reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-12-07 - 2022-12-08

Futbol w telewizji 5.04.2009

dodano: 2009-04-03 17:41 | aktualizacja: 2009-04-04 17:37
autor: Tomasz Kaźmierski | źródło: LJ

futbol_w_tv_www.jpg Alternatywne możliwości odbioru piłkarskich transmisji satelitarnych:
Do odbioru kanałów z pozycji satelitarnych 42E, 26E i 7W wymagane są większe anteny - zalecana: 130cm.
Do odbioru części kanałów z pozycji satelitarnej 28.2E (w tym ITV i BBC) wymagane są większe anteny - zalecana: 200cm - 300cm.
Konieczne są też najwyższej jakości, sprawdzone i wyselekcjonowane konwertery 0,2dB - 0,3dB.




Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Niedziela - 5 kwietnia 2009


Primera División (Argentyna): Vélez Sarsfield vs. Banfield (2:10)
- SportKlub+ Hungary (4W - Cryptoworks)
- SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)


Premier League (Rosja): Tom' Tomsk vs. Zenit St Petersburg (9:45)
- NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


Championship (Anglia): Cardiff City vs. Swansea City (12:00)
- Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
- Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
- Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
- Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
- SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
- Retransmisja (14:00): Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 3)
- Retransmisja (17:00): Futbol Smart (42E - Videoguard)


A PFG (Bułgaria): Belasitsa vs. Pirin Blagoevgrad (12:00)
- Ring TV (16E - Cryptoworks)


Liga Adelante (Hiszpania): Real Murcia vs. Xerez (12:00)
- Canal+ Spain (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Canal+ Spain HD (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Retransmisja (12:30): Canal+ ...30 (19.2E & 30W - Nagravision 3)


Premier League (Rosja): Lokomotiv Moscow vs. Kryliya Sovetov (12:00)
- Piervyj Kanał Europe (13E - FTA)
- Piervyj Kanał Russia (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
- Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
- NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia Xtra (13E - Videoguard)
- Spormax (7E - Cryptoworks)
- SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
- SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
- Tring +1 (16E - Conax)
- Retransmisja (00:10): Piervyj Kanal Latvia (5E - Videoguard)


Liga 2 (Rumunia): CSM Ramnicu Valcea vs. Drobeta Turnu Severin (12:00)
- Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)


Segunda 2B Group II (Hiszpania): Real Madrid Castilla vs. Las Palmas "B" (12:00)
- Real Madrid TV (19.2E & 30W - Nagravision 3)


Liga Honra (Portugalia): Beira Mar vs. Boavista (12:15)
- Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)


Eredivisie (Holandia): Roda JC vs. Ajax (12:30)
- Polsat Sport (13E - Nagravision 3)
- Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
- Alfa TV (13E - Irdeto 2)
- Canal+ Sport 2 D/F/N/S (0.8W - Conax)
- Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Futbol Smart (42E - Videoguard)
- Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
- Retransmisja (18:30): Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)


Serie A (Włochy): Atalanta vs. Fiorentina (13:00)
- Telekanal Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
- Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
- Boom Sport One (4W - Videoguard)
- Canal+ Sport 1 D/F/N/ (0.8W - Conax)
- Orange Sport France (13E & 5W - Viaccess PC 3.0)
- RAI International Africa (13E - Seca 1)
- SKY Calcio 8 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
- SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
- Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
- SuperSport 1 - DigitAlb (16E - Conax)
- Retransmisja (16:10): Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 3)


Puchar UEFA Kobiet (Kluby): Duisburg vs. Lyon (14:00)
- ARD "Das Erste" (19.2E & 13E - FTA)
- OL TV (19.2E - Seca 2 i Viaccess PC 2.5)


2. Bundesliga (Niemcy): 1860 Munich vs. Osnabrück (14:00)
- Bundesliga 3 (19.2E - Cryptoworks)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
- SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)


2. Bundesliga (Niemcy): Alemannia Aachen vs. Greuther Fürth (14:00)
- SportKlub Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
- Bundesliga 1 (19.2E - Cryptoworks)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
- SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
- SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
- Retransmisja (14:30): SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)


2. Bundesliga (Niemcy): Kaiserslautern vs. Rot-Weiss Oberhausen (14:00)
- SportKlub+ Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
- Bundesliga 2 (19.2E - Cryptoworks)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)


2. Bundesliga (Niemcy): Hansa Rostock vs. FSV Frankfurt (14:00)
- Bundesliga 4 (19.2E - Cryptoworks)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
- Retransmisja (22:30): SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)


2. Bundesliga (Niemcy): Wehen vs. St Pauli (14:00)
- Bundesliga 5 (19.2E - Cryptoworks)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)


Super Ligaen (Dania): AGF Århus vs. AaB Aalborg (14:00)
- TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)


Puchar UEFA Kobiet (Kluby): Umeå vs. Zvezda (14:00)
- SVT 1 (5E & 1W - Videoguard/Conax)


Super Lig (Turcja): Trabzonspor vs. Istanbul BSB (14:15)
- Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)


Allsvenskan (Szwecja): Orgryte vs. GAIS (14:30)
- Canal+ Sport 1 Sweden (0.8W - Conax)
- Canal+ Sport HD Scandinavia (0.8W - Conax)


Premier League (Rosja): Amkar vs. CSKA Moscow (14:30)
- NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


Eredivisie (Holandia): Volendam vs. Feyenoord (14:30)
- Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Retransmisja (20:25): Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)


Eredivisie (Holandia): Willem II vs. NAC Breda (14:30)
- Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)
- Retransmisja (17:00): Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)


Eredivisie (Holandia): Vitesse Arnhem vs. De Graafschap (14:30)
- Retransmisja (18:45): Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Retransmisja (16:50): Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)


Ekstraklasa (Polska): Jagiellonia Białystok vs. ŁKS Łódź (14:45)
- Orange Sport (13E - Seca 4/Viaccess PC 3.0)


Vyscha Liha (Ukraina): Metalurg Z vs. Shakhtar Donetsk (15:00)
- TRK Ukraine (5E - Viaccess PC 2.6)


Premier League (Szkocja): Falkirk vs. Rangers (15:00)
- ART Prime Sports (13E & 7W - Irdeto 2)
- ART Sport 6 (13E & 7W - Irdeto 2)
- Futbol Smart (42E - Videoguard)
- Setanta Africa (68.5E - Conax)
- Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
- Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
- Sport 1 Romania (0.8W - Conax)


Serie A (Włochy): Juventus vs. Chievo (15:00)
- OBN (4W - FTA)
- NTV Spor (42E - FTA/BISS)
- Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
- Boom Sport One (4W - Videoguard)
- Canal+ Spain (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Canal+ Spain HD (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Canal+ Sport 2 D/F/N/S (0.8W - Conax)
- ESPN Latin America (15W - PowerVu)
- ESPN Pacrim (15W - PowerVu)
- RAI International Africa (13E - Seca 1)
- SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia HD 2 (13E - Videoguard)
- Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 7 (39E - Irdeto 2 & Griffin)
- SuperSport 1 - DigitAlb (16E - Conax)
- SuperSport HD 1 - DigitAlb (16E - Conax)


Serie A (Włochy): Sampdoria vs. Napoli (15:00)
- ESPN Dos (15W - PowerVu)
- Orange Sport France (13E & 5W - Viaccess PC 3.0)
- SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
- SuperSport 3 - DigitAlb (16E - Conax)


Serie A (Włochy): Cagliari vs. Catania (15:00)
- Al Jazeera Sport +3 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
- SKY Calcio 7 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
- Retransmisja (17:00): Sport 7 (39E - Irdeto 2 & Griffin)


Serie A (Włochy): Roma vs. Bologna (15:00)
- Canal+ Sport 2 (13E - Seca 4)
- Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
- Boom Sport One (4W - Videoguard)
- Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Canal+ Sport 1 Denmark (0.8W - Conax)
- Canal+ Sport 1 Finland (0.8W - Conax)
- Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
- SKY Calcio 4 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
- SuperSport 2 - DigitAlb (16E - Conax)
- TPS Star (19.2E - Seca 2 i Viaccess PC 2.5)
- TV 7 Bulgaria (39E - Irdeto 2 & Griffin)
- Retransmisja (17:30): Canal+ Sport 2 D/F/N/S (0.8W - Conax)
- Retransmisja (23:15): Sport 7 (39E - Irdeto 2 & Griffin)


Serie A (Włochy): Siena vs. Lazio (15:00)
- SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)


Serie A (Włochy): Reggina vs. Genoa (15:00)
- SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)


Serie A (Włochy): Palermo vs. Torino (15:00)
- Al Jazeera Sport +4 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
- SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)


Allsvenskan (Szwecja): AIK Stockholm vs. Halmstad (15:00)
- Säsongskortet 1 (0.8W - Conax)


Allsvenskan (Szwecja): Trelleborg vs. Brommapojkarna (15:00)
- Säsongskortet 2 (0.8W - Conax)


Lega Pro Division 1B (Włochy): Foggia vs. Perugia (15:00)
- Conto TV 1 (13E - Conax/Irdeto 2/Videoguard)


Lega Pro Division 1B (Włochy): Paganese vs. Pescara (15:00)
- Conto TV 3 (13E - Conax/Irdeto 2/Videoguard)


Bundesliga (Austria): Rapid Vienna vs. Austria Kärnten (15:30)
- ORF 1 (19.2E - Cryptoworks)
- Premiere Austria (19.2E - Nagravision 3)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)


Premier League (Anglia): Everton vs. Wigan Athletic (16:00)
- Canal+ Sport Extra Scandinavia (0.8W - Conax)
- Diema 2 (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
- Show Sports 4 (7W - Irdeto 2)
- SuperSport 4 - DigitAlb (16E - Conax)
- Retransmisja (23:15): Spormax (7E - Cryptoworks)


Liga 1 (Rumunia): Otelul Galati vs. Universitatea Craiova (16:00)
- GSP TV (0.8W - Nagravision 2/3)


Super Ligaen (Dania): Midtjylland vs. Horsens (16:00)
- TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)


Ekstraklasa (Polska): Lech Poznań vs. Wisła Kraków (17:00)
- Canal+ Sport (13E - Seca 4)
- Canal+ Sport HD (13E - Seca 4)
- TVP 2 (13E - Conax CAS7/Seca 4/Nagravision 3)
- Retransmisja (19:00): Orange Sport (13E - Seca 4/Viaccess PC 3.0)


Bundesliga (Niemcy): FC Cologne vs. Bayer Leverkusen (17:00)
- SportKlub Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
- Bundesliga 1 (19.2E - Cryptoworks)
- Federalna TV (16E - Videoguard)
- NTV Plus Sport Classic (36E - Viaccess PC 2.5)
- Premiere HD (19.2E - Nagravision 3)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
- Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
- SuperSport 3 - DigitAlb (16E - Conax)
- Viasat Football (5E - Videoguard)
- Retransmisja (23:45): SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)


Bundesliga (Niemcy): Karlsruher vs. Munchengladbach (17:00)
- Bundesliga 3 (19.2E - Cryptoworks)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
- Retransmisja (19:00): SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)


Bundesliga (Niemcy): Werder Bremen vs. Hannover 96 (17:00)
- SportKlub+ Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
- Dubai Sports 2 (26E & 7W - FTA)
- Bundesliga 2 (19.2E - Cryptoworks)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
- SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
- SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
- Retransmisja (22:30): SportKlub Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)


Premier League (Anglia): Manchester United vs. Aston Villa (17:00)
- Canal+ Sport 2 (13E - Seca 4)
- Canal+ Sport 1 D/F/N/S (0.8W - Conax)
- Canal+ Sport HD Scandinavia (0.8W - Conax)
- Diema (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
- Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
- Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
- Nova Sports 7 (13E - Irdeto 2)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- NTV Plus Sport HD (36E - Viaccess PC 2.5)
- Pink M (16E - Irdeto 2)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
- RTS 2 (16E - Videoguard)
- Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
- Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
- Showtime Maghreb (13E & 7W - Viaccess PC 2.5/Irdeto 2)
- SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia HD 2 (13E - Videoguard)
- Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
- Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
- SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
- Spormax (7E - Cryptoworks)
- Spormax HD (7E - Cryptoworks)
- Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sport HD Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- STV 3 (23.5 - Cryptoworks)
- SuperSport 1 - DigitAlb (16E - Conax)
- SuperSport HD 1 - DigitAlb (16E - Conax)
- Teledeporte (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Retransmisja (23:00): Canal+ Sport 2 D/F/N/S (0.8W - Conax)
- Retransmisja (18:45): Sport+ (19.2E - Seca 2 i Viaccess PC 2.5)


Ligue 1 (Francja): Paris St Germain vs. Nice (17:00)
- Orange Sport (13E - Seca 4/Viaccess PC 3.0)
- Kanal A (42E - FTA)
- A la Carté 1 (19.2E - Seca 2)
- ART Prime Sports (13E & 7W - Irdeto 2)
- Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
- SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
- Retransmisja (19:05): NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)


Ligue 1 (Francja): Sochaux vs. Rennes (17:00)
- A la Carté 2 (19.2E - Seca 2)


LFP Primera División (Hiszpania): Atlético Madrid vs. Osasuna (17:00)
- Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
- Boom Sport One (4W - Videoguard)
- ESPN Pacrim (15W - PowerVu)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- SuperSport 2 - DigitAlb (16E - Conax)
- Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 3)


LFP Primera División (Hiszpania): Espanyol vs. Deportivo La Coruña (17:00)
- Al Jazeera Sport +3 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
- Taquilla 2 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- TV 4 Sport (0.8W - Conax)


Premier League (Rosja): Spartak Moscow vs. Spartak Nalchik (17:00)
- NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- NTV Plus Sport HD (36E - Viaccess PC 2.5)
- Retransmisja (18:30): Telekanal Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)


Vyscha Liha (Ukraina): Metalist Kharkiv vs. Dnipro (17:00)
- Inter + (5E - FTA)
- MegaSport (4W - BISS)
- Retransmisja (22:00): NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


1. Division (Cypr): Anorthosis Famagusta vs. AEL Limassol (17:00)
- Lumiere TV (13E - Irdeto 2)


Segunda 2B Group II (Hiszpania): Alcorcón vs. Ciudad Lorquí (17:00)
- Tele Madrid Sat (19.2E - FTA)


Segunda 2B Group III (Hiszpania): Barcelona Athlètic vs. Valencia Mestalla (17:00)
- Barça TV (19.2E & 30W - Nagravision 3)


NB I (Węgry): Vasas vs. Haladás (17:00)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)


Super Ligaen (Dania): Brøndby vs. Esbjerg (17:30)
- TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)


Super League (Grecja): Panthrakikos vs. AEK Athens (18:00)
- Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)


Super League (Grecja): Ergotelis vs. Panserraikos (18:00)
- Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)


Super League (Grecja): Thrasivoulos vs. Iraklis Saloniki (18:00)
- Nova Sports 3 (13E - Irdeto 2)


Super League (Grecja): Panathinaikos vs. Skoda Xanthi (18:00)
- ERT World (39E & 13E - FTA)
- NET Hellas (13E - Irdeto 2)
- Retransmisja (22:50): SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)


Super Lig (Turcja): Fenerbahçe vs. Eskisehirspor (18:00)
- Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
- Lig TV HD (7E - Cryptoworks)


Tippeligaen (Norwegia): Aalesund vs. Lillestrøm (18:00)
- TV 2 Sport 1 Norge (0.8W - Conax)


Tippeligaen (Norwegia): Bodo/Glimt vs. Lyn Oslo (18:00)
- TV 2 Sport 2 Norge (0.8W - Conax)


Tippeligaen (Norwegia): Stabæk vs. Odd-Grenland (18:00)
- TV 2 Sport 4 Norge (0.8W - Conax)


Tippeligaen (Norwegia): Sandefjord vs. Fredrikstad (18:00)
- TV 2 Sport 3 Norge (0.8W - Conax)


Tippeligaen (Norwegia): Stromsgodset vs. Molde (18:00)
- TV 2 Sport 5 Norge (0.8W - Conax)


Super League (Grecja): Levadiakos vs. Olympiacos (18:00)
- Alpha TV (13E - Irdeto 2)


Super League (Grecja): Asteras Tripolis vs. PAOK Thessaloniki (18:00)
- ET-1 (13E - Irdeto 2)


A PFG (Bułgaria): CSKA Sofia vs. Slavia Sofia (18:30)
- TV 2 Bulgaria (39E & 16E - Irdeto 2 & Cryptoworks)


Serie A (Włochy): Udinese vs. Internazionale (19:00)
- Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 3)
- OBN (4W - FTA)
- NTV Spor (42E - FTA/BISS)
- Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
- Boom Sport Two (4W - Videoguard)
- Canal+ Sport 1 D/F/N/S (0.8W - Conax)
- Kanal 9 Sweden (0.8W - Conax)
- RAI International Africa (13E - Seca 1)
- SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
- Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Sport TV (30W - Nagravision 3)
- SuperSport 1 - DigitAlb (16E - Conax)
- Retransmisja (23:00): SuperSport 2 - DigitAlb (16E - Conax)
- Retransmisja (23:00): Teledeporte (19.2E & 30W - Nagravision 3)


Super Liga (Portugalia): Leixões vs. Sporting Lisbon (19:00)
- Spormax (7E - Cryptoworks)
- Spormax HD (7E - Cryptoworks)
- Sport TV (30W - Nagravision 3)
- Sport TV HD (30W - Nagravision 3)
- SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
- SuperSport 3 - DigitAlb (16E - Conax)
- Retransmisja (23:10): NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
- Retransmisja (21:00): Ring TV (16E - Cryptoworks)


LFP Primera División (Hiszpania): Valencia vs. Getafe (19:00)
- Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
- Boom Sport One (4W - Videoguard)
- La Sexta (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
- Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
- SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
- Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 3 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- SuperSport 2 - DigitAlb (16E - Conax)
- Taquilla 3 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- TV 4 Sport (0.8W - Conax)
- Retransmisja (23:20): Fox TV Srbija (12.5W - BISS)
- Retransmisja (23:00): TV 2 Sport 1 Norge (0.8W - Conax)
- Retransmisja (22:55): Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)


Liga 1 (Rumunia): FC Brasov vs. Gaz Metan (19:30)
- GSP TV (0.8W - Nagravision 2/3)


Vyscha Liha (Ukraina): Metalurg Donetsk vs. Dynamo Kyiv (19:45)
- Inter + (5E - FTA)
- Retransmisja (20:15): NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


Tippeligaen (Norwegia): Rosenborg vs. Brann (20:00)
- TV 2 Norge (0.8W - Conax)


Gambrinus Liga (Czechy): Sigma Olomouc vs. Slavia Prague (20:00)
- ČT 4 Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)


Primera División (Argentyna): Gimnasia La Plata vs. Estudiantes LP (20:00)
- NTV Plus Sport Classic (36E - Viaccess PC 2.5)


1. HNL Ozujsko (Chorwacja): Cibalia vs. Dinamo Zagreb (20:15)
- HRT 2 (13E - Viaccess PC 2.5)


Jupiler League (Belgia): Lokeren vs. Anderlecht (20:30)
- SportKlub Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
- SportKlub+ Hungary (4W - Cryptoworks)


Serie A (Włochy): AC Milan vs. Lecce (21:00)
- NTV Spor (42E - FTA/BISS)
- Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
- Boom Sport Two (4W - Videoguard)
- Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Canal+ Sport HD Scandinavia (0.8W - Conax)
- ESPN Latin America (15W - PowerVu)
- Nova Sports 3 (13E - Irdeto 2)
- RAI International Africa (13E - Seca 1)
- SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 7 (39E - Irdeto 2 & Griffin)
- Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
- SuperSport 1 - DigitAlb (16E - Conax)


Ligue 1 (Francja): St Etienne vs. Marseille (21:00)
- Canal+ Sport (13E - Seca 4)
- Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
- Kanal A (42E - FTA)
- ART Prime Sports (13E & 7W - Irdeto 2)
- Canal+ France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
- Canal+ France HD (19.2E - Seca 3)
- Canal+ Hi-Tech (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
- Nova Sports 4 (13E - Irdeto 2)
- NTV Plus Sport HD (36E - Viaccess PC 2.5)
- NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
- Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
- SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
- SuperSport 3 - DigitAlb (16E - Conax)
- Viasat Football (5E - Videoguard)
- Viasat Sport Norge (5E - Videoguard)
- Retransmisja (22:00): SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)


LFP Primera División (Hiszpania): Sporting Gijón vs. Racing Santander (21:00)
- Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
- Boom Sport One (4W - Videoguard)
- Canal+ Spain (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Canal+ Spain HD (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia Xtra (13E - Videoguard)
- Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
- SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
- Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
- SuperSport 2 - DigitAlb (16E - Conax)
- TV 2 Sport 1 Norge (0.8W - Conax)
- TV 4 Sport (0.8W - Conax)
- Retransmisja (21:30): Canal+ ...30 (19.2E & 30W - Nagravision 3)


Paulista 2009 (Brazylia): Mirassol vs. Corinthians (21:00)
- Sport 3 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Tring +1 (16E - Conax)


Super Liga (Portugalia): Estrela Amadora vs. Benfica (21:15)
- Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
- Spormax (7E - Cryptoworks)
- Spormax HD (7E - Cryptoworks)
- Sport TV (30W - Nagravision 3)
- Sport TV HD (30W - Nagravision 3)


Primera División (Argentyna): Boca Juniors vs. Godoy Cruz (22:10)
- Al Jazeera Sport 2 (7W - FTA)
- Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)


Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane


Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.



Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

719 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

389 zł Więcej...