reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kwietniowe programy BBC po polsku i w oryginale

dodano: 2009-03-22 14:50 | aktualizacja: 2009-03-22 14:57
autor: Dominika Barut – Andrachiewicz | źródło: bbc

BBC Entertainment Logo W kwietniu 2009 BBC zaprezentuje wszystkim interesujący Styl Życia, poszerzy Wiedzę widzów, zaprosi na Rozrywkę i Zabawę. Stacja CBeebies zaprowadzi najmłodszych widzów na Wesołą Farmę i spotkanie z Panem Robótką. BBC Entertaiment zaprosi na kolejne serie popularnych seriali oraz na programy rozrywkowe.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

 Gospodarzem programu Pan Robótka jest artysta, który rozbawi przedszkolaki i nauczy je niejednej plastycznej sztuczki.

Codziennie od poniedziałku 6 kwietnia o godz. 9.40, 13.40 i 17.40. 

Wesoła farma łączy materiały filmowe i animacje, dzięki czemu dzieci będą mogły poznać świat widziany oczami zwierząt: świnki, koziołka, osiołka i szczeniaka labradora.

Codziennie od 6 kwietnia o 8.00, 12.00 i 16.00 

BBC Entertaiment zaprosi na kolejne serie popularnych seriali oraz na programy rozrywkowe. 

Budząc zmarłych – to już 7 część tego cyklu. Do ekipy, kierowanej przez Petera Boyda dołączy nowy patolog - Eve. Tym razem policjanci będą musieli odkryć m.in. tajemnicę bezgłowego ciała, sekretnego obrzędu i zmierzyć się ze zbrodniarzami wojennymi z terenów dawnej Jugosławii.

Emisja od czwartku 30 kwietnia o 23.00 

Dla fanów „Doctor Who” stacja przygotowała na okres Wielkanocy ostatni odcinek serii (z Christopherem Ecclestonem), popularny odcinek specjalny, czyli Gwiazdkową inwazję i pierwsze odcinki serii drugiej. Tym razem doctor i Rose przeżyją spotkanie z wilkołakiem i z kosmitami.

Emisja od piątku 10 kwietnia o 6.30

Dzień przekrętów na BBC Entertaiment: Prawdziwe przekręty – ten program przestrzega przed łatwowiernością. Ekipa doświadczonych oszustów udowadnia, że nie zawsze to, co widzimy jest prawdą. A w serialu „Przekręty” kolejne skomplikowane intrygi i kolejne osoby zasługujące na oskubanie.

Emisja od soboty 11 kwietnia od godz. 6.00. 

Dzień niebanalnych osobowości, czyli kolejne spotkania z Jeremy`m Clarksonem i Gordonem Ramsayem. W dziesiątej serii Top Gear Clarkson zaprezentuje testy rozmaitych, najnowszych modeli samochodów a także próbę przepłynięcia Kanału La Manche w … amfibii domowej roboty. Zaś Gordon Ramsey w swym niepowtarzalnym stylu w Kuchennych koszmarach (3 seria) będzie dążył do tego, by w krótkim czasie postawić na nogi podupadające restauracje.

Emisja od niedzieli 12 kwietnia o godz. 6.00

Dzień śmiechu, czyli cykl komedii w brytyjskim stylu. Najpierw Rowan Atkinson jako Edmund Czarna Żmija w 2 serii Czarnej Żmii zabierze widzów w świat XVI- wiecznej Anglii, oczywiście ukazanej w krzywym zwierciadle. Z kolei Hotel Zacisze od wielu lat uznawany jest za kultową komedię w ponad 60 krajach. W drugiej serii m.in. trzeba będzie pozbyć się zwłok jednego z gości. Tylko głupcy i konie (seria 3 i 7)to zabawna historia dwóch braci, z których jeden handluje podejrzanym towarem, a drugi stara się unikać przedstawicieli prawa. Allo, Allo zaś jest jedną z najbardziej popularnych komedii w Wielkiej Brytanii. Akcja filmu toczy się w małym miasteczku na terenie okupowanej Francji, w barze odwiedzanym przez żołnierzy niemieckich, którego właściciel pracuje jednak dla ruchu oporu. I na koniec widza bawić będzie Pastor na obcasach, grana przez Dawn French, która w 2 serii serialu zakłada radio i wciela się w role Kupidyna.

Emisja od poniedziałku 13 kwietnia o godz. 6.55. 

BBC Knowlege w kwietniu zaprosi widzów na Wyprawę po zwycięstwo, przedstawi Finansową historię świata a Paul Merton oprowadzi po Indiach. 

Wyprawa po zwycięstwo. Po raz drugi sportowcy z Wielkiej Brytanii i USA zamieszkają pośród ludów, żyjących w najdzikszych zakątkach naszej planety. Doświadczą sposobu życia swych gospodarzy oraz wypróbują swe możliwości psychiczne i fizyczne biorąc udział w niecodziennych sportach jak np. walka na kije w Etiopii czy sprawdzian wytrzymałości na Syberii.

Emisja od piątku 10 kwietnia o godz. 22.00

Paul Merton w Indiach. To odmienne, surrealistyczne spojrzenie na ten wielki kraj. Merton poznaje Indie nie podążając utartymi, konwencjonalnymi szlakami. Podczas swej wędrówki staje oko – w oko ze słoniami i kobrami, je kolacje w więzieniu pod specjalnym nadzorem i stojąc w tłumie nagich mężczyzn bierze udział w uroczystych obrzędach.

Emisja od piątku 17 kwietnia o 21.00

Finansowa historia świata. System bankowy jest tak stary, jak sama cywilizacja i nieodłącznie związany z jej rozwojem. Niall Ferguson podczas podróży do Chin, Japonii i Ameryki bada historię światowych rynków finansowych. Stara się poznać przyczyny obecnego kryzysu i jednocześnie udowadnia, że nie jest on ani pierwszy ani ostatni w dziejach.

Emisja od wtorku 21 kwietnia o 21.00. 

BBC Liefestyle zaprezentuje cykl programów, w których rodzice znajdą porady dotyczące wychowywania niesfornych pociech oraz 2 serię Domów z marzeń. 

W poniedziałki Superniania Jo Frost pospieszy z pomocą rodzicom w różnych zakątkach Wielkiej Brytanii, przywracając w ich domach spokój i rodzicielska władzę.

Emisja od poniedziałku 27 kwietnia o godz. 18. 00 

Ja chce do mamy! To program o ojcach postawionych wobec wyzwania, jakim jest samodzielne, bez udziału żony, zajęcie się pociechami i domem. Nie będzie łatwo…

Emisja od wtorku 28 kwietnia o godz. 18.00. 

Kochanie, mordujemy dzieciaki. Dzięki komputerowemu programowi rodzice będą mogli przekonać się, na kogo wyrosną ich dzieci. Nierzadko będzie to obraz szokujący!. Psycholog Kris Murrin podpowie rodzicom, jak należy postępować, by zmienić sytuację. Po upływie kilku tygodni ekipa programu ponownie odwiedzi te rodziny, by przekonać się, czy rady zostały wcielone w życie i co z tego wynikło.

Emisja od środy 29 kwietnia o godz. 18.00. 

Domy z marzeń – nad morzem. Dla wielu ludzi życie na wybrzeżu morskim wydaje się być romantyczną idyllą. Gospodyni programu, Catherine Gee, pomaga ludziom spełnić marzenie i wyszukuje najbardziej odpowiednie dla nich nieruchomości na wybrzeżu Kornwalii, Portugalii czy Florydy. W każdym odcinku widzowie zajrzą też do wspaniałych nadmorskich rezydencji, godnych milionerów.

Emisja od piątku 17 kwietnia o godz. 17.00.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

249 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...