Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sobota - 7 lutego 2009
Primera División (Argentyna): Huracán vs. San Martín (0:15)
-
SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
Mineiro 2009 (Brazylia): EC Democrata vs. Ituiutaba (0:45)
-
PFC Brasil (30W - Nagravision 3)
Mistrzostwa Ameryki Południowej do lat 20 (Reprezentacje): Wenezuela vs. Argentyna (2:00)
-
ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
Premier League (Anglia): Manchester City vs. Middlesbrough (13:45)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
BHT 1 (16E & 12.5W - Viaccess PC 2.5)
-
Canal+ France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
Canal+ Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport HD Scandinavia (0.8W - Conax)
-
Diema (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
DigitAlb SuperSport 3 (16E - Conax)
-
Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
-
Gol TV (30W - PowerVu)
-
Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
-
Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Pink Montenegro (16E - Irdeto 2)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
Spormax (7E - Cryptoworks)
-
Spormax HD (7E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
Sport TV HD (30W - Nagravision 3)
Beta Ethniki (Grecja): Agrotikos vs. Kerkyra (14:00)
-
ET-3 (13E - Irdeto 2)
Towarzyski (Kluby): Rapid Bucharest vs. Jagiellonia Białystok (14:00)
-
GSP TV (0.8W - Nagravision 2/3)
Ligakupa (Węgry): Honvéd vs. Fehérvár (15:00)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
Bundesliga (Niemcy): Bayer Leverkusen vs. Stuttgart (15:30)
-
SportKlub + Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Arena Bundesliga 5 (19.2E - Cryptoworks)
-
DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
-
DigitAlb SuperSport HD 1 (16E - Conax)
-
Nova Sports 7 (13E - Irdeto 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
-
SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (17:30): SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Retransmisja (8.02 - 0:30): Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (17:35): NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (17:30): SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
Retransmisja (17:30): SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
Retransmisja (18:15): SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
Bundesliga (Niemcy): Eintracht Frankfurt vs. FC Cologne (15:30)
-
Arena Bundesliga 2 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
Bundesliga (Niemcy): Karlsruher vs. Hamburg (15:30)
-
Arena Bundesliga 4 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
-
Retransmisja (22:00): SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks)
Bundesliga (Niemcy): Munchengladbach vs. Hoffenheim (15:30)
-
Arena Bundesliga 3 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
-
Retransmisja (18:00): SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
Bundesliga (Niemcy): Schalke 04 vs. Werder Bremen (15:30)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Dubai Sports 2 (26E & 7W - FTA)
-
Arena Bundesliga 1 (19.2E - Cryptoworks)
-
ATV Austria (19.2E - BetaCrypt)
-
DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
-
Gol TV (30W - PowerVu)
-
Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Premiere HD (19.2E - Nagravision 3)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
-
TPS Star (19.2E - Seca 2 i Viaccess PC 2.5)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
-
TV 2 Sport HD Denmark (5E - Videoguard)
-
Viasat Football (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport HD (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport Norge (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (20:45): SportKlub + Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Retransmisja (8.02 - 0:00): Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (19:00 & 23:00): Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
-
Retransmisja (18:15): SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
Bundesliga (Niemcy): Wolfsburg vs. Bochum (15:30)
-
Arena Bundesliga 6 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
Super League (Grecja): Panthrakikos vs. Olympiacos (15:45)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
Super League (Grecja): Asteras Tripolis vs. Panserraikos (15:45)
-
ERT World (39E & 13E - FTA)
-
NET Hellas (13E - Irdeto 2)
Premier League (Anglia): Chelsea vs. Hull City (16:00)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
BHT 1 (16E & 12.5W - Viaccess PC 2.5)
-
Canal+ France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
Canal+ Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Diema (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
-
Prima TV (23.5 & 19.2E - Cryptoworks)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
-
Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
Spormax (7E - Cryptoworks)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
TVE La 2 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Retransmisja (21:00): Nova Sports 7 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (19:00): STV 3 (23.5 - Cryptoworks)
Premier League (Anglia): Everton vs. Bolton Wanderers (16:00)
-
Canal+ Sport Extra Scandinavia (0.8W - Conax)
-
Show Sports 4 (7W - Irdeto 2)
-
Retransmisja (22:15): Spormax (7E - Cryptoworks)
Premier League (Anglia): Blackburn Rovers vs. Aston Villa (16:00)
-
Canal+ Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Showtime Extreme Sports (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:50): Gol TV (30W - PowerVu)
-
Retransmisja (20:30): Spormax (7E - Cryptoworks)
Premier League (Anglia): West Bromwich Albion vs. Newcastle United (16:00)
-
Diema 2 (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
Show Shasha (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:30): Canal+ Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
Premier League (Anglia): Wigan Athletic vs. Fulham (16:00)
-
Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Show Series Extra (7W - Irdeto 2)
Premier League (Anglia): Sunderland vs. Stoke City (16:00)
-
Show Comedy Extra (7W - Irdeto 2)
Serie B (Włochy): Modena vs. Pisa (16:00)
-
SKY Calcio 13 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Rimini vs. Treviso (16:00)
-
SKY Calcio 12 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Frosinone vs. Salernitana (16:00)
-
SKY Calcio 11 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Vicenza vs. Mantova (16:00)
-
SKY Calcio 10 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Triestina vs. Ascoli (16:00)
-
SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Albinoleffe vs. Empoli (16:00)
-
SKY Calcio 8 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Grosseto vs. Sassuolo (16:00)
-
SKY Calcio 7 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Livorno vs. Piacenza (16:00)
-
SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Brescia vs. Bari (16:00)
-
RAI International Africa (13E - Seca 1)
-
SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Lecce vs. Internazionale (18:00)
-
NTV Spor (42E - FTA/BISS)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Boom Sport One (4W - Videoguard)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport HD Scandinavia (0.8W - Conax)
-
DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
-
DigitAlb SuperSport HD 1 (16E - Conax)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
-
RAI International Africa (13E - Seca 1)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 7 (39E - Irdeto 2 & Griffin)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
Sport TV HD (30W - Nagravision 3)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (23:15): SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
Super Lig (Turcja): Galatasaray vs. Kayserispor (18:00)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
Super League (Grecja): Aris Thessaloniki vs. Panionios (18:00)
-
ERT World (39E & 13E - FTA)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
NET Hellas (13E - Irdeto 2)
League One (Anglia): Leicester City vs. Oldham Athletic (18:20)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
Premier League (Anglia): Portsmouth vs. Liverpool (18:30)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 4)
-
Canal+ Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
Diema 2 (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
DigitAlb SuperSport 3 (16E - Conax)
-
Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
-
Gol TV (30W - PowerVu)
-
Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Pink Montenegro (16E - Irdeto 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
Showtime Maghreb (13E & 7W - Viaccess PC 2.5/Irdeto 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
Spormax (7E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
Retransmisja (22:00): Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (8.02 - 0:00): Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
Liga Adelante (Hiszpania): Real Sociedad vs. Real Zaragoza (18:30)
-
TV Canaria Gomera (30W - BISS)
Eredivisie (Holandia): Roda JC vs. Sparta Rotterdam (18:45)
-
Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Le Havre vs. Rennes (19:00)
-
A la Carté 1 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Lorient vs. Monaco (19:00)
-
A la Carté 2 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Nantes vs. Paris St Germain (19:00)
-
Orange Sport (13E - Seca 4)
-
Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
-
Kanal A (42E - FTA)
-
TV 5 Monde Orient (26E & 7W - FTA)
-
A la Carté 3 (19.2E - Seca 2)
-
DigitAlb SuperSport 4 (16E - Conax)
-
Nova Sports 3 (13E - Irdeto 2)
-
SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (22:00): SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
Ligue 1 (Francja): St Etienne vs. Caen (19:00)
-
A la Carté 4 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Toulouse vs. Le Mans (19:00)
-
A la Carté 5 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Nancy vs. Auxerre (19:00)
-
A la Carté 6 (19.2E - Seca 2)
Mineiro 2009 (Brazylia): Social vs. Atlético MG (19:00)
-
PFC Brasil (30W - Nagravision 3)
Paulista 2009 (Brazylia): Corinthians vs. Portuguesa (20:00)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Tring +1 (16E - Conax)
-
Retransmisja (23:00): Nova Sports 7 (13E - Irdeto 2)
LFP Primera División (Hiszpania): Real Madrid vs. Racing Santander (20:00)
-
NTV Spor (42E - FTA/BISS)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Boom Sport One (4W - Videoguard)
-
DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
-
Fox TV Srbija (12.5W - BISS)
-
Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
-
Nova Sports 4 (13E - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports Xtra UK (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 3 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport 7 (39E - Irdeto 2 & Griffin)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
TV 2 Sport Norge (0.8W - Conax)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (20:30): SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
Super Liga (Portugalia): Vitória Guimarães vs. Marítimo (20:00)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
Jupiler League (Belgia): Anderlecht vs. Mons (Bergen) (20:00)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
Towarzyski (Reprezentacje): Litwa vs. Polska (20:15)
-
TVP 1 (13E - Conax CAS7/Seca 4/Nagravision 3)
-
TVP Sport (13E - Conax CAS7)
Serie A (Włochy): AC Milan vs. Reggina (20:30)
-
RTR Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
-
NTV Türk (42E - FTA/BISS)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Boom Sport Two (4W - Videoguard)
-
Canal+ Deportes HD (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport HD Scandinavia (0.8W - Conax)
-
DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
-
DigitAlb SuperSport HD 1 (16E - Conax)
-
Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
RAI International Africa (13E - Seca 1)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
Sport TV HD (30W - Nagravision 3)
-
TV 7 Bulgaria (39E - Irdeto 2 & Griffin)
-
TV Avala (16E - VideoGuard)
-
Retransmisja (8.02 - 0:00): Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
Eredivisie (Holandia): Heracles Almelo vs. NEC Nijmegen (20:45)
-
Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Lille vs. Sochaux (21:00)
-
Kanal A (42E - FTA)
-
DigitAlb SuperSport 4 (16E - Conax)
-
Gol TV (30W - PowerVu)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Orange Foot (13E & 5W - Viaccess PC 3.0)
-
Orange Foot HD (13E & 5W - Viaccess PC 3.0)
-
Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
-
Viasat Football (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport Norge (5E - Videoguard)
Carioca 2009 (Brazylia): Macaé vs. Flamengo (21:15)
-
PFC Brasil (30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Sevilla vs. Real Betis (22:00)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 4)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Boom Sport One (4W - Videoguard)
-
DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
-
Fox TV Srbija (12.5W - BISS)
-
Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
-
La Sexta (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports Xtra UK (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 3 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport 7 (39E - Irdeto 2 & Griffin)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
TV 2 Sport Norge (0.8W - Conax)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (22:15): SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.