reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Odkodowany mecz Lech - Wisła w INEA

dodano: 2009-03-25 11:29 | aktualizacja: 2009-03-25 14:49
autor: Dominika Barut - Andrachiewicz | źródło: INEA

Inea W niedzielę, 5 kwietnia 2009 r. abonenci INEA uzyskają dostęp do odkodowanej bezpośredniej relacji na CANAL+ ze spotkania 22. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy pomiędzy Lechem Poznań a Wisłą Kraków. Transmisję będzie dostępna dla posiadaczy Pakietu Podstawowego Cyfrowego bądź Pakietu Podstawowego Cyfrowego HD.Poznań, 25 marca 2009 roku. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Relacja będzie nadawana jednocześnie na CANAL+ Sport i CANAL+ Sport HD. Mecz rozpocznie się o godzinie 17.00, ale już pół godziny wcześniej kibice będą mogli uczestniczyć w wydarzeniach poprzedzających go. Zaraz po meczu, o godzinie 19.15 rozpocznie się prowadzony przez Tomasza Smokowskiego i Andrzeja Twarowskiego magazyn Liga+ Extra. Tylko pierwsza część będzie dostępna dla wszystkich widzów.

Programy CANAL+ są dostępne w ofercie INEA w dwóch pakietach Premium: Pakiecie CANAL+, zawierającym CANAL+, CANAL+ FILM i CANAL+ SPORT, a także Pakiecie CANAL+ HD, który dodatkowo oferuje dostęp do CANAL+ FILM HD i CANAL+ SPORT HD.

Spółka INEA S.A. jest największym regionalnym operatorem telekomunikacyjnym w Wielkopolsce, z najwyższym stopniem cyfryzacji sieci kablowej w skali kraju. Obecnie posiada 126 tys. abonentów usługi telewizyjnej.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

349 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

269 zł Więcej...