reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-12-08 - 2021-12-09

Futbol w telewizji 21.03.2009

dodano: 2009-03-19 17:24 | aktualizacja: 2009-03-20 18:52
autor: Tomasz Kaźmierski | źródło: LJ

futbol_w_tv_www.jpg Alternatywne możliwości odbioru piłkarskich transmisji satelitarnych:
Do odbioru kanałów z pozycji satelitarnych 42E, 26E i 7W wymagane są większe anteny - zalecana: 130cm.
Do odbioru części kanałów z pozycji satelitarnej 28.2E (w tym ITV i BBC) wymagane są większe anteny - zalecana: 200cm - 300cm.
Konieczne są też najwyższej jakości, sprawdzone i wyselekcjonowane konwertery 0,2dB - 0,3dB.




Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sobota - 21 marca 2009


J-League (Japonia): Yokohama F-Marinos vs. Kashiwa Reysol (7:00)
- Retransmisja (10:00): Eurosport 2 PL (13E - Conax CAS7/Nagravision 2/Seca 4)
- Retransmisja (10:00): British Eurosport 2 (28.2E - Videoguard)
- Retransmisja (10:00): Eurosport 2 France (19.2E - Seca 2 i Viaccess PC 2.5)
- Retransmisja (10:00): Eurosport 2 Germany (19.2E - Cryptoworks)


Premier League (Rosja): Kryliya Sovetov vs. Amkar (11:00)
- NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


A PFG (Bułgaria): Slavia Sofia vs. Sliven (12:00)
- TV 2 Bulgaria (39E & 16E - Irdeto 2 & Cryptoworks)


1. Lig (Turcja): Kartalspor vs. Karsiyaka (12:00)
- D Spor (42E - Videoguard)


Premier League (Rosja): Kuban Krasnodar vs. Spartak Moscow (12:00)
- Piervyj Kanał Europe (13E - FTA)
- Piervyj Kanał Russia (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
- NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)


Ligaen 1 (Dania): Silkeborg vs. Viborg (12:50)
- TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)


Vyscha Liha (Ukraina): Zorya vs. Chernomorets (13:00)
- Inter + (5E - FTA)


Premier League (Rosja): Dinamo Moscow vs. Khimki (13:15)
- Nova Sports 3 (13E - Irdeto 2)
- NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Ring TV (16E - Cryptoworks)
- SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
- Sky Sports Xtra UK (28.2E - Videoguard)
- SportKlub+ Hungary (4W - Cryptoworks)


Premier League (Szkocja): Kilmarnock vs. Motherwell (13:30)
- Setanta Africa (68.5E - Conax)
- Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
- Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)


Premier League (Anglia): Portsmouth vs. Everton (13:45)
- BHT 1 (16E & 12.5W - Viaccess PC 2.5)
- Canal+ France HD (19.2E - Seca 3)
- Canal+ Sport 1 D/F/N/S (0.8W - Conax)
- Canal+ Sport HD Scandinavia (0.8W - Conax)
- Diema (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
- Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
- Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
- Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
- Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- NTV Plus Sport HD (36E - Viaccess PC 2.5)
- Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
- Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
- Showtime Maghreb (13E & 7W - Viaccess PC 2.5/Irdeto 2)
- SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
- Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
- Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
- SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
- Spormax (7E - Cryptoworks)
- Spormax HD (7E - Cryptoworks)
- Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Sport HD Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sport TV (30W - Nagravision 3)
- Sport TV HD (30W - Nagravision 3)
- SuperSport 1 - DigitAlb (16E - Conax)
- SuperSport HD 1 - DigitAlb (16E - Conax)


1. Liga (Polska): Podbeskidzie Bielsko Biała vs. Motor Lublin (14:00)
- TVP Sport (13E - Conax CAS7)


Beta Ethniki (Grecja): Apollon Kalamaria vs. PAS Giannina (14:00)
- ET-3 (13E - Irdeto 2)


Liga 1 (Rumunia): Gaz Metan vs. Unirea Urziceni (14:00)
- GSP TV (0.8W - Nagravision 2/3)


Super Lig (Turcja): Gaziantepspor vs. Trabzonspor (14:15)
- Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
- Lig TV HD (7E - Cryptoworks)


A PFG (Bułgaria): Spartak Varna vs. CSKA Sofia (14:30)
- BNT Sat (16E - FTA)
- BNT 1 (39E & 16E - Irdeto 2 & Cryptoworks)


Ekstraklasa (Polska): ŁKS Łódź vs. GKS Bełchatów (14:45)
- Orange Sport (13E - Seca 4/Viaccess PC 3.0)


Super League (Słowacja): Tatran Presov vs. MFK Kosice (15:00)
- STV 3 (23.5 - Cryptoworks)


NB I (Węgry): Zalaegerszeg vs. Honvéd (15:00)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)


Vyscha Liha (Ukraina): Lviv vs. Metalurg Z (15:00)
- UT-1 (36E & 5E - Irdeto 2/Videoguard)


Erste Liga (Austria): Austria Lustenau vs. Weiner Neustadt (15:15)
- Premiere Austria (19.2E - Nagravision 3)


Bundesliga (Niemcy): Bayer Leverkusen vs. Eintracht Frankfurt (15:30)
- Bundesliga 4 (19.2E - Cryptoworks)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)


Bundesliga (Niemcy): Bayern Munich vs. Karlsruher (15:30)
- Bundesliga 2 (19.2E - Cryptoworks)
- Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
- SportKlub+ Hungary (4W - Cryptoworks)
- SuperSport 2 - DigitAlb (16E - Conax)
- SuperSport HD 2 - DigitAlb (16E - Conax)
- TPS Star (19.2E - Seca 2 i Viaccess PC 2.5)
- TV 2 Sport HD Denmark (5E - Videoguard)
- Viasat Football (5E - Videoguard)
- Viasat Sport Baltic (5E - Videoguard)
- Viasat Sport Norge (5E - Videoguard)
- Retransmisja (17:30): SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)


Bundesliga (Niemcy): Energie Cottbus vs. FC Cologne (15:30)
- Bundesliga 3 (19.2E - Cryptoworks)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)


Bundesliga (Niemcy): Hoffenheim vs. Hannover 96 (15:30)
- SportKlub+ Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
- Bundesliga 5 (19.2E - Cryptoworks)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
- Retransmisja (17:30): SportKlub Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
- Retransmisja (22:00): SportKlub+ Hungary (4W - Cryptoworks)


Bundesliga (Niemcy): Stuttgart vs. Hertha Berlin (15:30)
- SportKlub Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
- ATV Austria (19.2E - BetaCrypt)
- Bundesliga 1 (19.2E - Cryptoworks)
- Federalna TV (16E - Videoguard)
- Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
- NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
- Premiere HD (19.2E - Nagravision 3)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
- SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
- Sky Sports Xtra UK (28.2E - Videoguard)
- Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sport 1.2 Nederland (23.5E - Irdeto 2/Seca 2)
- SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
- SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
- SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
- SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
- SuperSport 3 - DigitAlb (16E - Conax)
- Retransmisja (17:30): SportKlub+ Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)


Bundesliga (Niemcy): Arminia Bielefeld vs. Wolfsburg (15:30)
- Bundesliga 6 (19.2E - Cryptoworks)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)


Bundesliga (Niemcy): Borussia Dortmund vs. Werder Bremen (15:30)
- ART Sport 7 (7W - Irdeto 2)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
- SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
- Retransmisja (18:10): NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


Premier League (Rosja): FC Moscow vs. Terek Grozny (15:30)
- NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


Championship (Albania): Besa vs. Teuta (15:30)
- SuperSport 5 - DigitAlb (16E - Conax)


Championship (Albania): Dinamo Tirana vs. Elbasani (15:30)
- SuperSport 4 - DigitAlb (16E - Conax)


Tippeligaen (Norwegia): Vålerenga vs. Aalesund (16:00)
- NRK 1 (0.8W - Conax/Videoguard)


Premier League (Szkocja): Rangers vs. Hearts (16:00)
- Futbol Smart (42E - Videoguard)
- Setanta Africa (68.5E - Conax)
- SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
- Retransmisja (18:00): Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)


Premier League (Anglia): Tottenham Hotspur vs. Chelsea (16:00)
- Canal+ Sport (13E - Seca 4)
- BHT 1 (16E & 12.5W - Viaccess PC 2.5)
- Canal+ Sport 1 D/F/N/S (0.8W - Conax)
- Canal+ Sport France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
- Diema 2 (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Pink M (16E - Irdeto 2)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
- Prima TV (23.5 & 19.2E - Cryptoworks)
- RTL Hrvatska (5W - Viaccess PC 2.5)
- Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
- Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
- SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
- Spormax (7E - Cryptoworks)
- Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
- Retransmisja (00:00): Canal+ Sport 1 Finland (0.8W - Conax)
- Retransmisja (18:00): Nova Sports 7 (13E - Irdeto 2)
- Retransmisja (00:00): Nova Sports 7 (13E - Irdeto 2)


Premier League (Anglia): Fulham vs. Manchester United (16:00)
- Canal+ France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
- Canal+ Sport 2 D/F/N/S (0.8W - Conax)
- Diema (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
- Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
- Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
- NTV Plus Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
- RTS 2 (16E - Videoguard)
- Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
- Show Sports 4 (7W - Irdeto 2)
- SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
- Sport TV (30W - Nagravision 3)
- Retransmisja (21:00): Sky Sports Xtra UK (28.2E - Videoguard)
- Retransmisja (20:30): Spormax (7E - Cryptoworks)


Premier League (Anglia): Stoke City vs. Middlesbrough (16:00)
- Showtime Extreme Sports (7W - Irdeto 2)
- Retransmisja (22:30): Canal+ Sport 2 D/F/N/S (0.8W - Conax)
- Retransmisja (22:15): Spormax (7E - Cryptoworks)


Premier League (Anglia): West Bromwich Albion vs. Bolton Wanderers (16:00)
- Show Series Extra (7W - Irdeto 2)


Premier League (Anglia): Blackburn Rovers vs. West Ham United (16:00)
- Canal+ Sport Extra Scandinavia (0.8W - Conax)
- Show Comedy Extra (7W - Irdeto 2)
- Retransmisja (00:00): Spormax (7E - Cryptoworks)


Super Cup (Szwecja): Kalmar vs. IFK Gotenberg (16:00)
- TV 4 Sweden (0.8W - Conax)


Serie B (Włochy): Triestina vs. Parma (16:00)
- Dahila Calcio 3 (12.5W - Irdeto 2)
- RAI International Africa (13E - Seca 1)
- SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)


Serie B (Włochy): Bari vs. Cittadella (16:00)
- Dahila Calcio 2 (12.5W - Irdeto 2)
- SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)


Serie B (Włochy): Livorno vs. Ancona (16:00)
- Dahila Calcio 1 (12.5W - Irdeto 2)
- SKY Calcio 7 (13E - Videoguard)


Serie B (Włochy): Empoli vs. Sassuolo (16:00)
- SKY Calcio 8 (13E - Videoguard)


Serie B (Włochy): Avellino vs. Pisa (16:00)
- SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)


Serie B (Włochy): Modena vs. Vicenza (16:00)
- SKY Calcio 10 (13E - Videoguard)


Serie B (Włochy): Ascoli vs. Albinoleffe (16:00)
- SKY Calcio 11 (13E - Videoguard)


Serie B (Włochy): Mantova vs. Rimini (16:00)
- SKY Calcio 12 (13E - Videoguard)


Serie B (Włochy): Piacenza vs. Frosinone (16:00)
- SKY Calcio 13 (13E - Videoguard)


Premier League (Szkocja): Hibernian vs. Aberdeen (16:00)
- Retransmisja (21:00): BBC Alba (28.2E - FTA)


Ekstraklasa (Polska): Ruch Chorzów vs. Odra Wodzisław (17:00)
- Orange Sport (13E - Seca 4/Viaccess PC 3.0)


Super Ligaen (Dania): Randers vs. Brøndby (17:00)
- TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)


Liga 1 (Rumunia): Pandurii vs. FC Brasov (17:00)
- GSP TV (0.8W - Nagravision 2/3)


Vyscha Liha (Ukraina): Dnipro vs. Karpaty (17:00)
- TET Ukraine (5E - BISS)


Serie A (Włochy): Catania vs. Lazio (18:00)
- Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
- Boom Sport One (4W - Videoguard)
- Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Canal+ Sport 1 Denmark (0.8W - Conax)
- Canal+ Sport Extra Scandinavia (0.8W - Conax)
- Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
- RAI International Africa (13E - Seca 1)
- SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
- Sport 7 (39E - Irdeto 2 & Griffin)
- Sport TV HD (30W - Nagravision 3)
- SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
- SuperSport 2 - DigitAlb (16E - Conax)


Bundesliga (Austria): Austria Kärnten vs. Rapid Vienna (18:00)
- Premiere Austria (19.2E - Nagravision 3)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)


Bundesliga (Austria): Sturm Graz vs. SV Mattersburg (18:00)
- Premiere Austria (19.2E - Nagravision 3)
- SportKlub+ Hungary (4W - Cryptoworks)
- SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)


Bundesliga (Austria): SV Ried vs. SCR Altach (18:00)
- Premiere Austria (19.2E - Nagravision 3)


A PFG (Bułgaria): Chernomorets Burgas vs. Cherno More (18:00)
- Ring TV (16E - Cryptoworks)


Super Lig (Turcja): Sivasspor vs. Besiktas (18:00)
- Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
- Lig TV HD (7E - Cryptoworks)


Ekstraklasa (Polska): Lech Poznań vs. Arka Gdynia (18:15)
- Canal+ Sport (13E - Seca 4)
- Canal+ Sport HD (13E - Seca 4)


Championship (Anglia): Crystal Palace vs. Reading (18:20)
- Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 3)
- Sport Italia (12.5W - FTA)
- Futbol Smart (42E - Videoguard)
- Show Sports 4 (7W - Irdeto 2)
- Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
- Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
- Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
- SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
- Viasat Football (5E - Videoguard)
- Viasat Sport Baltic (5E - Videoguard)
- Viasat Sport Norge (5E - Videoguard)


Premier League (Anglia): Newcastle United vs. Arsenal (18:30)
- Canal+ Sport 2 (13E - Seca 4)
- Canal+ Sport 1 Norge (0.8W - Conax)
- Canal+ Sport 2 D/F/N/S (0.8W - Conax)
- Canal+ Sport France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
- Diema 2 (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
- Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
- Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
- Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
- NTV Plus Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
- Pink M (16E - Irdeto 2)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
- RTS 2 (16E - Videoguard)
- Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
- Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
- Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
- Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
- Showtime Maghreb (13E & 7W - Viaccess PC 2.5/Irdeto 2)
- SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
- SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
- Spormax (7E - Cryptoworks)
- Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Sport TV (30W - Nagravision 3)
- STV 3 (23.5 - Cryptoworks)
- SuperSport 1 - DigitAlb (16E - Conax)


Eredivisie (Holandia): NEC Nijmegen vs. Willem II (18:45)
- Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Retransmisja (21:55): Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)


Ligue 1 (Francja): Auxerre vs. Le Mans (19:00)
- A la Carté 1 (19.2E - Seca 2)


Ligue 1 (Francja): Le Havre vs. Bordeaux (19:00)
- Kanal A (42E - FTA)
- TV 5 Monde Orient (26E & 7W - FTA)
- A la Carté 2 (19.2E - Seca 2)
- SuperSport 3 - DigitAlb (16E - Conax)


Ligue 1 (Francja): Lille vs. Grenoble (19:00)
- A la Carté 3 (19.2E - Seca 2)


Ligue 1 (Francja): Nancy vs. Monaco (19:00)
- A la Carté 4 (19.2E - Seca 2)


Ligue 1 (Francja): Nice vs. Caen (19:00)
- A la Carté 5 (19.2E - Seca 2)


Ligue 1 (Francja): Rennes vs. Valenciennes (19:00)
- A la Carté 6 (19.2E - Seca 2)


Ekstraklasa (Polska): Śląsk Wrocław vs. Polonia Warszawa (19:15)
- Orange Sport (13E - Seca 4/Viaccess PC 3.0)


Liga 1 (Rumunia): Rapid Bucharest vs. Otelul Galati (19:30)
- GSP TV (0.8W - Nagravision 2/3)


Eredivisie (Holandia): PSV Eindhoven vs. Vitesse Arnhem (19:45)
- Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)
- ESPN Dos (15W - PowerVu)
- Retransmisja (23:30): Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Retransmisja (20:30): Futbol Smart (42E - Videoguard)
- Retransmisja (21:30): Ring TV (16E - Cryptoworks)
- Retransmisja (20:15): Sport 1 Romania (0.8W - Conax)


LFP Primera División (Hiszpania): Villarreal vs. Athletic Bilbao (20:00)
- Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
- Boom Sport One (4W - Videoguard)
- Fox TV Srbija (12.5W - BISS)
- La Sexta (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
- Sitel 3 (16E - Irdeto 2)
- SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
- Sky Sports 2 (28.2E - Videoguard)
- Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
- SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
- SuperSport 2 - DigitAlb (16E - Conax)
- Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- TV 4 Sport (0.8W - Conax)
- Retransmisja (20:30): SKY Super Calcio (13E - Videoguard)


Jupiler League (Belgia): Anderlecht vs. Germinal Beerschot (20:00)
- SportKlub Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
- SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)


Serie A (Włochy): Roma vs. Juventus (20:30)
- Canal+ Sport (13E - Seca 4)
- Canal+ Sport HD (13E - Seca 4)
- OBN (4W - FTA)
- Telekanal Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
- NTV Spor (42E - FTA/BISS)
- Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
- Canal+ Deportes HD (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Canal+ Sport 1 Denmark (0.8W - Conax)
- Canal+ Sport 1 Norge (0.8W - Conax)
- Canal+ Sport 2 D/F/N/S (0.8W - Conax)
- Canal+ Sport France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
- HRT Plus (13E - Viaccess PC 2.5)
- Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
- RAI International Africa (13E - Seca 1)
- SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
- Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 7 (39E - Irdeto 2 & Griffin)
- Sport TV (30W - Nagravision 3)
- Sport TV HD (30W - Nagravision 3)
- SuperSport 1 - DigitAlb (16E - Conax)
- SuperSport HD 1 - DigitAlb (16E - Conax)
- Retransmisja (00:00): Canal+ Sport 1 Sweden (0.8W - Conax)
- Retransmisja (00:00): Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)


Eredivisie (Holandia): Sparta Rotterdam vs. Heracles Almelo (20:45)
- Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Retransmisja (23:45): Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)


Taça de Liga (Portugalia): Sporting Lisbon vs. Benfica (20:45)
- SIC (30W - Nagravision 3)
- Retransmisja (00:10): Sport TV (30W - Nagravision 3)


Ligue 1 (Francja): Marseille vs. Nantes (21:00)
- Kanal A (42E - FTA)
- Nova Sports 7 (13E - Irdeto 2)
- NTV Plus Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
- Orange Sport France (13E & 5W - Viaccess PC 3.0)
- Orange Sport France HD (13E & 5W - Viaccess PC 3.0)
- Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
- SuperSport 3 - DigitAlb (16E - Conax)
- Viasat Football (5E - Videoguard)
- Viasat Sport N (5E - Videoguard)
- Retransmisja (00:30): SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)


LFP Primera División (Hiszpania): Sevilla vs. Valladolid (22:00)
- Canal+ Sport 2 (13E - Seca 4)
- Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
- Boom Sport One (4W - Videoguard)
- La Sexta (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
- Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- SuperSport 2 - DigitAlb (16E - Conax)
- TV 4 Sport (0.8W - Conax)
- TV Canaria Islands (30W - BISS)
- Retransmisja (00:30): Fox TV Srbija (12.5W - BISS)
- Retransmisja (22:15): SKY Super Calcio (13E - Videoguard)


Primera División (Argentyna): Argentinos Jnrs vs. Gimnasia Jujuy (22:20)
- SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)


Paulista 2009 (Brazylia): Guaratinguetá vs. Palmeiras (23:10)
- SportKlub+ Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
- Sport Italia (12.5W - FTA)
- Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
- Sport 3 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)


Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane


Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.



Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI - mini HDMI 3,0m

Kabel połączeniowy HDMI - mini HDMI do podłączenia tabletów, smartfonów...

29 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Antena sat dla TIR-a 60 cm

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę dla TIR-owców.

179 zł Więcej...