reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Asta-Net odkoduje kanały Filmbox

dodano: 2009-03-26 11:04 | aktualizacja: 2009-03-26 13:56
autor: Dominika Barut - Andrachiewicz | źródło: Asta-Net

Filmbox Asta-Net wraz z grupą Filmbox w dniach od 2 do 5 kwietnia 2009 roku przeprowadzi akcję promocyjną, w ramach której abonenci korzystający z usługi telewizji cyfrowej, otrzymają bezpłatny dostęp do czterech kanałów filmowych z rodziny Filmbox. Asta-Net jest lokalnym operatorem telekomunikacyjnym, obecnym na rynku północnej Wielkopolski od 1989 roku.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanały filmowe Filmbox, Filmbox Extra, Filmbox Family i Filmbox HD to propozycja dla  koneserów dobrego kina - oferują dobrą, nie przerywaną reklamami filmową rozrywkę, przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Asta-Net świadczy usługi w zakresie telewizji kablowej, stałego, szerokopasmowego dostępu do Internetu, telewizji cyfrowej, także w technologii HD oraz telefonii stacjonarnej. Z usług Asta-Net korzysta większość mieszkańców Piły i okolic, a także: Ujścia, Złotowa, Krajenki, Okonka i Wyrzyska. Firma była wielokrotnie wyróżniana w takich konkursach jak „Gazele Biznesu”, „Złote Firmy Wielkopolski”, czy „Rubinowy Hit”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

249 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

349 zł Więcej...