dodano: 2009-04-07 17:18 | aktualizacja:
2009-04-08 15:56
autor: Tomasz Kaźmierski |
źródło: LJ
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Czwartek - 9 kwietnia 2009
Mineiro 2009 (Brazylia): Atlético MG vs. Uberaba (0:30)
-
PFC International (30W - Nagravision 3)
Catarinense 2009 (Brazylia): Criciúma vs. Avaí (0:45)
-
PFC International (30W - Nagravision 3)
Copa Libertadores (Kluby): Estudiantes LP vs. Cruzeiro (2:50)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
Tring +1 (16E - Conax)
-
Retransmisja (16:00): Sport TV (30W - Nagravision 3)
Super Ligaen (Dania): OB Odense vs. Esbjerg (14:00)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
Super Ligaen (Dania): AGF Århus vs. Horsens (16:05)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
Greek Cup (Grecja): Olympiacos vs. Asteras Tripolis (17:00)
-
Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
Alpha TV (13E - Irdeto 2)
-
ANT 1 (13E - Irdeto 2)
Ekstraklasa (Polska): Polonia Bytom vs. Odra Wodzisław (17:45)
-
Orange Sport (13E - Seca 4/Viaccess PC 3.0)
2. Bundesliga (Niemcy): Ingolstadt 04 vs. Wehen (18:00)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
2. Bundesliga (Niemcy): Rot-Weiss Oberhausen vs. Nuremberg (18:00)
-
SportKlub+ Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (20:30): SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
2. Bundesliga (Niemcy): Greuther Fürth vs. Hansa Rostock (18:00)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
-
SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:45): SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
Retransmisja (20:00): SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
Ligakupa (Węgry): Pécs vs. Honvéd (18:00)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Puchar UEFA (Kluby): Shakhtar Donetsk vs. Marseille (18:30)
-
nsport HD/SD TNK (13E - Conax CAS7)
-
ITV 4 (28.2E - FTA)
-
Kanal 5 (18W - FTA/MPEG-4 !!!)
-
OBN (4W - FTA)
-
Sport Italia (12.5W - FTA)
-
Telekanal Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Sport France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
ESPN Atlantic (15W - PowerVu)
-
ESPN Latin America (15W - PowerVu)
-
ESPN Pacrim (15W - PowerVu)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
-
Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
Tring +1 (16E - Conax)
-
TRK Ukraine (5E - Viaccess PC 2.6)
-
Viasat Football (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport Baltic (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport Norge (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (23:45): Alfa TV (13E - Irdeto 2)
Super Ligaen (Dania): Brøndby vs. AaB Aalborg (18:30)
-
TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)
Premier League Reserves (Anglia): Arsenal vs. Tottenham Hotspur (20:00)
-
Arsenal TV (28.5E - Videoguard)
Ekstraklasa (Polska): Śląsk Wrocław vs. Górnik Zabrze (20:00)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 4)
-
Canal+ Sport HD (13E - Seca 4)
Ekstraklasa (Polska): ŁKS Łódź vs. Arka Gdynia (20:00)
-
Orange Sport (13E - Seca 4/Viaccess PC 3.0)
Puchar UEFA (Kluby): Paris St Germain vs. Dynamo Kyiv (20:45)
-
nsport HD/SD TNK (13E - Conax CAS7)
-
M6 (5W - Analog)
-
M6 Swiss (7E - FTA)
-
OBN (4W - FTA)
-
Telekanal Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
Canal+ Deportes HD (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
M6 (19.2E & 13E - Seca 2 i Viaccess PC 2.5)
-
M6 HD (19.2E - Seca 3)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport HD Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Tring +2 (16E - Conax)
-
Retransmisja (23:00): Sport Italia Live 24 (12.5W - FTA)
-
Retransmisja (22:45): Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
Puchar UEFA (Kluby): Hamburg vs. Manchester City (20:45)
-
nsport SD - kanał 58 (13E - Conax CAS7)
-
TVP 2 (13E - Conax CAS7/Seca 4/Nagravision 3)
-
ITV 4 (28.2E - FTA)
-
OBN (4W - FTA)
-
Sat.1 Austria (19.2E - FTA)
-
Sat.1 Germany (19.2E - FTA & Analog)
-
Sat.1 Schweiz (19.2E - FTA)
-
Sport Italia Live 24 (12.5W - FTA)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Al Jazeera Sport +3 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Canal+ Sport France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
Canvas (19.2E - Seca 2)
-
ESPN Atlantic (15W - PowerVu)
-
ESPN Dos (15W - PowerVu)
-
ESPN Pacrim (15W - PowerVu)
-
Mega Channel (13E - Irdeto 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
-
Pro TV Romania (39E & 5E & 1W & 4W - Videoguard/PowerVu/Nagravision 2)
-
RTBF La Deux (13E - Seca 3/MPEG-4 !!!)
-
RTL 7 (19.2E - Seca 2/Irdeto 2)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
-
Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
Tring +1 (16E - Conax)
-
TV 3 Ireland (28.2E - Videoguard)
-
TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)
-
Viasat Football (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport Baltic (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport Norge (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:40): Telekanal Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
Puchar UEFA (Kluby): Werder Bremen vs. Udinese (20:45)
-
nsport SD - kanał 59 (13E - Conax CAS7)
-
Kanal 5+ (18W - FTA/MPEG-4 !!!)
-
La 7 (12.5W - FTA)
-
OBN (4W - FTA)
-
Sport Italia (12.5W - FTA)
-
Vizion Plus (16E - FTA)
-
Al Jazeera Sport +4 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Lumiere TV (13E - Irdeto 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
-
RTP 1 (30W - Nagravision 3)
-
Sport 1.2 Nederland (23.5E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 3 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport+ (19.2E - Seca 2 i Viaccess PC 2.5)
-
TV 3 Plus (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (00:45): Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
-
Retransmisja (22:30): Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (23:00): Sport TV (30W - Nagravision 3)
Setanta Shield (Anglia): Forest Green vs. Telford United (21:00)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
Mineiro 2009 (Brazylia): Joinville vs. Chapecoense (21:00)
-
PFC International (30W - Nagravision 3)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.