reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Jetix w Polsce z czeską licencją

dodano: 2009-03-12 18:19 | aktualizacja: 2009-03-13 10:52
autor: Janusz Sulisz | źródło: parabola.cz

jetix_logo_sk1.jpg Dziecięcy kanał Jetix będzie nadawany w Europie Centralnej, w tym w Polsce z czeską licencją. Czeski regulator medialny RRTV na swoim ostatnim posiedzeniu przyznał firmie Jetix Europe Channels B.V. trzy licencje na satelitarne rozpowszechnianie kanału Jetix. Licencja jest ważna 12 lat.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał Jetix może być nadawany  z licencją z Czech w jednej z mutacji dla widzów w Republice Czeskiej, Słowacji i na Węgrzech. Druga mutacja Jetix z czeską licencją będzie dystrybuowana w Polsce. Trzecia mutacja w innych krajach - Rosja, Rumunia, Bułgaria, Albania, Armenia, Azerbejdżan, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Chorwacja, Estonia, Gruzja, Kazachstan, Kirgistan, Łotwa, Litwa, Macedonia , Serbia i Czarnogóra, Słowenia, Tadżykistan, Turkmenistan, Ukraina i Uzbekistan.

Interesujące jest to, że Republika Czeska stała się dla wielu europejskich nadawców miejscem, gdzie łatwo i szybko bez zbędnej biurokracji można zarejestrować programy dla innych krajów. Powodem jest także niska cena za wydanie licencji.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel AnkaSat ANK SK-CU120 1m

Bardzo dobrej jakości koncentryczny kabel satelitarny AnkaSat ANK SK-CU120 -...

1,70 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

849 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM900 Ultra HD 2xS2X Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy model DM900...

1 250 zł Więcej...
reklama