dodano: 2009-03-12 18:02 | aktualizacja:
2009-03-13 15:40
autor: Tomasz Kaźmierski |
źródło: LJ
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sobota - 14 marca 2009
Primera División (Argentyna): Arsenal Sarandí vs. Rosario Central (0:15)
-
SportKlub+ Hungary (4W - Cryptoworks)
-
SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
Mineiro 2009 (Brazylia): Tupi vs. Rio Branco (1:45)
-
PFC International (30W - Nagravision 3)
J-League (Japonia): Montedio Yamagata vs. Nagoya Grampus Eight (8:00)
-
Eurosport 2 PL (13E - Conax CAS7/Nagravision 2/Seca 4)
-
British Eurosport 2 (28.2E - Videoguard)
-
Eurosport 2 France (19.2E - Seca 2 i Viaccess PC 2.5)
-
Eurosport 2 Germany (19.2E - Cryptoworks)
Premier League (Rosja): Amkar vs. Rostov (10:00)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
A PFG (Bułgaria): Botev Plovdiv vs. Levski Sofia (12:00)
-
TV 2 Bulgaria (39E & 16E - Irdeto 2 & Cryptoworks)
Premier League (Rosja): Dinamo Moscow vs. FC Moscow (12:15)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 3)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Nova Sports 4 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Ring TV (16E - Cryptoworks)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
Tring +1 (16E - Conax)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
Vyscha Liha (Ukraina): Arsenal Kyiv vs. Tavriya (13:00)
-
MegaSport (4W - BISS)
Premier League (Szkocja): Hibernian vs. Hearts (13:30)
-
Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
-
Al Jazeera Sport +3 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Ma Chaîne Sport (19.2E - Seca 2 & Viaccess PC 2.5)
-
Setanta Africa (68.5E - Conax)
-
Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
Premier League (Anglia): Manchester United vs. Liverpool (13:45)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 4)
-
Canal+ Sport HD (13E - Seca 4)
-
Slovenia TV 2 (13E - FTA/Viaccess PC 2.6)
-
BHT 1 (16E & 12.5W - Viaccess PC 2.5)
-
Canal+ Sport 1 D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
Canal+ Sport HD Scandinavia (0.8W - Conax)
-
Diema (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
-
Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
-
Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Pink M (16E - Irdeto 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
-
RTL Hrvatska (5W - Viaccess PC 2.5)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
Showtime Maghreb (13E & 7W - Viaccess PC 2.5/Irdeto 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
-
Spormax (7E - Cryptoworks)
-
Spormax HD (7E - Cryptoworks)
-
Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport HD Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
Sport TV HD (30W - Nagravision 3)
-
STV 3 (23.5 - Cryptoworks)
-
SuperSport 1 - DigitAlb (16E - Conax)
-
SuperSport HD 1 - DigitAlb (16E - Conax)
Beta Ethniki (Grecja): Kavala vs. Agrotikos (14:00)
-
ET-3 (13E - Irdeto 2)
Super League (Słowacja): Dunajská Streda vs. Artmedia (14:00)
-
Retransmisja (15:55): STV 3 (23.5 - Cryptoworks)
Super Lig (Turcja): Ankaragucu vs. Sivasspor (14:15)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
Premier League (Rosja): Lokomotiv Moscow vs. Khimki (14:30)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Liga 1 (Rumunia): Gloria Bistrita vs. Vaslui (14:30)
-
GSP TV (0.8W - Nagravision 2/3)
A PFG (Bułgaria): CSKA Sofia vs. Sliven (14:30)
-
BNT Sat (16E - FTA)
-
BNT 1 (39E & 16E - Irdeto 2 & Cryptoworks)
Ekstraklasa (Polska): Odra Wodzisław vs. Śląsk Wrocław (14:45)
-
Orange Sport (13E - Seca 4/Viaccess PC 3.0)
Mineiro 2009 (Brazylia): Uberaba vs. EC Democrata (15:00)
-
PFC International (30W - Nagravision 3)
Championship (Albania): Flamurtari vs. Dinamo Tirana (15:00)
-
SuperSport 4 - DigitAlb (16E - Conax)
Championship (Albania): Elbasani vs. Shkumbini (15:00)
-
SuperSport 5 - DigitAlb (16E - Conax)
NB I (Węgry): Debrecen vs. Nyíregyháza (15:00)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Retransmisja (16:00): Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
Erste Liga (Austria): Wacker Innsbruck vs. FC Lustenau (15:15)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 3)
Bundesliga (Niemcy): Eintracht Frankfurt vs. Hoffenheim (15:30)
-
Bundesliga 3 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
-
Retransmisja (22:00): SportKlub+ Hungary (4W - Cryptoworks)
Bundesliga (Niemcy): Bochum vs. Bayern Munich (15:30)
-
SportKlub+ Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
-
Dubai Sports 2 (26E & 7W - FTA)
-
ATV Austria (19.2E - BetaCrypt)
-
Bundesliga 2 (19.2E - Cryptoworks)
-
Canal+ Sport France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
SportKlub+ Hungary (4W - Cryptoworks)
-
SuperSport 3 - DigitAlb (16E - Conax)
-
TV 2 Sport HD Denmark (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport Baltic (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (17:30): SportKlub Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
-
Retransmisja (20:10): NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (18:15): SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
Retransmisja (17:30): SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
Retransmisja (16:40): TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
Bundesliga (Niemcy): FC Cologne vs. Munchengladbach (15:30)
-
Bundesliga 4 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
Bundesliga (Niemcy): Hannover 96 vs. Borussia Dortmund (15:30)
-
Bundesliga 5 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
Bundesliga (Niemcy): Hertha Berlin vs. Bayer Leverkusen (15:30)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
-
Bundesliga 1 (19.2E - Cryptoworks)
-
Federalna TV (16E - Videoguard)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Premiere HD (19.2E - Nagravision 3)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
-
Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 3 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
-
SuperSport 2 - DigitAlb (16E - Conax)
-
SuperSport HD 2 - DigitAlb (16E - Conax)
-
TPS Star (19.2E - Seca 2 i Viaccess PC 2.5)
-
Viasat Football (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport HD (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport Norge (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (17:30): SportKlub+ Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
Bundesliga (Niemcy): Karlsruher vs. Arminia Bielefeld (15:30)
-
Bundesliga 6 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
Super League (Grecja): AEL Larissa vs. PAOK Thessaloniki (15:45)
-
Alpha TV (13E - Irdeto 2)
Premier League (Anglia): Arsenal vs. Blackburn Rovers (16:00)
-
Canal+ France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
Canal+ Sport 1 Denmark (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport 1 Norge (0.8W - Conax)
-
Diema (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
-
Prima TV (23.5 & 19.2E - Cryptoworks)
-
Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport 1.2 Nederland (23.5E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
Retransmisja (20:45): Canal+ Sport 2 D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (00:00): Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (17:50): RTS 2 (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (20:05): Spormax (7E - Cryptoworks)
Premier League (Anglia): Sunderland vs. Wigan Athletic (16:00)
-
Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Showtime Extreme Sports (7W - Irdeto 2)
Premier League (Anglia): Bolton Wanderers vs. Fulham (16:00)
-
Canal+ Sport Extra Scandinavia (0.8W - Conax)
-
Show Shasha Extra (7W - Irdeto 2)
Premier League (Anglia): Everton vs. Stoke City (16:00)
-
Canal+ Sport 2 D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
Show Sports 4 (7W - Irdeto 2)
-
Retransmisja (00:00): Spormax (7E - Cryptoworks)
Premier League (Anglia): Middlesbrough vs. Portsmouth (16:00)
-
Diema 2 (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
Show Series Extra (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
-
Spormax (7E - Cryptoworks)
-
Retransmisja (18:15): SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
Premier League (Anglia): Hull City vs. Newcastle United (16:00)
-
Show Comedy Extra (7W - Irdeto 2)
-
SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:30): Canal+ Sport 1 D/F/N/S (0.8W - Conax)
Serie B (Włochy): Livorno vs. Cittadella (16:00)
-
Dahlia Calcio 3 C (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 7 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Mantova vs. Sassuolo (16:00)
-
SKY Calcio 8 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Salernitana vs. Grosseto (16:00)
-
SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Vicenza vs. Albinoleffe (16:00)
-
SKY Calcio 10 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Treviso vs. Pisa (16:00)
-
Dahlia Calcio 1 (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 11 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Modena vs. Ancona (16:00)
-
SKY Calcio 12 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Rimini vs. Frosinone (16:00)
-
SKY Calcio 13 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Bari vs. Avellino (16:00)
-
Dahlia Calcio 2 (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Triestina vs. Brescia (16:00)
-
SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)
Super Lige (Serbia): Partizan Belgrade vs. Cukaricki (16:00)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
1. Division (Cypr): APOEL Nicosia vs. APEP Kyperounda (16:00)
-
Lumiere TV (13E - Irdeto 2)
Premier League (Szkocja): Motherwell vs. Dundee United (16:00)
-
Retransmisja (21:00): BBC Alba (28.2E - FTA)
Segunda 2B Group IV (Hiszpania): Granada vs. Real Betis "B" (16:30)
-
Andalucía TV (19.2E & 30W - FTA)
Super Ligaen (Dania): OB Odense vs. Midtjylland (17:00)
-
TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)
Premier League (Rosja): Rubin Kazan' vs. Kuban Krasnodar (17:00)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Liga 1 (Rumunia): FC Timisoara vs. Gaz Metan (17:00)
-
GSP TV (0.8W - Nagravision 2/3)
Ekstraklasa (Polska): Cracovia Kraków vs. Lechia Gdańsk (17:00)
-
Orange Sport (13E - Seca 4/Viaccess PC 3.0)
Vyscha Liha (Ukraina): Dnipro vs. Illichivets (17:00)
-
TET Ukraine (5E - BISS)
Vyscha Liha (Ukraina): Karpaty vs. Kryvbas (17:00)
-
Inter + (5E - FTA)
Serie A (Włochy): Cagliari vs. Genoa (18:00)
-
NTV Spor (42E - FTA/BISS)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Boom Sport One (4W - Videoguard)
-
Canal+ Deportes HD (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Sport Extra Scandinavia (0.8W - Conax)
-
La 7 Cartapiù A (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 7 (39E - Irdeto 2 & Griffin)
-
Sport+ (19.2E - Seca 2 i Viaccess PC 2.5)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
SuperSport 1 - DigitAlb (16E - Conax)
-
Retransmisja (00:15): Canal+ Sport 1 Denmark (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (00:15): Canal+ Sport 1 Norge (0.8W - Conax)
Bundesliga (Austria): Austria Kärnten vs. Austria Vienna (18:00)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 3)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
Bundesliga (Austria): LASK Linz vs. SV Mattersburg (18:00)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 3)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
Bundesliga (Austria): Rapid Vienna vs. Kapfenberg (18:00)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 3)
Super Lig (Turcja): Besiktas vs. Gençlerbirligi (18:00)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
-
Lig TV HD (7E - Cryptoworks)
Super League (Grecja): AEK Athens vs. OFI Crete (18:00)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
Super League (Grecja): Aris Thessaloniki vs. Skoda Xanthi (18:00)
-
ERT World (39E & 13E - FTA)
-
NET Hellas (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (22:15): Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
1. Liga (Polska): Korona Kielce vs. Widzew Łódź (18:00)
-
TVP Sport (13E - Conax CAS7)
Ekstraklasa (Polska): GKS Bełchatów vs. Wisła Kraków (18:15)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 4)
-
Canal+ Sport HD (13E - Seca 4)
Championship (Anglia): Doncaster Rovers vs. Birmingham City (18:20)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 3)
-
Sport Italia (12.5W - FTA)
-
Futbol Smart (42E - Videoguard)
-
Ring TV (16E - Cryptoworks)
-
Showtime Extreme Sports (7W - Irdeto 2)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
-
Viasat Football (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport Norge (5E - Videoguard)
Liga Adelante (Hiszpania): Sevilla Atlético vs. Las Palmas (18:30)
-
TV Canaria Islands (30W - BISS)
Eredivisie (Holandia): Vitesse Arnhem vs. NAC Breda (18:45)
-
Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Retransmisja (23:45): Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Caen vs. Lille (19:00)
-
A la Carté 1 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Le Mans vs. Rennes (19:00)
-
A la Carté 2 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Monaco vs. Toulouse (19:00)
-
Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
-
A la Carté 3 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Nantes vs. Lorient (19:00)
-
Kanal A (42E - FTA)
-
Nasa TV (18W - FTA/MPEG-4 !!!)
-
TV 5 Monde Orient (26E & 7W - FTA)
-
A la Carté 4 (19.2E - Seca 2)
-
SuperSport 3 - DigitAlb (16E - Conax)
Ligue 1 (Francja): Sochaux vs. Nancy (19:00)
-
A la Carté 5 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Valenciennes vs. Le Havre (19:00)
-
A la Carté 6 (19.2E - Seca 2)
Ekstraklasa (Polska): Polonia Bytom vs. Ruch Chorzów (19:15)
-
Orange Sport (13E - Seca 4/Viaccess PC 3.0)
Liga 1 (Rumunia): Steaua Bucharest vs. Poli Iasi (19:30)
-
GSP TV (0.8W - Nagravision 2/3)
Super Liga (Portugalia): Benfica vs. Vitória Guimarães (19:45)
-
Ma Chaîne Sport (19.2E - Seca 2 & Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
Sport TV HD (30W - Nagravision 3)
-
SuperSport 4 - DigitAlb (16E - Conax)
-
Retransmisja (23:00): Sport Italia (12.5W - FTA)
-
Retransmisja (22:15): Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
Eredivisie (Holandia): Willem II vs. Twente (19:45)
-
Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)
-
Retransmisja (23:30): Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Eredivisie (Holandia): Heerenveen vs. Sparta Rotterdam (19:45)
-
Retransmisja (21:55): Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)
Tippeligaen (Norwegia): Stabæk vs. Lillestrøm (20:00)
-
NRK 1 (0.8W - Conax/Videoguard)
-
Retransmisja (00:30): TV 2 Sport 1 Norge (0.8W - Conax)
LFP Primera División (Hiszpania): Valencia vs. Recreativo Huelva (20:00)
-
6'eren (0.8W - Conax)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Boom Sport One (4W - Videoguard)
-
La Sexta (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Nova Sports 3 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sitel 3 (16E - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 7 (39E - Irdeto 2 & Griffin)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SuperSport 2 - DigitAlb (16E - Conax)
-
Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
TV 2 Sport 2 Norge (0.8W - Conax)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (00:25): Fox TV Srbija (12.5W - BISS)
Paulista 2009 (Brazylia): Palmeiras vs. Barueri (20:00)
-
SportKlub+ Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
-
Sport Italia Live 24 (12.5W - FTA)
-
Canal+ Eventos (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Evrokom Bulgaria (33E & 16E - Cryptoworks/Conax)
-
Tring +1 (16E - Conax)
-
Retransmisja (23:00): Nova Sports 7 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (23:55): Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
Mineiro 2009 (Brazylia): Guarani vs. Atlético MG (20:00)
-
PFC International (30W - Nagravision 3)
Prva Liga Telekom (Słowenia): Maribor vs. Celje (20:05)
-
Slovenia TV 2 (13E - FTA/Viaccess PC 2.6)
Primera División (Argentyna): Gimnasia La Plata vs. Tigre (20:10)
-
SportKlub+ Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
-
Al Jazeera Sport +4 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
Serie A (Włochy): Juventus vs. Bologna (20:30)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 4)
-
Canal+ Sport HD (13E - Seca 4)
-
OBN (4W - FTA)
-
NTV Spor (42E - FTA/BISS)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Boom Sport Two (4W - Videoguard)
-
Canal+ Deportes HD (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Sport 1 D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport HD Scandinavia (0.8W - Conax)
-
KTV Kohavision (16E & 1W - Conax/Irdeto 2)
-
Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
SuperSport 1 - DigitAlb (16E - Conax)
-
SuperSport HD 1 - DigitAlb (16E - Conax)
-
TV 7 Bulgaria (39E - Irdeto 2 & Griffin)
Eredivisie (Holandia): Heracles Almelo vs. Volendam (20:45)
-
Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Bordeaux vs. Nice (21:00)
-
Kanal A (42E - FTA)
-
Nasa TV (18W - FTA/MPEG-4 !!!)
-
Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Nova Sports 6 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Sport Classic (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Orange Sport France (13E & 5W - Viaccess PC 3.0)
-
Orange Sport France HD (13E & 5W - Viaccess PC 3.0)
-
SuperSport 3 - DigitAlb (16E - Conax)
-
Viasat Football (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport N (5E - Videoguard)
LFP Primera División (Hiszpania): Athletic Bilbao vs. Real Madrid (22:00)
-
Canal+ Sport 2 (13E - Seca 4)
-
NTV Türk (42E - FTA/BISS)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Boom Sport One (4W - Videoguard)
-
Fox TV Srbija (12.5W - BISS)
-
Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
-
KTV Kohavision (16E & 1W - Conax/Irdeto 2)
-
La Sexta (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Hayat BiH (4W - Viaccess PC 2.5)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 3 (28.2E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 7 (39E - Irdeto 2 & Griffin)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
SuperSport 2 - DigitAlb (16E - Conax)
-
TV 2 Sport 2 Norge (0.8W - Conax)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
-
TV Canaria Islands (30W - BISS)
-
Retransmisja (00:00): Canal+ Sport (13E - Seca 4)
Super Liga (Portugalia): Sporting Lisbon vs. Rio Ave (22:00)
-
Orange Sport (13E - Seca 4/Viaccess PC 3.0)
-
RTP International (19.2E & 13E - FTA)
-
Ring TV (16E - Cryptoworks)
-
RTP 1 (30W - Nagravision 3)
-
RTP Africa (30W - Nagravision 3)
-
SIC International (16E - Viaccess PC 2.3/2.4/2.5)
-
Spormax (7E - Cryptoworks)
-
Sport TV HD (30W - Nagravision 3)
Primera División (Argentyna): Lanús vs. Colón Santa Fé (22:20)
-
SportKlub+ Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
-
NTV Spor (42E - FTA/BISS)
-
SportKlub+ Hungary (4W - Cryptoworks)
-
Retransmisja (00:45): SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
Paulista 2009 (Brazylia): Ponte Preta vs. Ituano (22:30)
-
PFC International (30W - Nagravision 3)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.