Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Piątek - 30 stycznia 2009
La Manga Cup (Kluby): Stabæk vs. Honka Espoo (12:00)
-
TV 2 Sport Norge (0.8W - Conax)
La Manga Cup (Kluby): Kalmar vs. Lyn Oslo (14:00)
-
TV 2 Sport Norge (0.8W - Conax)
La Manga Cup (Kluby): Fredrikstad vs. Nordsjælland (17:00)
-
TV 2 Sport Norge (0.8W - Conax)
2. Bundesliga (Niemcy): Augsburg vs. Nuremberg (18:00)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Arena Bundesliga 1 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
Retransmisja (20:30): SportKlub + Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
2. Bundesliga (Niemcy): Osnabrück vs. St Pauli (18:00)
-
SportKlub + Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Arena Bundesliga 2 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:30): SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
2. Bundesliga (Niemcy): Rot-Weiss Oberhausen vs. Koblenz (18:00)
-
Arena Bundesliga 3 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
La Manga Cup (Kluby): Krylia Sovetov vs. Rosenborg (19:00)
-
TV 2 Sport Norge (0.8W - Conax)
Bundesliga (Niemcy): Hamburg vs. Bayern Munich (20:30)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
ARD "Das Erste" (19.2E & 13E - FTA)
-
Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
-
Kanal 24 (42E - FTA/BISS)
-
Arena Bundesliga Home (19.2E - Cryptoworks)
-
ČT 4 Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
-
DigitAlb SuperSport HD 1 (16E - Conax)
-
Evrokom Bulgaria (33E & 16E - Cryptoworks/Conax)
-
Gol TV (30W - PowerVu)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Premiere HD (19.2E - Nagravision 3)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
TPS Star (19.2E - Seca 2 i Viaccess PC 2.5)
-
Viasat Football (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport Baltic (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport Norge (5E - Videoguard)
Ligue 2 (Francja): Châteauroux vs. Lens (20:30)
-
Ma Chaîne Sport (19.2E - Seca 2 & Viaccess PC 2.5)
Serie B (Włochy): Modena vs. Rimini (20:45)
-
La 7 Cartapiù A (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
Eredivisie (Holandia): Roda JC vs. Heracles Almelo (20:45)
-
Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Super Liga (Portugalia): Vitória Setubal vs. Vitória Guimarães (21:30)
-
Ring TV (16E - Cryptoworks)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.