reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-12-04 - 2022-12-05

Futbol w telewizji 4.04.2009

dodano: 2009-04-02 17:09 | aktualizacja: 2009-04-02 19:05
autor: Tomasz Kaźmierski | źródło: LJ

futbol_w_tv_www.jpg Alternatywne możliwości odbioru piłkarskich transmisji satelitarnych:
Do odbioru kanałów z pozycji satelitarnych 42E, 26E i 7W wymagane są większe anteny - zalecana: 130cm.
Do odbioru części kanałów z pozycji satelitarnej 28.2E (w tym ITV i BBC) wymagane są większe anteny - zalecana: 200cm - 300cm.
Konieczne są też najwyższej jakości, sprawdzone i wyselekcjonowane konwertery 0,2dB - 0,3dB.




Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sobota - 4 kwietnia 2009


Primera División (Argentyna): Arsenal Sarandí vs. San Lorenzo (0:00)
- SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)


J-League (Japonia): Jubilo Iwata vs. FC Tokyo (12:00)
- Eurosport 2 PL (13E - Conax CAS7/Nagravision 2/Seca 4)
- British Eurosport 2 (28.2E - Videoguard)
- Eurosport 2 France (19.2E - Seca 2 i Viaccess PC 2.5)
- Eurosport 2 Germany (19.2E - Cryptoworks)


A PFG (Bułgaria): Lokomotiv Sofia vs. Chernomorets Burgas (12:00)
- TV 2 Bulgaria (39E & 16E - Irdeto 2 & Cryptoworks)


Premier League (Rosja): Terek Grozny vs. Dinamo Moscow (12:00)
- NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


Liga 2 (Rumunia): Petrolul Ploiesti vs. Sportul Studentesc (12:00)
- Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)


Vyscha Liha (Ukraina): Chernomorets vs. Tavriya (13:00)
- Inter + (5E - FTA)


Premier League (Szkocja): Dundee United vs. Hibernian (13:30)
- Setanta Africa (68.5E - Conax)
- Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
- Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)


Premier League (Anglia): Blackburn Rovers vs. Tottenham Hotspur (13:45)
- Canal+ France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
- Canal+ Sport 1 D/F/N/S (0.8W - Conax)
- Canal+ Sport HD Scandinavia (0.8W - Conax)
- Diema 2 (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
- Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
- Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
- Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- RTS 2 (16E - Videoguard)
- Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
- Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
- Showtime Maghreb (13E & 7W - Viaccess PC 2.5/Irdeto 2)
- SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
- Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
- Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
- SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
- Spormax (7E - Cryptoworks)
- Spormax HD (7E - Cryptoworks)
- Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sport HD Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sport TV (30W - Nagravision 3)
- SuperSport 1 - DigitAlb (16E - Conax)
- SuperSport HD 1 - DigitAlb (16E - Conax)
- Retransmisja (20:30): Canal+ Sport 2 D/F/N/S (0.8W - Conax)


1. Liga (Polska): Podbeskidzie Bielsko Biała vs. Zagłębie Lubin (13:50)
- TVP Sport (13E - Conax CAS7 & Nagravision 3)


Liga 1 (Rumunia): FC Timisoara vs. Gloria Buzau (14:00)
- GSP TV (0.8W - Nagravision 2/3)


Super League (Słowacja): MFK Kosice vs. Ruzomberok (14:00)
- STV 3 (23.5 - Cryptoworks)


Premier League (Rosja): Rubin Kazan' vs. FC Moscow (14:30)
- Telekanal Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
- Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Nova Sports 4 (13E - Irdeto 2)
- NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Ring TV (16E - Cryptoworks)
- Retransmisja (00:00): Spormax (7E - Cryptoworks)
- Retransmisja (22:00): SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)


Ekstraklasa (Polska): Odra Wodzisław vs. Lechia Gdańsk (14:45)
- Orange Sport (13E - Seca 4/Viaccess PC 3.0)


NB I (Węgry): Kecskemet vs. Ujpest (15:00)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)


Erste Liga (Austria): Admira vs. Salzburg Jnrs (15:15)
- Premiere Austria (19.2E - Nagravision 3)


Super Lig (Turcja): Denizlispor vs. Sivasspor (15:15)
- Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)


Bundesliga (Niemcy): Bochum vs. Stuttgart (15:30)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)


Bundesliga (Niemcy): Eintracht Frankfurt vs. Energie Cottbus (15:30)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)


Bundesliga (Niemcy): Hamburg vs. Hoffenheim (15:30)
- Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
- NTV Plus Sport HD (36E - Viaccess PC 2.5)
- NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
- Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
- SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
- SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
- SuperSport 2 - DigitAlb (16E - Conax)
- SuperSport HD 2 - DigitAlb (16E - Conax)
- TV 2 Sport HD Denmark (5E - Videoguard)
- Viasat Football (5E - Videoguard)
- Viasat Sport Baltic (5E - Videoguard)
- Retransmisja (17:25): NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
- Retransmisja (21:55): SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)


Bundesliga (Niemcy): Hertha Berlin vs. Borussia Dortmund (15:30)
- SportKlub+ Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
- SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
- SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
- Retransmisja (22:00): SportKlub Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)


Bundesliga (Niemcy): Wolfsburg vs. Bayern Munich (15:30)
- SportKlub Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
- ATV Austria (19.2E - BetaCrypt)
- Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
- NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
- SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
- Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- SuperSport 3 - DigitAlb (16E - Conax)
- TPS Star (19.2E - Seca 2 i Viaccess PC 2.5)
- Retransmisja (17:30): SportKlub+ Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
- Retransmisja (19:30): SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)


A PFG (Bułgaria): Cherno More vs. Levski Sofia (15:30)
- BNT 1 (39E & 16E - Irdeto 2 & Cryptoworks)


Tippeligaen (Norwegia): Viking vs. Start (16:00)
- NRK 1 (0.8W - Conax/Videoguard)


Premier League (Anglia): Newcastle United vs. Chelsea (16:00)
- Canal+ Sport (13E - Seca 4)
- Canal+ Sport 1 D/N/S (0.8W - Conax)
- Diema (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
- Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
- Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
- Show Sports 4 (7W - Irdeto 2)
- SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
- Sport 3 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sport TV (30W - Nagravision 3)
- STV 3 (23.5 - Cryptoworks)
- Retransmisja (19:00): Canal+ Sport 1 Finland (0.8W - Conax)
- Retransmisja (17:55): NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Retransmisja (20:30): Spormax (7E - Cryptoworks)


Premier League (Anglia): Arsenal vs. Manchester City (16:00)
- Canal+ Sport 2 D/F/N/S (0.8W - Conax)
- Canal+ Sport France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
- Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Pink M (16E - Irdeto 2)
- RTL Hrvatska (5W - Viaccess PC 2.5)
- Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
- Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
- SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
- Spormax (7E - Cryptoworks)
- Sport 1.2 Nederland (23.5E - Irdeto 2/Seca 2)
- Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)


Premier League (Szkocja): Celtic vs. Hamilton Academical (16:00)
- Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 3)
- Futbol Smart (42E - Videoguard)
- Ma Chaîne Sport (19.2E - Seca 2 & Viaccess PC 2.5)
- Setanta Africa (68.5E - Conax)
- SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
- Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)


Allsvenskan (Szwecja): BK Häcken vs. Malmö (16:00)
- Säsongskortet 1 (0.8W - Conax)


Allsvenskan (Szwecja): Elfsborg vs. Hammarby (16:00)
- TV 4 Sweden (0.8W - Conax)


Premier League (Anglia): Hull City vs. Portsmouth (16:00)
- Show Shasha Extra (7W - Irdeto 2)


Premier League (Anglia): West Bromwich Albion vs. Stoke City (16:00)
- Show Series Extra (7W - Irdeto 2)
- Retransmisja (18:25): Canal+ Sport 1 D/N/S (0.8W - Conax)
- Retransmisja (20:50): Canal+ Sport 1 Finland (0.8W - Conax)


Premier League (Anglia): Bolton Wanderers vs. Middlesbrough (16:00)
- Canal+ Sport Extra Scandinavia (0.8W - Conax)
- Show Comedy Extra (7W - Irdeto 2)
- Retransmisja (22:20): Canal+ Sport 2 D/F/N/S (0.8W - Conax)
- Retransmisja (22:15): Spormax (7E - Cryptoworks)


Serie B (Włochy): Piacenza vs. Brescia (16:00)
- Dahila Calcio 1 (12.5W - Irdeto 2)
- RAI International Africa (13E - Seca 1)
- SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)


Serie B (Włochy): Bari vs. Parma (16:00)
- Dahila Calcio 2 (12.5W - Irdeto 2)
- SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)


Serie B (Włochy): Livorno vs. Vicenza (16:00)
- Dahila Calcio 3 (12.5W - Irdeto 2)
- SKY Calcio 7 (13E - Videoguard)


Premier League (Anglia): West Ham United vs. Sunderland (16:00)
- Diema 2 (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
- Showtime Extreme Sports (7W - Irdeto 2)


Serie B (Włochy): Triestina vs. Rimini (16:00)
- SKY Calcio 8 (13E - Videoguard)


Serie B (Włochy): Cittadella vs. Sassuolo (16:00)
- SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)


Serie B (Włochy): Modena vs. Grosseto (16:00)
- SKY Calcio 10 (13E - Videoguard)


Serie B (Włochy): Salernitana vs. Treviso (16:00)
- SKY Calcio 11 (13E - Videoguard)


Serie B (Włochy): Ascoli vs. Pisa (16:00)
- SKY Calcio 12 (13E - Videoguard)


Serie B (Włochy): Avellino vs. Ancona (16:00)
- SKY Calcio 13 (13E - Videoguard)


Premier League (Szkocja): Inverness CT vs. St Mirren (16:00)
- Retransmisja (21:00): BBC Alba (28.2E - FTA)


Super Ligaen (Dania): Nordsjælland vs. FC Copenhagen (17:00)
- TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)


Ekstraklasa (Polska): Cracovia Kraków vs. Ruch Chorzów (17:00)
- Orange Sport (13E - Seca 4/Viaccess PC 3.0)


Liga 1 (Rumunia): CFR Cluj vs. Vaslui (17:00)
- GSP TV (0.8W - Nagravision 2/3)


Premier League (Rosja): Saturn vs. Kuban Krasnodar (17:00)
- NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


Vyscha Liha (Ukraina): Karpaty vs. FC Kharkiv (17:00)
- Inter + (5E - FTA)
- MegaSport (4W - BISS)


Super Lige (Serbia): Partizan Belgrade vs. Banat (17:30)
- RTS 2 (16E - Videoguard)


Bundesliga (Austria): LASK Linz vs. Kapfenberg (18:00)
- Premiere Austria (19.2E - Nagravision 3)
- SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)


Bundesliga (Austria): Salzburg vs. Austria Vienna (18:00)
- Premiere Austria (19.2E - Nagravision 3)


Bundesliga (Austria): SCR Altach vs. SV Ried (18:00)
- Premiere Austria (19.2E - Nagravision 3)


Bundesliga (Austria): SV Mattersburg vs. Sturm Graz (18:00)
- Premiere Austria (19.2E - Nagravision 3)


A PFG (Bułgaria): Litex Lovech vs. Botev Plovdiv (18:00)
- Ring TV (16E - Cryptoworks)


Ekstraklasa (Polska): Arka Gdynia vs. Legia Warszawa (18:15)
- Canal+ Sport (13E - Seca 4)
- Canal+ Sport HD (13E - Seca 4)


Championship (Anglia): Bristol City vs. Preston N.E. (18:20)
- Futbol Smart (42E - Videoguard)
- Showtime Extreme Sports (7W - Irdeto 2)
- Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
- Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
- Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Viasat Football (5E - Videoguard)
- Viasat Sport Baltic (5E - Videoguard)
- Retransmisja (00:00): SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)


Premier League (Anglia): Fulham vs. Liverpool (18:30)
- Canal+ Sport 2 (13E - Seca 4)
- Canal+ Sport 2 D/F/N/S (0.8W - Conax)
- Canal+ Sport France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
- Diema 2 (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
- Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
- Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
- NTV Plus Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
- Pink M (16E - Irdeto 2)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
- Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
- Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
- Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
- Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
- Showtime Maghreb (13E & 7W - Viaccess PC 2.5/Irdeto 2)
- SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
- SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
- Spormax (7E - Cryptoworks)
- Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
- SuperSport 1 - DigitAlb (16E - Conax)


Liga Adelante (Hiszpania): Rayo Vallecano vs. Tenerife (18:30)
- TV Canaria Islands (30W - BISS)


Eredivisie (Holandia): Utrecht vs. Groningen (18:45)
- Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)


Ligue 1 (Francja): Bordeaux vs. Nancy (19:00)
- Kanal A (42E - FTA)
- A la Carté 1 (19.2E - Seca 2)
- ART Prime Sports (13E & 7W - Irdeto 2)
- Nova Sports 3 (13E - Irdeto 2)
- SuperSport 3 - DigitAlb (16E - Conax)


Ligue 1 (Francja): Grenoble vs. Lorient (19:00)
- A la Carté 2 (19.2E - Seca 2)


Ligue 1 (Francja): Le Mans vs. Lyon (19:00)
- A la Carté 3 (19.2E - Seca 2)


Ligue 1 (Francja): Monaco vs. Le Havre (19:00)
- A la Carté 4 (19.2E - Seca 2)


Ligue 1 (Francja): Nantes vs. Lille (19:00)
- A la Carté 5 (19.2E - Seca 2)


Ligue 1 (Francja): Valenciennes vs. Auxerre (19:00)
- A la Carté 6 (19.2E - Seca 2)


Super Lig (Turcja): Besiktas vs. Kayserispor (19:00)
- Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
- Lig TV HD (7E - Cryptoworks)


Ekstraklasa (Polska): Polonia Warszawa vs. Polonia Bytom (19:15)
- Orange Sport (13E - Seca 4/Viaccess PC 3.0)


Liga 1 (Rumunia): Steaua Bucharest vs. Gloria Bistrita (19:30)
- GSP TV (0.8W - Nagravision 2/3)


Eredivisie (Holandia): AZ Alkmaar vs. ADO Den Haag (19:45)
- Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)
- Retransmisja (23:30): Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Retransmisja (20:30): Futbol Smart (42E - Videoguard)


Eredivisie (Holandia): Heracles Almelo vs. Heerenveen (19:45)
- Retransmisja (21:55): Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)


Super Liga (Portugalia): Vitória Guimarães vs. FC Porto (20:00)
- RTP International (19.2E & 13E - FTA)
- Ma Chaîne Sport (19.2E - Seca 2 & Viaccess PC 2.5)
- RTP Africa (30W - Nagravision 3)
- SIC International (16E - Viaccess PC 2.3/2.4/2.5)
- Sport TV HD (30W - Nagravision 3)
- SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
- SuperSport 4 - DigitAlb (16E - Conax)


Prva Liga Telekom (Słowenia): Maribor vs. Gorica (20:00)
- Slovenia TV 2 (13E - FTA/Viaccess PC 2.6)


LFP Primera División (Hiszpania): Real Betis vs. Numancia (20:00)
- Taquilla 5 (19.2E & 30W - Nagravision 3)


LFP Primera División (Hiszpania): Athletic Bilbao vs. Mallorca (20:00)
- Taquilla 8 (19.2E & 30W - Nagravision 3)


LFP Primera División (Hiszpania): Almería vs. Villarreal (20:00)
- SuperSport 3 - DigitAlb (16E - Conax)
- Taquilla 3 (19.2E & 30W - Nagravision 3)


LFP Primera División (Hiszpania): Recreativo Huelva vs. Sevilla (20:00)
- Taquilla 2 (19.2E & 30W - Nagravision 3)


LFP Primera División (Hiszpania): Valladolid vs. Barcelona (20:00)
- Canal+ Sport 2 (13E - Seca 4)
- Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
- Boom Sport One (4W - Videoguard)
- Fox TV Srbija (12.5W - BISS)
- Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sitel 3 (16E - Irdeto 2)
- SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
- Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
- Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
- SuperSport 2 - DigitAlb (16E - Conax)
- Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Retransmisja (20:30): SKY Super Calcio (13E - Videoguard)


Jupiler League (Belgia): Racing Genk vs. Westerlo (20:00)
- SportKlub Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
- SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)


Eredivisie (Holandia): Sparta Rotterdam vs. PSV Eindhoven (20:45)
- Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Ring TV (16E - Cryptoworks)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
- Retransmisja (23:45): Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)


Ligue 1 (Francja): Caen vs. Toulouse (21:00)
- Kanal A (42E - FTA)
- ART Prime Sports (13E & 7W - Irdeto 2)
- Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
- NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
- Orange Sport France (13E & 5W - Viaccess PC 3.0)
- Orange Sport France HD (13E & 5W - Viaccess PC 3.0)
- SuperSport 1 - DigitAlb (16E - Conax)
- Viasat Football (5E - Videoguard)


LFP Primera División (Hiszpania): Málaga vs. Real Madrid (22:00)
- Canal+ Sport 2 (13E - Seca 4)
- Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
- Boom Sport One (4W - Videoguard)
- Fox TV Srbija (12.5W - BISS)
- La Sexta (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Nova Sports 3 (13E - Irdeto 2)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- NTV Plus Sport HD (36E - Viaccess PC 2.5)
- SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
- Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
- Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
- Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- SuperSport 2 - DigitAlb (16E - Conax)
- TV Canaria Islands (30W - BISS)
- Retransmisja (22:15): SKY Super Calcio (13E - Videoguard)


Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane


Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.



Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 799 zł Więcej...