dodano: 2009-04-10 15:03 | aktualizacja:
2009-04-10 16:48
autor: Tomasz Kaźmierski |
źródło: LJ
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Niedziela - 12 kwietnia 2009
Primera División (Meksyk): San Luis vs. Tecos UAG (0:00)
-
Estrellas Europe (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Primera División (Meksyk): Tigres UANL vs. Monterrey (2:00)
-
Estrellas Europe (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Primera División (Meksyk): Atlas vs. Necaxa (3:45)
-
Retransmisja (15:00): Estrellas Europe (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Primera División (Meksyk): Atlante vs. Chivas Guadalajara (4:00)
-
Estrellas Europe (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Major League Soccer (USA): L.A. Galaxy vs. Chivas USA (4:30)
-
ESPN 2 (15W - PowerVu)
A PFG (Bułgaria): Pirin Blagoevgrad vs. Sliven (12:00)
-
Ring TV (16E - Cryptoworks)
Premier League (Rosja): CSKA Moscow vs. Lokomotiv Moscow (12:00)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 3)
-
Piervyj Kanał Russia (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
-
Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Setanta Africa (68.5E - Conax)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia Xtra (13E - Videoguard)
-
Spormax (7E - Cryptoworks)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
-
Tring +1 (16E - Conax)
Liga Adelante (Hiszpania): Tenerife vs. Levante (13:00)
-
Canal+ Spain (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Spain HD (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Retransmisja (13:30): Canal+ ...30 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Vyscha Liha (Ukraina): Illichivets vs. Metalurg Z (13:00)
-
Inter + (5E - FTA)
-
MegaSport (4W - BISS)
1. Lig (Turcja): Boluspor vs. Erciyesspor (13:00)
-
D Spor (42E - Videoguard)
2. Bundesliga (Niemcy): FSV Frankfurt vs. Augsburg (14:00)
-
Bundesliga 4 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
2. Bundesliga (Niemcy): St Pauli vs. Duisburg (14:00)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
-
Bundesliga 1 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (14:30): SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
2. Bundesliga (Niemcy): Koblenz vs. 1860 Munich (14:00)
-
Bundesliga 3 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
-
SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
2. Bundesliga (Niemcy): Rot-Weiss Ahlen vs. Alemannia Aachen (14:00)
-
SportKlub+ Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
-
Bundesliga 5 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
-
SportKlub+ Hungary (4W - Cryptoworks)
-
Retransmisja (23:00): SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
Retransmisja (22:30): SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
2. Bundesliga (Niemcy): Osnabrück vs. Kaiserslautern (14:00)
-
Bundesliga 2 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
Eredivisie (Holandia): Feyenoord vs. Heracles Almelo (14:30)
-
Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (18:30): Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)
Premier League (Rosja): Zenit St Petersburg vs. Amkar (14:30)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Super Lige (Serbia): Vojvodina vs. Partizan Belgrade (14:30)
-
RTS Sat (13E & 5W - FTA)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
Eredivisie (Holandia): Groningen vs. Vitesse Arnhem (14:30)
-
Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)
-
Retransmisja (19:00): Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Eredivisie (Holandia): Heerenveen vs. Volendam (14:30)
-
Retransmisja (16:50): Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)
Premier League (Anglia): Aston Villa vs. Everton (15:00)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 4)
-
Slovenia TV 2 (13E - FTA/Viaccess PC 2.6)
-
BHT 1 (16E & 12.5W - Viaccess PC 2.5)
-
Canal+ Sport 1 D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
Diema (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
-
Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Pink M (16E - Irdeto 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
-
Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
Showtime Maghreb (13E & 7W - Viaccess PC 2.5/Irdeto 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
Spormax (7E - Cryptoworks)
-
Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 3 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
STV 3 (23.5 - Cryptoworks)
-
SuperSport 1 - DigitAlb (16E - Conax)
-
Retransmisja (17:00): Canal+ Sport 2 D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (00:00): Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
Super Ligaen (Dania): AaB Aalborg vs. OB Odense (15:00)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
Allsvenskan (Szwecja): Hammarby vs. Gefle (15:00)
-
Säsongskortet 1 (0.8W - Conax)
Vyscha Liha (Ukraina): Shakhtar Donetsk vs. Arsenal Kyiv (15:00)
-
TRK Ukraine (5E - Viaccess PC 2.6)
-
Retransmisja (20:25): NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Vyscha Liha (Ukraina): Metalist Kharkiv vs. Karpaty (15:00)
-
Retransmisja (16:55): Inter + (5E - FTA)
-
Retransmisja (22:10): NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
FA Cup (Walia): Aberystwyth vs. Carmarthen (15:10)
-
S4C Digital (28.2E - FTA)
Bundesliga (Austria): Rapid Vienna vs. Sturm Graz (15:30)
-
ORF 1 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 3)
Liga 1 (Rumunia): Otelul Galati vs. Poli Iasi (16:00)
-
GSP TV (0.8W - Nagravision 2/3)
Serie A (Włochy): Reggiana vs. Udinese (16:00)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
Eredivisie (Holandia): Ajax vs. Willem II (16:30)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 3)
-
Sport Italia (12.5W - FTA)
-
Alfa TV (13E - Irdeto 2)
-
Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Retransmisja (20:25): Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)
Bundesliga (Niemcy): Bayer Leverkusen vs. Werder Bremen (17:00)
-
SportKlub+ Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
-
Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
-
Bundesliga 2 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
-
SKY Calcio 4 (13E - Videoguard)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
-
SuperSport 3 - DigitAlb (16E - Conax)
-
Retransmisja (19:05): NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (19:00): SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
Bundesliga (Niemcy): Stuttgart vs. Hamburg (17:00)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
-
Dubai Sports 2 (26E & 7W - FTA)
-
Bundesliga 1 (19.2E - Cryptoworks)
-
Federalna TV (16E - Videoguard)
-
Nova Sports 7 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Premiere HD (19.2E - Nagravision 3)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
-
Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
-
SuperSport 2 - DigitAlb (16E - Conax)
-
TPS Star (19.2E - Seca 2 i Viaccess PC 2.5)
-
Viasat Sport Baltic (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport Norge (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (19:00): SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
Retransmisja (19:00): SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
Ligue 1 (Francja): Marseille vs. Grenoble (17:00)
-
Kanal A (42E - FTA)
-
A la Carté 2 (19.2E - Seca 2)
-
NTV Plus Sport Classic (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
-
SuperSport 5 - DigitAlb (16E - Conax)
Vyscha Liha (Ukraina): Dynamo Kyiv vs. Chernomorets (17:00)
-
TET Ukraine (5E - BISS)
LFP Primera División (Hiszpania): Osasuna vs. Athletic Bilbao (17:00)
-
Taquilla 5 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Numancia vs. Espanyol (17:00)
-
Taquilla 8 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Sporting Gijón vs. Valencia (17:00)
-
Al Jazeera Sport +3 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Taquilla 3 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Racing Santander vs. Real Betis (17:00)
-
Taquilla 2 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Mallorca vs. Almería (17:00)
-
Taquilla 4 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Real Madrid vs. Valladolid (17:00)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 4)
-
NTV Spor (42E - FTA/BISS)
-
6'eren (0.8W - Conax)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Boom Sport One (4W - Videoguard)
-
Canal+ Sport France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
NTV Plus Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 3 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
SuperSport 1 - DigitAlb (16E - Conax)
-
Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (19:00): SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
Retransmisja (20:00): Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
Premier League (Rosja): Spartak Nalchik vs. Saturn (17:00)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Premier League (Anglia): Manchester City vs. Fulham (17:10)
-
BHT 1 (16E & 12.5W - Viaccess PC 2.5)
-
Canal+ Sport 1 D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport HD Scandinavia (0.8W - Conax)
-
Diema (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
-
Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
NTV Plus Sport HD (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Pink M (16E - Irdeto 2)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
Showtime Maghreb (13E & 7W - Viaccess PC 2.5/Irdeto 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia Xtra (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
Spormax (7E - Cryptoworks)
-
Spormax HD (7E - Cryptoworks)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SuperSport 4 - DigitAlb (16E - Conax)
-
SuperSport HD 1 - DigitAlb (16E - Conax)
-
Retransmisja (19:15): Canal+ Sport 2 D/F/N/S (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (23:00): Teledeporte (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Super League (Słowacja): Artmedia Bratislava vs. MSK Zilina (17:15)
-
STV 2 (23.5 - Cryptoworks)
-
STV 3 (23.5 - Cryptoworks)
Super Ligaen (Dania): Horsens vs. Brøndby (17:30)
-
TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)
NB I (Węgry): Zalaegerszeg vs. Diósgyör (17:30)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Super League (Grecja): Olympiacos vs. AEL Larissa (18:00)
-
ERT World (39E & 13E - FTA)
-
NET Hellas (13E - Irdeto 2)
Super Lig (Turcja): Galatasaray vs. Fenerbahçe (18:00)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
Super League (Grecja): AEK Athens vs. Aris Thessaloniki (18:00)
-
Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
Super League (Grecja): Iraklis Saloniki vs. Asteras Tripolis (18:00)
-
Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
Super League (Grecja): OFI Crete vs. Ergotelis (18:00)
-
Nova Sports 3 (13E - Irdeto 2)
Super League (Grecja): Panathinaikos vs. Levadiakos (18:00)
-
Nova Sports 4 (13E - Irdeto 2)
Super League (Grecja): Panionios vs. Thrasivoulos (18:00)
-
Nova Sports 6 (13E - Irdeto 2)
Super League (Grecja): Panserraikos vs. Panathinaikos (18:00)
-
Alpha TV (13E - Irdeto 2)
Super League (Grecja): Skoda Xanthi vs. PAOK Thessaloniki (18:00)
-
SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
A PFG (Bułgaria): Chernomorets Burgas vs. Litex Lovech (18:30)
-
TV 2 Bulgaria (39E & 16E - Irdeto 2 & Cryptoworks)
Ligue 1 (Francja): Lille vs. Paris St Germain (18:45)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 4)
-
A la Carté 1 (19.2E - Seca 2)
LFP Primera División (Hiszpania): Sevilla vs. Getafe (19:00)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Boom Sport One (4W - Videoguard)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport+ (19.2E - Seca 2 i Viaccess PC 2.5)
-
SuperSport 1 - DigitAlb (16E - Conax)
-
Taquilla 6 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
Primera División (Meksyk): Pumas UNAM vs. Puebla (19:00)
-
Estrellas Europe (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Liga 1 (Rumunia): FC Brasov vs. Gloria Buzau (19:30)
-
GSP TV (0.8W - Nagravision 2/3)
Gambrinus Liga (Czechy): Slovan Liberec vs. Baník Ostrava (20:00)
-
ČT 4 Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
Primera División (Argentyna): San Lorenzo vs. Vélez Sarsfield (20:00)
-
NTV Plus Sport Classic (36E - Viaccess PC 2.5)
Jupiler League (Belgia): Anderlecht vs. Club Brugge (20:30)
-
SportKlub+ Hungary (4W - Cryptoworks)
-
SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (23:45): SportKlub+ Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
Ligue 1 (Francja): Lyon vs. Monaco (21:00)
-
Orange Sport (13E - Seca 4/Viaccess PC 3.0)
-
Kanal A (42E - FTA)
-
Canal+ France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
Canal+ France HD (19.2E - Seca 3)
-
Canal+ Hi-Tech (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
-
Nova Sports 4 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Sport HD (36E - Viaccess PC 2.5)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
SuperSport 3 - DigitAlb (16E - Conax)
-
Viasat Sport Norge (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (00:10): Sport TV (30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Deportivo La Coruña vs. Atlético Madrid (21:00)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 4)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
-
Boom Sport One (4W - Videoguard)
-
Canal+ Spain (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Canal+ Spain HD (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
Sport+ (19.2E - Seca 2 i Viaccess PC 2.5)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SuperSport 2 - DigitAlb (16E - Conax)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (21:30): Canal+ ...30 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Paulista 2009 (Brazylia): Corinthians vs. São Paulo (21:00)
-
Sport Italia Live 24 (12.5W - FTA)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Nova Sports 3 (13E - Irdeto 2)
-
Sport 3 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
Primera División (Argentyna): Estudiantes LP vs. Boca Juniors (22:10)
-
Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
-
Retransmisja (23:00): Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (23:10): NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Primera División (Meksyk): Club América vs. Indios (23:00)
-
Estrellas Europe (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.