reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Discovery Science prezentuje w maju

dodano: 2009-03-27 01:24 | aktualizacja: 2009-03-27 12:32
autor: Dominika Barut - Andrachiewicz | źródło: Discovery Science

Discovery Science Szczególnie polecane pozycje programowe z anteny Discovery Science. W maju 2009 r. kanał odsłoni przed widzami przyszłość.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Szansa na życie. To opowieść o granicach możliwości ludzkiego ciała, o ludziach obdarzonych przez naturę niezwykłymi cechami. Poznamy ich problemy zdrowotne, a dzięki nowoczesnym urządzeniom także budowę ich organizmów.
Emisja od piątku 8 maja o godz. 21.00.

Czar zielonych kółek. Widzowie zobaczą tutaj pojazdy napędzane nie benzyną, lecz alternatywnym paliwem np. olejem kukurydzianym i przekonają się, że przyjazne dla środowiska samochody mogą być bardzo szybkie, tak szybkie, by móc startować w wyścigach samochodowych.
Emisja od poniedziałku 4 maja o godz. 22.00.

Świat przyszłości. W tym programie widzowie poznają nowoczesne technologie i wynalazki, które w niedalekiej przyszłości zmienią nasze życie, sprawią, że fantazja stanie się rzeczywistością.
Emisja od soboty 2 maja o godz. 22.00.

Zderzenie z kometą. Celem ryzykownej misji NASA jest zbudowanie sondy, która zdarzy się z kometą i dzięki temu przekaże na Ziemię informacje o budowie tego ciała kosmicznego. Widzowie przyjrzą się budowie i wystrzeleniu tego pojazdu. W programie zastosowano nowatorskie techniki animacji i fotografii.
Emisja 30 maja o godz. 19.00.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

509 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 249 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...