Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Niedziela - 8 lutego 2009
Primera División (Argentyna): Lanús vs. Racing Club (0:30)
-
SportKlub + Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Gol TV (30W - PowerVu)
-
SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
Primera División (Meksyk): Chivas Guadalajara vs. Necaxa (2:00)
-
Retransmisja (13:00): Estrellas Europe (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Liga Adelante (Hiszpania): Celta Vigo vs. Castellón (12:00)
-
Canal+ Spain (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Spain HD (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Retransmisja (12:30): Canal+ ...30 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Liga Honra (Portugalia): Freamunde vs. Santa Clara (12:15)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
Eredivisie (Holandia): Vitesse Arnhem vs. Ajax (12:30)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 3)
-
Al Jazeera Sport 2 (7W - FTA)
-
Canal+ Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Futbol Smart (42E - Videoguard)
-
Gol TV (30W - PowerVu)
-
Ring TV (16E - Cryptoworks)
-
Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:20): Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 3)
-
Retransmisja (16:45): Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)
Eredivisie (Holandia): Utrecht vs. ADO Den Haag (12:30)
-
Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)
FA Cup (Szkocja): Forfar Athletic vs. Rangers (13:15)
-
Sky Sports 2 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 2 (28.2E - Videoguard)
2. Bundesliga (Niemcy): St Pauli vs. Greuther Fürth (14:00)
-
SportKlub + Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Arena Bundesliga 1 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
2. Bundesliga (Niemcy): Mainz 05 vs. 1860 Munich (14:00)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Arena Bundesliga 5 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
Retransmisja (22:30): SportKlub + Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
2. Bundesliga (Niemcy): Ingolstadt 04 vs. Rot-Weiss Oberhausen (14:00)
-
Arena Bundesliga 3 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
2. Bundesliga (Niemcy): Rot-Weiss Ahlen vs. Augsburg (14:00)
-
Arena Bundesliga 2 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
-
SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks)
-
Retransmisja (21:00): SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
2. Bundesliga (Niemcy): Duisburg vs. Wehen (14:00)
-
Arena Bundesliga 4 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
Super Lig (Turcja): Konyaspor vs. Besiktas (14:00)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
Paulista 2009 (Brazylia): Oeste vs. Noroeste (14:00)
-
PFC Brasil (30W - Nagravision 3)
Premier League (Anglia): Tottenham Hotspur vs. Arsenal (14:30)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 4)
-
Canal+ Sport HD (13E - Seca 4)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
BHT 1 (16E & 12.5W - Viaccess PC 2.5)
-
Canal+ France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
Canal+ Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport HD Scandinavia (0.8W - Conax)
-
Diema (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
-
DigitAlb SuperSport HD 1 (16E - Conax)
-
Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
-
Gol TV (30W - PowerVu)
-
Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Pink Montenegro (16E - Irdeto 2)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
Showtime Maghreb (13E & 7W - Viaccess PC 2.5/Irdeto 2)
-
SKY Calcio 8 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
Spormax (7E - Cryptoworks)
-
Spormax HD (7E - Cryptoworks)
-
Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
Sport TV HD (30W - Nagravision 3)
-
Retransmisja (17:00): Canal+ Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (19:00): Nova Sports 4 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (23:30): SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:00): Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
Lega Pro Division 1B (Włochy): Perugia vs. Pescara (14:30)
-
Conto TV 1 (13E - Conax/Irdeto 2/Videoguard)
Eredivisie (Holandia): Feyenoord vs. Groningen (14:30)
-
Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Ring TV (16E - Cryptoworks)
-
SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (20:10): Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 3)
-
Retransmisja (18:30): Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)
-
Retransmisja (9.02 - 0:30): SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
Eredivisie (Holandia): Volendam vs. PSV Eindhoven (14:30)
-
Sport Italia (12.5W - FTA)
-
Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)
-
Futbol Smart (42E - Videoguard)
-
Retransmisja (17:15): Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Retransmisja (18:55): Gol TV (30W - PowerVu)
Eredivisie (Holandia): De Graafschap vs. Twente (14:30)
-
Retransmisja (19:15): Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Serie A (Włochy): Fiorentina vs. Lazio (15:00)
-
RTR Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
-
Al Jazeera Sport +3 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Canal+ Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
DigitAlb SuperSport 5 (16E - Conax)
-
La 7 Cartapiù A (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)
-
Sport 7 (39E - Irdeto 2 & Griffin)
-
Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
TV Avala (16E - VideoGuard)
-
Retransmisja (22:30): Canal+ Sport 1 Denmark (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (22:30): Canal+ Sport 1 Finland (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (23:00): Canal+ Sport 1 Norge (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (23:45): Canal+ Sport 1 Sweden (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (16:00): Nova Sports 3 (13E - Irdeto 2)
Serie A (Włochy): Catania vs. Juventus (15:00)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Boom Sport One (4W - Videoguard)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
-
ESPN Latin America (15W - PowerVu)
-
ESPN Pacrim (15W - PowerVu)
-
La 7 Cartapiù D (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 2 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
TPS Star (19.2E - Seca 2 i Viaccess PC 2.5)
Serie A (Włochy): Udinese vs. Bologna (15:00)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 3)
-
La 7 Cartapiù B (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Cagliari vs. Atalanta (15:00)
-
Al Jazeera Sport +4 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
La 7 Cartapiù E (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Roma vs. Genoa (15:00)
-
Canal+ Sport 2 (13E - Seca 4)
-
OBN (4W - FTA)
-
NTV Spor (42E - FTA/BISS)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Spain HD (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Sport Extra Scandinavia (0.8W - Conax)
-
DigitAlb SuperSport 3 (16E - Conax)
-
DigitAlb SuperSport HD 2 (16E - Conax)
-
RAI International Africa (13E - Seca 1)
-
SKY Calcio 4 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport 1.2 Nederland (23.5E - Irdeto 2/Seca 2)
-
TV Avala (16E - VideoGuard)
Serie A (Włochy): Torino vs. Chievo (15:00)
-
SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Sampdoria vs. Siena (15:00)
-
Kanal 9 Sweden (0.8W - Conax)
-
La 7 Cartapiù C (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 7 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
GNFE-1 (Maroko): MCO Oujda vs. OCS Safi (15:30)
-
Arriyadiya 2 (13E - FTA/BISS)
Super League (Grecja): Ergotelis vs. Iraklis Saloniki (15:45)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
Super League (Grecja): AEL Larissa vs. AEK Athens (15:45)
-
Alpha TV (13E - Irdeto 2)
Towarzyski (Kluby): Dinamo Bucharest vs. Teplice (16:00)
-
GSP TV (0.8W - Nagravision 2/3)
GNFE-1 (Maroko): IZK Khemisset vs. FAR Rabat (16:00)
-
2M Maroc Satellite (19.2E & 13E - FTA)
Bundesliga (Niemcy): Bayern Munich vs. Borussia Dortmund (17:00)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
-
Arena Bundesliga 1 (19.2E - Cryptoworks)
-
ATV Austria (19.2E - BetaCrypt)
-
DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
-
Federalna TV (16E - VideoGuard)
-
Nova Sports 4 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
SKY Calcio 10 (13E - Videoguard)
-
SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia Xtra (13E - Videoguard)
-
Sport 1.2 Nederland (23.5E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
Viasat Sport Baltic (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (19:00): SportKlub + Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Retransmisja (9.02 - 0:45): Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (19:25): TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
Bundesliga (Niemcy): Energie Cottbus vs. Hannover 96 (17:00)
-
SportKlub + Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Arena Bundesliga 2 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
-
SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks)
-
Retransmisja (9.02 - 2:15): SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Retransmisja (23:00): SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
Retransmisja (19:00): SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
Premier League (Anglia): West Ham United vs. Manchester United (17:00)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 4)
-
Canal+ Sport HD (13E - Seca 4)
-
BHT 1 (16E & 12.5W - Viaccess PC 2.5)
-
Canal+ Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
Canal+ Sport HD Scandinavia (0.8W - Conax)
-
Diema (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
-
DigitAlb SuperSport HD 1 (16E - Conax)
-
Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
-
Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
NTV Plus Sport HD (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Pink Montenegro (16E - Irdeto 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
Showtime Maghreb (13E & 7W - Viaccess PC 2.5/Irdeto 2)
-
SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 2 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
Spormax (7E - Cryptoworks)
-
Spormax HD (7E - Cryptoworks)
-
Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 3 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
STV 3 (23.5 - Cryptoworks)
-
Teledeporte (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Retransmisja (22:45): Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (23:45): Canal+ Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (9.02 - 0:00): Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
Ligue 1 (Francja): Grenoble vs. Valenciennes (17:00)
-
A la Carté 1 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Nice vs. Lyon (17:00)
-
Orange Sport (13E - Seca 4)
-
Kanal A (42E - FTA)
-
A la Carté 2 (19.2E - Seca 2)
-
Al Jazeera Sport +3 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
DigitAlb SuperSport 4 (16E - Conax)
-
Gol TV (30W - PowerVu)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
LFP Primera División (Hiszpania): Villarreal vs. Numancia (17:00)
-
DigitAlb SuperSport 3 (16E - Conax)
-
ESPN Pacrim (15W - PowerVu)
-
Sport 7 (39E - Irdeto 2 & Griffin)
-
Taquilla 8 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Valladolid vs. Athletic Bilbao (17:00)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Taquilla 4 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Recreativo Huelva vs. Atlético Madrid (17:00)
-
Boom Sport One (4W - Videoguard)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Taquilla 2 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
TV 2 Sport Norge (0.8W - Conax)
LFP Primera División (Hiszpania): Málaga vs. Almería (17:00)
-
Al Jazeera Sport +4 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Taquilla 3 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Getafe vs. Espanyol (17:00)
-
Taquilla 5 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Mallorca vs. Deportivo La Coruña (17:00)
-
Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Segunda 2B Group II (Hiszpania): Real Madrid Castilla vs. Lorca (17:00)
-
Tele Madrid Sat (19.2E - FTA)
Segunda 2B Group III (Hiszpania): Barcelona Athlètic vs. Villarreal "B" (17:00)
-
TVC Internacional (19.2E & 30W - FTA)
-
TVV Internacional (19.2E & 30W - FTA)
1. Division (Cypr): Anorthosis Famagusta vs. Enosis Neon Paralimni (17:00)
-
Lumiere TV (13E - Irdeto 2)
Ligakupa (Węgry): Kecskemet vs. Ferencváros (17:30)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Super League (Grecja): Thrasivoulos vs. OFI Crete (18:00)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
Super League (Grecja): Panathinaikos vs. PAOK Thessaloniki (18:00)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 3)
-
ERT World (39E & 13E - FTA)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
NET Hellas (13E - Irdeto 2)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
Super Lig (Turcja): Istanbul BSB vs. Fenerbahçe (18:00)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
Primera División (Meksyk): Pumas UNAM vs. Morelia (19:00)
-
Estrellas Europe (19.2E & 30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Barcelona vs. Sporting Gijón (19:00)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 4)
-
Canal+ Sport HD (13E - Seca 4)
-
NTV Spor (42E - FTA/BISS)
-
6'eren (0.8W - Conax)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Boom Sport One (4W - Videoguard)
-
DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
-
Fox TV Srbija (12.5W - BISS)
-
La Sexta (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
NTV Plus Sport HD (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
-
SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport 7 (39E - Irdeto 2 & Griffin)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
Taquilla 5 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
TV 2 Sport Norge (0.8W - Conax)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (20:00): Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Retransmisja (23:45): Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
GNFE-1 (Maroko): RCA Casablanca vs. ASS Salé (19:00)
-
Arriyadiya (13E & 7W - FTA)
Super Liga (Portugalia): Sporting Lisbon vs. Sporting Braga (20:00)
-
RTP International (19.2E & 13E - FTA)
-
DigitAlb SuperSport 3 (16E - Conax)
-
RTP 1 (30W - Nagravision 3)
-
RTP Africa (30W - Nagravision 3)
Paulista 2009 (Brazylia): Palmeiras vs. Santos FC (20:00)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Tring +1 (16E - Conax)
-
Retransmisja (22:30): Nova Sports 3 (13E - Irdeto 2)
Gaúcho 2009 (Brazylia): Grêmio vs. Internacional (20:00)
-
PFC Brasil (30W - Nagravision 3)
Mineiro 2009 (Brazylia): Villa Nova vs. Cruzeiro (20:00)
-
PFC Brasil (30W - Nagravision 3)
Primera División (Argentyna): River Plate vs. Colón Santa Fé (20:10)
-
Sport Italia Live 24 (12.5W - FTA)
-
Al Jazeera Sport +4 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Nova Sports 3 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (23:00): Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
Serie A (Włochy): Palermo vs. Napoli (20:30)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 3)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Boom Sport Two (4W - Videoguard)
-
DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
-
ESPN Latin America (15W - PowerVu)
-
La 7 Cartapiù B (12.5W - Irdeto 2)
-
RAI International Africa (13E - Seca 1)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
TV 7 Bulgaria (39E - Irdeto 2 & Griffin)
-
Retransmisja (23:00): Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Retransmisja (23:10): Sport 7 (39E - Irdeto 2 & Griffin)
Super Liga (Portugalia): FC Porto vs. Benfica (20:45)
-
Orange Sport (13E - Seca 4)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
DigitAlb SuperSport 4 (16E - Conax)
-
DigitAlb SuperSport HD 1 (16E - Conax)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Ring TV (16E - Cryptoworks)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Spormax (7E - Cryptoworks)
-
Spormax HD (7E - Cryptoworks)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
Sport TV HD (30W - Nagravision 3)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (9.02 - 0:00): Sport Italia Live 24 (12.5W - FTA)
Ligue 1 (Francja): Marseille vs. Bordeaux (21:00)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 4)
-
Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
-
Kanal A (42E - FTA)
-
Lider TV (36E & 13E - FTA/RAS)
-
Canal+ France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
Canal+ France HD (19.2E - Seca 3)
-
Canal+ Hi-Tech (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
Nova Sports 7 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
NTV Plus Sport HD (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
-
Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
-
Viasat Football (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport Baltic (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport Norge (5E - Videoguard)
LFP Primera División (Hiszpania): Osasuna vs. Valencia (21:00)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Boom Sport One (4W - Videoguard)
-
Canal+ Spain (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Spain HD (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
-
Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport 7 (39E - Irdeto 2 & Griffin)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
TV 2 Sport Norge (0.8W - Conax)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
-
TV Kosava (16E - VideoGuard)
-
Retransmisja (21:30): Canal+ ...30 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Retransmisja (23:10): NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Mistrzostwa Ameryki Południowej do lat 20 (Reprezentacje): Argentyna vs. Kolumbia (21:30)
-
ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
Primera División (Argentyna): Independiente vs. Vélez Sarsfield (22:30)
-
SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
Primera División (Argentyna): Gimnasia Jujuy vs. Boca Juniors (22:30)
-
Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
Primera División (Meksyk): Club América vs. Pachuca (23:00)
-
Estrellas Europe (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Primera División (Chile): Unión Española vs. Huachipato (23:00)
-
TV Chile (5E - Videoguard)
Mistrzostwa Ameryki Południowej do lat 20 (Reprezentacje): Paragwaj vs. Brazylia (23:45)
-
ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.