dodano: 2009-04-02 17:09 | aktualizacja:
2009-04-02 19:05
autor: Tomasz Kaźmierski |
źródło: LJ
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sobota - 4 kwietnia 2009
Primera División (Argentyna): Arsenal Sarandí vs. San Lorenzo (0:00)
-
SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
J-League (Japonia): Jubilo Iwata vs. FC Tokyo (12:00)
-
Eurosport 2 PL (13E - Conax CAS7/Nagravision 2/Seca 4)
-
British Eurosport 2 (28.2E - Videoguard)
-
Eurosport 2 France (19.2E - Seca 2 i Viaccess PC 2.5)
-
Eurosport 2 Germany (19.2E - Cryptoworks)
A PFG (Bułgaria): Lokomotiv Sofia vs. Chernomorets Burgas (12:00)
-
TV 2 Bulgaria (39E & 16E - Irdeto 2 & Cryptoworks)
Premier League (Rosja): Terek Grozny vs. Dinamo Moscow (12:00)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Liga 2 (Rumunia): Petrolul Ploiesti vs. Sportul Studentesc (12:00)
-
Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Vyscha Liha (Ukraina): Chernomorets vs. Tavriya (13:00)
-
Inter + (5E - FTA)
Premier League (Szkocja): Dundee United vs. Hibernian (13:30)
-
Setanta Africa (68.5E - Conax)
-
Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
Premier League (Anglia): Blackburn Rovers vs. Tottenham Hotspur (13:45)
-
Canal+ France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
Canal+ Sport 1 D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport HD Scandinavia (0.8W - Conax)
-
Diema 2 (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
-
Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
Showtime Maghreb (13E & 7W - Viaccess PC 2.5/Irdeto 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
-
Spormax (7E - Cryptoworks)
-
Spormax HD (7E - Cryptoworks)
-
Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport HD Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
SuperSport 1 - DigitAlb (16E - Conax)
-
SuperSport HD 1 - DigitAlb (16E - Conax)
-
Retransmisja (20:30): Canal+ Sport 2 D/F/N/S (0.8W - Conax)
1. Liga (Polska): Podbeskidzie Bielsko Biała vs. Zagłębie Lubin (13:50)
-
TVP Sport (13E - Conax CAS7 & Nagravision 3)
Liga 1 (Rumunia): FC Timisoara vs. Gloria Buzau (14:00)
-
GSP TV (0.8W - Nagravision 2/3)
Super League (Słowacja): MFK Kosice vs. Ruzomberok (14:00)
-
STV 3 (23.5 - Cryptoworks)
Premier League (Rosja): Rubin Kazan' vs. FC Moscow (14:30)
-
Telekanal Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Nova Sports 4 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Ring TV (16E - Cryptoworks)
-
Retransmisja (00:00): Spormax (7E - Cryptoworks)
-
Retransmisja (22:00): SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
Ekstraklasa (Polska): Odra Wodzisław vs. Lechia Gdańsk (14:45)
-
Orange Sport (13E - Seca 4/Viaccess PC 3.0)
NB I (Węgry): Kecskemet vs. Ujpest (15:00)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Erste Liga (Austria): Admira vs. Salzburg Jnrs (15:15)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 3)
Super Lig (Turcja): Denizlispor vs. Sivasspor (15:15)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
Bundesliga (Niemcy): Bochum vs. Stuttgart (15:30)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
Bundesliga (Niemcy): Eintracht Frankfurt vs. Energie Cottbus (15:30)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
Bundesliga (Niemcy): Hamburg vs. Hoffenheim (15:30)
-
Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Sport HD (36E - Viaccess PC 2.5)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
-
Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
-
SuperSport 2 - DigitAlb (16E - Conax)
-
SuperSport HD 2 - DigitAlb (16E - Conax)
-
TV 2 Sport HD Denmark (5E - Videoguard)
-
Viasat Football (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport Baltic (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (17:25): NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (21:55): SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
Bundesliga (Niemcy): Hertha Berlin vs. Borussia Dortmund (15:30)
-
SportKlub+ Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:00): SportKlub Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
Bundesliga (Niemcy): Wolfsburg vs. Bayern Munich (15:30)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
-
ATV Austria (19.2E - BetaCrypt)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
SuperSport 3 - DigitAlb (16E - Conax)
-
TPS Star (19.2E - Seca 2 i Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (17:30): SportKlub+ Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
-
Retransmisja (19:30): SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
A PFG (Bułgaria): Cherno More vs. Levski Sofia (15:30)
-
BNT 1 (39E & 16E - Irdeto 2 & Cryptoworks)
Tippeligaen (Norwegia): Viking vs. Start (16:00)
-
NRK 1 (0.8W - Conax/Videoguard)
Premier League (Anglia): Newcastle United vs. Chelsea (16:00)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 4)
-
Canal+ Sport 1 D/N/S (0.8W - Conax)
-
Diema (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
-
Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
-
Show Sports 4 (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 3 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
STV 3 (23.5 - Cryptoworks)
-
Retransmisja (19:00): Canal+ Sport 1 Finland (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (17:55): NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (20:30): Spormax (7E - Cryptoworks)
Premier League (Anglia): Arsenal vs. Manchester City (16:00)
-
Canal+ Sport 2 D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Pink M (16E - Irdeto 2)
-
RTL Hrvatska (5W - Viaccess PC 2.5)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
-
Spormax (7E - Cryptoworks)
-
Sport 1.2 Nederland (23.5E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
Premier League (Szkocja): Celtic vs. Hamilton Academical (16:00)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 3)
-
Futbol Smart (42E - Videoguard)
-
Ma Chaîne Sport (19.2E - Seca 2 & Viaccess PC 2.5)
-
Setanta Africa (68.5E - Conax)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Allsvenskan (Szwecja): BK Häcken vs. Malmö (16:00)
-
Säsongskortet 1 (0.8W - Conax)
Allsvenskan (Szwecja): Elfsborg vs. Hammarby (16:00)
-
TV 4 Sweden (0.8W - Conax)
Premier League (Anglia): Hull City vs. Portsmouth (16:00)
-
Show Shasha Extra (7W - Irdeto 2)
Premier League (Anglia): West Bromwich Albion vs. Stoke City (16:00)
-
Show Series Extra (7W - Irdeto 2)
-
Retransmisja (18:25): Canal+ Sport 1 D/N/S (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (20:50): Canal+ Sport 1 Finland (0.8W - Conax)
Premier League (Anglia): Bolton Wanderers vs. Middlesbrough (16:00)
-
Canal+ Sport Extra Scandinavia (0.8W - Conax)
-
Show Comedy Extra (7W - Irdeto 2)
-
Retransmisja (22:20): Canal+ Sport 2 D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (22:15): Spormax (7E - Cryptoworks)
Serie B (Włochy): Piacenza vs. Brescia (16:00)
-
Dahila Calcio 1 (12.5W - Irdeto 2)
-
RAI International Africa (13E - Seca 1)
-
SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Bari vs. Parma (16:00)
-
Dahila Calcio 2 (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Livorno vs. Vicenza (16:00)
-
Dahila Calcio 3 (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 7 (13E - Videoguard)
Premier League (Anglia): West Ham United vs. Sunderland (16:00)
-
Diema 2 (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
Showtime Extreme Sports (7W - Irdeto 2)
Serie B (Włochy): Triestina vs. Rimini (16:00)
-
SKY Calcio 8 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Cittadella vs. Sassuolo (16:00)
-
SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Modena vs. Grosseto (16:00)
-
SKY Calcio 10 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Salernitana vs. Treviso (16:00)
-
SKY Calcio 11 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Ascoli vs. Pisa (16:00)
-
SKY Calcio 12 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Avellino vs. Ancona (16:00)
-
SKY Calcio 13 (13E - Videoguard)
Premier League (Szkocja): Inverness CT vs. St Mirren (16:00)
-
Retransmisja (21:00): BBC Alba (28.2E - FTA)
Super Ligaen (Dania): Nordsjælland vs. FC Copenhagen (17:00)
-
TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)
Ekstraklasa (Polska): Cracovia Kraków vs. Ruch Chorzów (17:00)
-
Orange Sport (13E - Seca 4/Viaccess PC 3.0)
Liga 1 (Rumunia): CFR Cluj vs. Vaslui (17:00)
-
GSP TV (0.8W - Nagravision 2/3)
Premier League (Rosja): Saturn vs. Kuban Krasnodar (17:00)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Vyscha Liha (Ukraina): Karpaty vs. FC Kharkiv (17:00)
-
Inter + (5E - FTA)
-
MegaSport (4W - BISS)
Super Lige (Serbia): Partizan Belgrade vs. Banat (17:30)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
Bundesliga (Austria): LASK Linz vs. Kapfenberg (18:00)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 3)
-
SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
Bundesliga (Austria): Salzburg vs. Austria Vienna (18:00)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 3)
Bundesliga (Austria): SCR Altach vs. SV Ried (18:00)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 3)
Bundesliga (Austria): SV Mattersburg vs. Sturm Graz (18:00)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 3)
A PFG (Bułgaria): Litex Lovech vs. Botev Plovdiv (18:00)
-
Ring TV (16E - Cryptoworks)
Ekstraklasa (Polska): Arka Gdynia vs. Legia Warszawa (18:15)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 4)
-
Canal+ Sport HD (13E - Seca 4)
Championship (Anglia): Bristol City vs. Preston N.E. (18:20)
-
Futbol Smart (42E - Videoguard)
-
Showtime Extreme Sports (7W - Irdeto 2)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Viasat Football (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport Baltic (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (00:00): SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
Premier League (Anglia): Fulham vs. Liverpool (18:30)
-
Canal+ Sport 2 (13E - Seca 4)
-
Canal+ Sport 2 D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
Diema 2 (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
-
Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
NTV Plus Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Pink M (16E - Irdeto 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
-
Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
Showtime Maghreb (13E & 7W - Viaccess PC 2.5/Irdeto 2)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
-
Spormax (7E - Cryptoworks)
-
Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
SuperSport 1 - DigitAlb (16E - Conax)
Liga Adelante (Hiszpania): Rayo Vallecano vs. Tenerife (18:30)
-
TV Canaria Islands (30W - BISS)
Eredivisie (Holandia): Utrecht vs. Groningen (18:45)
-
Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Bordeaux vs. Nancy (19:00)
-
Kanal A (42E - FTA)
-
A la Carté 1 (19.2E - Seca 2)
-
ART Prime Sports (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Nova Sports 3 (13E - Irdeto 2)
-
SuperSport 3 - DigitAlb (16E - Conax)
Ligue 1 (Francja): Grenoble vs. Lorient (19:00)
-
A la Carté 2 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Le Mans vs. Lyon (19:00)
-
A la Carté 3 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Monaco vs. Le Havre (19:00)
-
A la Carté 4 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Nantes vs. Lille (19:00)
-
A la Carté 5 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Valenciennes vs. Auxerre (19:00)
-
A la Carté 6 (19.2E - Seca 2)
Super Lig (Turcja): Besiktas vs. Kayserispor (19:00)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
-
Lig TV HD (7E - Cryptoworks)
Ekstraklasa (Polska): Polonia Warszawa vs. Polonia Bytom (19:15)
-
Orange Sport (13E - Seca 4/Viaccess PC 3.0)
Liga 1 (Rumunia): Steaua Bucharest vs. Gloria Bistrita (19:30)
-
GSP TV (0.8W - Nagravision 2/3)
Eredivisie (Holandia): AZ Alkmaar vs. ADO Den Haag (19:45)
-
Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)
-
Retransmisja (23:30): Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Retransmisja (20:30): Futbol Smart (42E - Videoguard)
Eredivisie (Holandia): Heracles Almelo vs. Heerenveen (19:45)
-
Retransmisja (21:55): Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)
Super Liga (Portugalia): Vitória Guimarães vs. FC Porto (20:00)
-
RTP International (19.2E & 13E - FTA)
-
Ma Chaîne Sport (19.2E - Seca 2 & Viaccess PC 2.5)
-
RTP Africa (30W - Nagravision 3)
-
SIC International (16E - Viaccess PC 2.3/2.4/2.5)
-
Sport TV HD (30W - Nagravision 3)
-
SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
-
SuperSport 4 - DigitAlb (16E - Conax)
Prva Liga Telekom (Słowenia): Maribor vs. Gorica (20:00)
-
Slovenia TV 2 (13E - FTA/Viaccess PC 2.6)
LFP Primera División (Hiszpania): Real Betis vs. Numancia (20:00)
-
Taquilla 5 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Athletic Bilbao vs. Mallorca (20:00)
-
Taquilla 8 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Almería vs. Villarreal (20:00)
-
SuperSport 3 - DigitAlb (16E - Conax)
-
Taquilla 3 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Recreativo Huelva vs. Sevilla (20:00)
-
Taquilla 2 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Valladolid vs. Barcelona (20:00)
-
Canal+ Sport 2 (13E - Seca 4)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Boom Sport One (4W - Videoguard)
-
Fox TV Srbija (12.5W - BISS)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sitel 3 (16E - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SuperSport 2 - DigitAlb (16E - Conax)
-
Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Retransmisja (20:30): SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
Jupiler League (Belgia): Racing Genk vs. Westerlo (20:00)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
Eredivisie (Holandia): Sparta Rotterdam vs. PSV Eindhoven (20:45)
-
Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Ring TV (16E - Cryptoworks)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (23:45): Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Caen vs. Toulouse (21:00)
-
Kanal A (42E - FTA)
-
ART Prime Sports (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Orange Sport France (13E & 5W - Viaccess PC 3.0)
-
Orange Sport France HD (13E & 5W - Viaccess PC 3.0)
-
SuperSport 1 - DigitAlb (16E - Conax)
-
Viasat Football (5E - Videoguard)
LFP Primera División (Hiszpania): Málaga vs. Real Madrid (22:00)
-
Canal+ Sport 2 (13E - Seca 4)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Boom Sport One (4W - Videoguard)
-
Fox TV Srbija (12.5W - BISS)
-
La Sexta (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Nova Sports 3 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
NTV Plus Sport HD (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
SuperSport 2 - DigitAlb (16E - Conax)
-
TV Canaria Islands (30W - BISS)
-
Retransmisja (22:15): SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.