reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Uwaga na nieautoryzowany soft dla Humax iCord HD!

dodano: 2009-01-07 11:57
autor: Jacek Grzeszczak | źródło: Sensor

humax_logo2.gif W sieci pojawiło się oprogramowanie dla odbiorników Humax iCord HD oznaczone jako 1.00.14. Oficjalny polski dystrybutor odbiorników marki Humax - firma Sensor ostrzega przed ładowaniem tej wersji. Jest to wersja próbna, która nie miała ujrzeć światła dziennego. Posiada ona błąd, który podczas ładowania może spowodować uszkodzenie odbiornika!Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oficjalna aktualizacja oprogramowania odbiorników Humax iCord HD jest dostępna wyłącznie poprzez system OTA z satelity Hot Bird 8 (13E). Póki oprogramowanie nie trafi tam - jego ładowanie każdy przeprowadza na własną odpowiedzialność!

Dotyczy to także każdego innego sprzętu - ładować należy tylko i wyłącznie pliki sprawdzone, których poprawne działanie potwierdzają dystrybutorzy i sprzedawcy!

Uszkodzone odbiorniki trzeba wysyłać do Niemiec i wiąże się to z wymianą płyty głównej odbiornika, w związku z czym zalecana jest ostrożność.

Oficjalne wydanie nowego oprogramowania dla odbiorników Humax iCord HD jest planowane w najbliższym czasie i będzie usuwać część z zauważonych i zgłoszonych błędów, m.in. zostanie poczynione pierwsze podejście w celu poprawy działania odbiornika z niektórymi modułami Common Interface, zwiększenie kompatybilności protokołu HDCP i kilka innych zmian.

Jednak do czasu oficjalnego wydania prosimy o nieładowanie niesprawdzonych plików.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Software News


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

379 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...