reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Aktualizacja oprogramowania odbiornika TNK

dodano: 2009-01-06 15:25 | aktualizacja: 2009-01-06 18:29
autor: Janusz Sulisz | źródło: n.pl

telewizja na kartę W poniedziałek 5 stycznia 2009 r. telewizja na kartę (TNK) rozpoczęła aktualizację oprogramowania dla odbiorników TechniSat Digit S2-CD. Nowe oprogramowanie (w wersji 2.37.x.4.) umożliwia między innymi automatyczną aktualizację listy programów na podstawie danych wysyłanych drogą satelitarną przez telewizję na kartę bez konieczności jakiejkolwiek ingerencji ze strony użytkownika.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W wypadku jakichkolwiek zmian w programach, (jak przeniesienie na inny transponder, czy dodanie nowego programu) zmiany w dekoderze będą odbywały się automatycznie, zgodnie z listą przygotowaną przez telewizję na kartę. W tych odbiornikach, w których użytkownicy wprowadzili zmiany w kolejności kanałów nowo dodane programy umieszczane będą na końcu listy a użytkownik zostanie poinformowany o tym fakcie za pomocą komunikatu wyświetlanego po włączeniu tunera.

Aby aktualizacja programów mogła przebiegać bez przeszkód należy włączyć opcje „Aktualizacja” w menu Ustawienia -> Ustawienia fabryczne -> Aktualizacja oprogramowania. W tej samej zakładce zdefiniować można również godzinę, o której rozpocznie się aktualizacja oprogramowania. Oprogramowanie można pobrać również ręcznie wybierając w menu głównym Ustawienia -> Ustawienia Fabryczne -> Aktualizacja oprogramowania -> Rozpoczęcie aktualizacji.

Telewizja na kartę jako pierwsza w Polsce umożliwiła dostęp do kanałów telewizyjnych w cyfrowej jakości na zasadzie pre-paid. Bez konieczności podpisywania umów czy innych formalności użytkownicy telewizji na kartę zyskali dostęp do takich kanałów jak TVN, TVN 24, TVN Turbo, TVN Lingua, TVN Warszawa, nSport, TVN Style, TVN Meteo, TVN Siedem, religia.tv, TVP 1, TVP 2, TVP Info oraz do setek niekodowanych kanałów FTA.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Software News


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

299 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...