reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Błąd 09 w dekoderach Mini CP

dodano: 2008-12-28 15:13 | aktualizacja: 2008-12-30 09:02
autor: Paweł Urkiel | źródło: tv.polsat.info/dvbnews

Cyfrowy_P_Technology_logo_s.jpg Abonenci Cyfrowego Polsatu, którzy do odbioru pakietu wykorzystują dekodery Mini platformy utracili dostęp do opłacanej oferty. Kilka chwil po włączeniu dekodera na ekranie telewizora abonent widzi jedynie komunikat - Błąd 09 - problem z kartą. Aktualnie technicy platformy pracują nad usunięciem owego problemu. Nie zaleca się usuwania usterki we własnym zakresie, gdyż może to spowodować dodatkowe wady posiadanego sprzętu.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Infolinia Cyfrowego Polsatu w specjalnym komunikacie informuje o awarii i przeprasza za jej wystąpienie i problemy związane z jej obecnością.

Aktualnie nic nie wiadomo o problemach z innymi dekoderami oferowanymi przez słoneczną platformę.Mini to dekoder, którego twórcą jest spółka Cyfrowy Polsat Technology. Dla abonentów dostępny jest od marca 2008 roku. Sprzedano ponad 50 tys. egz., więc problem nie jest mały zwłaszcza w okresie świąteczno-noworocznym, gdy abonenci siedzą przed telewizorami.

Aktualizacja

29 grudnia w godzinach dopołudniowych na satelicie pojawiła się aktualizacja oprogramowania dla dekoderów Mini D1, która usuwa problem z błędem 09. Jest ona oznaczona jako 6.1978 b2. Teoretycznie powinna ona zostać pobrana automatycznie, gdy dekoder znajdzie się w trybie czuwania przez ok. 20 minut, ale jeśli to nie nastąpi należy kolejno wejść do:
Menu --> Ustawienia Systemowe --> Aktualizacja Oprogramowania i wcisnąć OK
Po wykonaniu tego kroku dekoder pobierze nową wersję i błąd 09 nie będzie się pojawiać.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Cyfrowy Polsat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł AlphaCrypt TC + karta nc+ TNK 1m

Karta startowa Smart HD+ na 1 miesiąc + do kompletu...

390 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 490 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1 550 zł Więcej...
reklama