport N (5E - Videoguard)
- Retransmisja (23:25): Gol TV (30W - PowerVu)
- Retransmisja (21.12 - 0:10): Sport TV (30W - Nagravision 3)


Super Liga (Portugalia): Sporting Lisbon vs. Académica (21:30)
- Alfa TV (13E - Irdeto 2)
- Ma Chaîne Sport (19.2E - Seca 2 & Viaccess PC 2.5)
- Ring TV (16E - Cryptoworks)
- Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
- Spormax (7E - Cryptoworks)
- Spormax HD (7E - Cryptoworks)
- Sport TV (30W - Nagravision 3)
- Sport TV HD (30W - Nagravision 3)


Primera División (Argentyna): San Lorenzo vs. Boca Juniors (21:30)
- Al Jazeera Sport 1 (26E & 13E & 7W - FTA)
- NTV Spor (42E - FTA/BISS)
- Gol TV (30W - PowerVu)
- Nova Sports 7 (13E - Irdeto 2)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks)
- SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)


LFP Primera División (Hiszpania): Espanyol vs. Atlético Madrid (22:00)
- Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
- Boom Sport One (4W - Videoguard)
- DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
- La Sexta (30W - PowerVu)
- Nova Sports 3 (13E - Irdeto 2)
- NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
- SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
- Sky Sports Xtra UK (28.2E - Videoguard)
- Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Sport 7 (39E - Irdeto 2 & Griffin)
- TV 2 Sport Norge (0.8W - Conax)
- TV 4 Sport (0.8W - Conax)
- TV Canaria Gomera (30W - BISS)
- Retransmisja (22:25): Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)


Primera División (Chile): Colo Colo vs. Palestino (22:30)
- TV Chile (5E - Videoguard)


Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane


Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.



Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Futbol w TV


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter SCR 4UB Opticum Robust 3 Legacy

Konwerter Unicable UB4 + 3 Legacy marki Opticum Robust pozwala...

129 zł Więcej...

Miernik Spacetronik STC-33 Combo DVB-S2/T2/C

Miernik, do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2 naziemnych DVB-T/T2...

569 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...