dodano: 2009-04-08 15:46 | aktualizacja:
2009-04-08 16:28
autor: Tomasz Kaźmierski |
źródło: LJ
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Piątek - 10 kwietnia 2009
Catarinense 2009 (Brazylia): Joinville vs. Chapecoense (1:00)
-
PFC International (30W - Nagravision 3)
A PFG (Bułgaria): Vihren vs. Belasitsa (15:00)
-
Ring TV (16E - Cryptoworks)
-
Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Allsvenskan (Szwecja): Brommapojkarna vs. BK Häcken (15:00)
-
Säsongskortet 1 (0.8W - Conax)
Allsvenskan (Szwecja): Orebro vs. Elfsborg (15:00)
-
Säsongskortet 2 (0.8W - Conax)
Allsvenskan (Szwecja): Halmstad vs. Trelleborg (15:00)
-
Säsongskortet 3 (0.8W - Conax)
Super Ligaen (Dania): Nordsjælland vs. Randers (16:00)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
Premier League (Rosja): Kryliya Sovetov vs. Khimki (16:00)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Championship (Anglia): Wolves vs. Southampton (16:15)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
Viasat Football (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport Norge (5E - Videoguard)
Liga 1 (Rumunia): CFR Cluj vs. Gloria Bistrita (17:00)
-
GSP TV (0.8W - Nagravision 2/3)
1. Lig (Turcja): Manisaspor vs. Giresunspor (17:00)
-
D Spor (42E - Videoguard)
Erste Liga (Austria): Austria Vienna (AM) vs. SKN St Pölten (18:00)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 3)
Erste Liga (Austria): FC Lustenau vs. Admira (18:00)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 3)
Erste Liga (Austria): Gratkorn vs. Austria Lustenau (18:00)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 3)
Erste Liga (Austria): Salzburg Jnrs vs. DSV Leoben (18:00)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 3)
Erste Liga (Austria): Vocklabruck vs. SV Grödig (18:00)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 3)
Super Ligaen (Dania): Vejle BK vs. Midtjylland (18:05)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
Championship (Anglia): Reading vs. Sheffield United (18:30)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 3)
-
Sport Italia Live 24 (12.5W - FTA)
-
Ring TV (16E - Cryptoworks)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
-
Viasat Football (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport Baltic (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport Norge (5E - Videoguard)
1. Lig (Turcja): Kocaelispor vs. Besiktas (19:00)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
Serie B (Włochy): Parma vs. Ascoli (19:00)
-
Dahila Calcio 1 (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Ancona vs. Bari (19:00)
-
Dahila Calcio 2 (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 4 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Treviso vs. Livorno (19:00)
-
Dahila Calcio 3 (12.5W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)
NB I (Węgry): Györ vs. MTK Budapest (19:00)
-
Duna TV (13E - FTA)
Serie B (Włochy): Brescia vs. Avellino (19:00)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Grosseto vs. Empoli (19:00)
-
SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Sassuolo vs. Piacenza (19:00)
-
SKY Calcio 7 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Albinoleffe vs. Cittadella (19:00)
-
SKY Calcio 8 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Vicenza vs. Triestina (19:00)
-
SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Rimini vs. Salernitana (19:00)
-
SKY Calcio 10 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Pisa vs. Mantova (19:00)
-
SKY Calcio 11 (13E - Videoguard)
Serie B (Włochy): Frosinone vs. Modena (19:00)
-
SKY Calcio 12 (13E - Videoguard)
Liga 1 (Rumunia): Steaua Bucharest vs. Farul Constanta (19:45)
-
Antena International (16E - FTA)
-
Antena 1 Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Ligue 2 (Francja): Nîmes vs. Montpelier (20:30)
-
Ma Chaîne Sport (19.2E - Seca 2 & Viaccess PC 2.5)
Jupiler League (Belgia): Roeselare vs. Racing Genk (20:30)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:45): SportKlub+ Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
Ligue 2 (Francja): Vannes vs. Metz (20:30)
-
A la Carté 2 (19.2E - Seca 2)
Ligue 2 (Francja): Angers vs. Guingamp (20:30)
-
A la Carté 1 (19.2E - Seca 2)
Bundesliga (Austria): SV Mattersburg vs. SCR Altach (20:30)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 3)
Premier League (Irlandia): Derry City vs. Sligo Rovers (20:35)
-
RTÉ Two (28.2E - Videoguard)
Eredivisie (Holandia): NAC Breda vs. AZ Alkmaar (20:45)
-
Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Ring TV (16E - Cryptoworks)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Premier League (Irlandia Północna): Glentoran vs. Linfield (21:00)
-
Sky Sports 2 (28.2E - Videoguard)
Super Liga (Portugalia): Paços Ferreira vs. Vitória Guimarães (21:30)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
Retransmisja (23:45): Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.