reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Panasonic TV Home Service

dodano: 2009-01-02 14:46 | aktualizacja: 2009-01-06 16:52
autor: Anita Dąbek | źródło: Panasonic

panasonic logo Firma Panasonic Polska uruchomiła Panasonic TV Home Service – usługę dla posiadaczy płaskich telewizorów marki Panasonic (plazmy i LCD). Wyposażeni w specjalne walizki serwisowe technicy będą dokonywać napraw odbiorników w miejscu zamieszkania klienta, skracając do minimum czas oczekiwania.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Panasonic TV Home Service jest rozszerzeniem dotychczasowego programu Profi Plasma Service, który oferował właścicielom telewizorów plazmowych możliwość naprawy w domu. Pozytywne reakcje, które wywołał Profi Plasma Service skłoniły Panasonic do rozszerzenia zakresu usługi na telewizory LCD. Dzięki temu wszyscy posiadacze płaskich telewizorów Panasonic nie muszą martwić się kłopotliwym procesem naprawy gwarancyjnej. Transport telewizora plazmowego lub LCD do serwisu w celu dokonania naprawy nie będzie już konieczny, chyba że uszkodzeniu ulegnie panel. W ten sposób czas potrzebny na ponowne uruchomienie odbiornika zostanie skrócony do minimum.

Panasonic TV Home Service jest unikalną usługą zarówno w Polsce jak i w skali całej Europy  - mówi Artur Sutuła, kierownik działu serwisowego Panasonic Polska - Panasonic Polska jako pierwszy wdrożył naprawę telewizorów LCD u Klientów za pomocą serwisu walizkowego. Dzięki modułowej konstrukcji naszych odbiorników, serwisanci łatwo wymienią uszkodzoną część a konsumenci szybko będą mogli wrócić do oglądania ulubionych programów .

Klienci mogą uzyskać szczegółowe informacje przez oficjalną infolinię Panasonic TV Home Service  (0-801-351-903 lub 022 338 11 11) lub Internet (www.panasonic.pl//tvhome). Usługa jest bezpłatna dla użytkowników telewizorów objętych gwarancją, na obszarze 50 km od najbliższego autoryzowanego punktu serwisowego2. W chwili obecnej sieć Panasonic TV Home Service składa się z 33 Autoryzowanych Centrów Serwisowych i obejmuje ok. 65% kraju (ale warto dodać, że 100% największych aglomeracji). W trakcie zgłoszenia naprawy pracownik Panasonic TV Home Service wstępnie diagnozuje potencjalną usterkę a następnie wysyła serwisanta, wyposażonego w specjalną walizkę serwisową, zawierającą podzespoły, które mogły ulec uszkodzeniu.

Panasonic TV Home Service wchodzi w życie od stycznia 2009. Program dotyczy telewizorów plazmowych i LCD Panasonic.

Usługa jest bezpłatna dla sprzętu objętego okresem gwarancji, w obszarze do 50 km od najbliższego autoryzowanego punktu serwisowego Panasonic. Usługa nie dotyczy usterek panelu. Lista autoryzowanych serwisów należących do programu Profi Plasma Service dostępna pod numerem tel. (22) 338 11 11.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Ciekawostki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Dron wyścigowy Hubsan H122D X4 Storm FPV

Potężne silniki, kamera HD i mnogość funkcji przekonują, że Hubsan...

429 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0 m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Opticum Nytro Box HEVC

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX Technology...

109 zł Więcej...
reklama