reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Discovery HD bez opłat w Cyfrowym Polsacie

dodano: 2009-02-03 15:08 | aktualizacja: 2009-02-03 15:17
autor: Anita Dąbek | źródło: CP

Discovery-HD_logo_sk.jpg Do 30 czerwca br. Discovery HD, który w Cyfrowym Polsacie został włączony z początkiem stycznia br., będzie dostępny promocyjnie bez dodatkowych opłat dla wszystkich użytkowników dekoderów HD platformy. Natomiast od 1 lipca br. będzie można uzupełnić swoją ofertę kanałów HD o tę telewizję za 6 zł miesięcznie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Stacja Discovery HD znajduje się na 80 i 115 pozycji na liście kanałów Cyfrowego Polsatu.

Discovery HD to największa globalna sieć telewizyjna wysokiej rozdzielczości oferująca rozrywkę przy wykorzystaniu najnowszej technologii HD. Dzięki niezwykłej ekspresji obrazu i dźwięku, jak również pasjonującym programom przedstawiającym cuda świata, kulturę, naukę, historię naturalną, tematy związane z podróżami czy stylem życia, otaczający świat oraz rzeczywistość wydaja się być bliższe, ciekawsze i bardziej znajome. Układ ramowy stanowi unikalne połączenie najlepszych serii i produkcji z bogatej biblioteki Discovery z programami stworzonymi specjalnie na potrzeby Discovery HD.

Pierwszy kanał Discovery HD powstał w USA już w 2002 roku. Od tego czasu rozpoczął emisje na kolejnych 23 międzynarodowych rynkach - Korei Południowej, Japonii, Kanadzie, Niemczech, Austrii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Polsce, Holandii, Belgii, Danii, Szwecji, Norwegii, Finlandii, Singapurze, Hongkongu, Australii, Islandii, na Węgrzech, Słowacji, w Słowenii, Turcji oraz Rosji.

Obecnie Discovery HD dociera do ponad 21 milionów abonentów na świecie, w tym prawie do wszystkich amerykańskich gospodarstw domowych posiadających odbiorniki HDTV. Według badań przeprowadzonych wśród widzów z dostępem do HD w USA, Discovery HD jest najchętniej i najczęściej wybieranym kanałem telewizyjnym wysokiej rozdzielczości spośród wszystkich istniejących na rynku stacji HD.

Kanał nadaje 24 godziny na dobę.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polsat Box


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

249 zł Więcej...