reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-11-28 - 2021-11-29

Futbol w telewizji 18.04.2009

dodano: 2009-04-16 16:30 | aktualizacja: 2009-04-17 11:36
autor: Tomasz Kaźmierski | źródło: LJ

futbol_w_tv_www.jpg Alternatywne możliwości odbioru piłkarskich transmisji satelitarnych:
Do odbioru kanałów z pozycji satelitarnych 42E, 26E i 7W wymagane są większe anteny - zalecana: 130cm.
Do odbioru części kanałów z pozycji satelitarnej 28.2E (w tym ITV i BBC) wymagane są większe anteny - zalecana: 200cm - 300cm.
Konieczne są też najwyższej jakości, sprawdzone i wyselekcjonowane konwertery 0,2dB - 0,3dB.




Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sobota - 18 kwietnia 2009


Major League Soccer (USA): DC United vs. New England (1:00)
- ESPN 2 (15W - PowerVu)
- SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
- SKY Super Calcio (13E - Videoguard)


Liga 2 (Rumunia): Concordia Chiajna vs. Petrolul Ploiesti (10:00)
- Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)


Premier League (Rosja): Tom' Tomsk vs. Spartak Nalchik (10:30)
- NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


J-League (Japonia): Urawa Red Diamonds vs. Kyoto Sanga (12:00)
- Eurosport 2 PL (13E - Conax CAS7/Nagravision 2/Seca 4)
- British Eurosport 2 (28.2E - Videoguard)
- Eurosport 2 France (19.2E - Seca 2 i Viaccess PC 2.5)
- Eurosport 2 Germany (19.2E - Cryptoworks)


A PFG (Bułgaria): Lokomotiv Sofia vs. Cherno More (12:00)
- TV 2 Bulgaria (39E & 16E - Irdeto 2 & Cryptoworks)


Premier League (Rosja): Saturn vs. FC Moscow (13:00)
- NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


Vyscha Liha (Ukraina): Karpaty vs. Zorya (13:00)
- MegaSport (4W - BISS)


Liga 1 (Rumunia): Farul Constanta vs. CFR Cluj (13:00)
- GSP TV (0.8W - Nagravision 2/3)


League Two (Anglia): Rochdale vs. Darlington (13:15)
- Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
- Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)


Premier League (Szkocja): Motherwell vs. St Mirren (13:30)
- Setanta Africa (68.5E - Conax)
- Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)


Ligaen 1 (Dania): Herfølge vs. Skive (13:30)
- TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)


Ekstraklasa (Polska): GKS Bełchatów vs. Odra Wodzisław (14:45)
- Orange Sport (13E - Seca 4/Viaccess PC 3.0)


NB I (Węgry): Vasas vs. Debrecen (15:00)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)


A PFG (Bułgaria): Sliven vs. Vihren (15:00)
- Ring TV (16E - Cryptoworks)


Liga 1 (Rumunia): Poli Iasi vs. Dinamo Bucharest (15:00)
- GSP TV (0.8W - Nagravision 2/3)


Vyscha Liha (Ukraina): Vorskla vs. Metalist Kharkiv (15:00)
- Retransmisja (20:45): NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


Erste Liga (Austria): SKN St Pölten vs. Salzburg Jnrs (15:15)
- Premiere Austria (19.2E - Nagravision 3)


Super Lig (Turcja): Konyaspor vs. Sivasspor (15:15)
- Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
- Lig TV HD (7E - Cryptoworks)


Bundesliga (Niemcy): Arminia Bielefeld vs. Bayern Munich (15:30)
- Bundesliga 1 (19.2E - Cryptoworks)
- Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
- Sport+ (19.2E - Seca 2 i Viaccess PC 2.5)
- SuperSport 2 - DigitAlb (16E - Conax)
- TPS Star (19.2E - Seca 2 i Viaccess PC 2.5)
- Retransmisja (23:00): SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)


Bundesliga (Niemcy): Bochum vs. Borussia Dortmund (15:30)
- Bundesliga 5 (19.2E - Cryptoworks)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)


Bundesliga (Niemcy): Eintracht Frankfurt vs. Munchengladbach (15:30)
- Bundesliga 4 (19.2E - Cryptoworks)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)


Bundesliga (Niemcy): FC Cologne vs. Stuttgart (15:30)
- SportKlub+ Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
- Bundesliga 3 (19.2E - Cryptoworks)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)


Bundesliga (Niemcy): Karlsruher vs. Hoffenheim (15:30)
- Bundesliga 6 (19.2E - Cryptoworks)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)


Bundesliga (Niemcy): Wolfsburg vs. Bayer Leverkusen (15:30)
- SportKlub Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
- Bundesliga 2 (19.2E - Cryptoworks)
- Federalna TV (16E - Videoguard)
- NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
- SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
- Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Sport TV HD (30W - Nagravision 3)
- SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
- SuperSport 1 - DigitAlb (16E - Conax)
- SuperSport HD 1 - DigitAlb (16E - Conax)
- TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
- Viasat Football (5E - Videoguard)
- Viasat Sport HD (5E - Videoguard)
- Retransmisja (17:30): SportKlub+ Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
- Retransmisja (21:45): SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)


Premier League (Rosja): Spartak Moscow vs. Terek Grozny (15:30)
- Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- NTV Plus Sport HD (36E - Viaccess PC 2.5)


Gambrinus Liga (Czechy): Jablonec vs. Slovan Liberec (15:45)
- ČT 2 (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)


Premier League (Anglia): Aston Villa vs. West Ham United (16:00)
- BHT 1 (16E & 12.5W - Viaccess PC 2.5)
- Canal+ Sport 1 F/N/S (0.8W - Conax)
- Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
- Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Pink M (16E - Irdeto 2)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
- Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
- Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
- Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
- SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
- Sport 3 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- STV 3 (23.5 - Cryptoworks)
- Retransmisja (19:15): Slovenia TV 2 (13E - FTA/Viaccess PC 2.6)
- Retransmisja (20:00): Spormax (7E - Cryptoworks)


Tippeligaen (Norwegia): Tromsø vs. Lillestrøm (16:00)
- NRK 1 (0.8W - Conax/Videoguard)
- Retransmisja (00:30): TV 2 Sport 1 Norge (0.8W - Conax)


Premier League (Anglia): Portsmouth vs. Bolton Wanderers (16:00)
- Canal+ Sport 2 D/F/N/S (0.8W - Conax)
- Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
- RTL Hrvatska (5W - Viaccess PC 2.5)
- Show Shasha Extra (7W - Irdeto 2)
- Retransmisja (23:30): Spormax (7E - Cryptoworks)


Premier League (Anglia): Stoke City vs. Blackburn Rovers (16:00)
- Canal+ Sport (13E - Seca 4)
- Canal+ Sport Extra Scandinavia (0.8W - Conax)
- Showtime Extreme Sports (7W - Irdeto 2)
- Retransmisja (21:45): Spormax (7E - Cryptoworks)


Premier League (Anglia): Sunderland vs. Hull City (16:00)
- Canal+ Sport 1 Denmark (0.8W - Conax)
- Show Series Extra (7W - Irdeto 2)
- SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
- Retransmisja (21:45): Canal+ Sport 2 D/F/N/S (0.8W - Conax)
- Retransmisja (18:10): NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


Premier League (Anglia): Middlesbrough vs. Fulham (16:00)
- Diema 2 (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
- Show Comedy Extra (7W - Irdeto 2)
- Spormax (7E - Cryptoworks)


Serie B (Włochy): Bari vs. Rimini (16:00)
- Dahila Calcio 2 (12.5W - Irdeto 2)
- SKY Calcio 7 (13E - Videoguard)


Serie B (Włochy): Empoli vs. Treviso (16:00)
- SKY Calcio 8 (13E - Videoguard)


Serie B (Włochy): Salernitana vs. Albinoleffe (16:00)
- SKY Calcio 10 (13E - Videoguard)


Serie B (Włochy): Mantova vs. Ancona (16:00)
- SKY Calcio 11 (13E - Videoguard)


Serie B (Włochy): Avellino vs. Piacenza (16:00)
- SKY Calcio 13 (13E - Videoguard)


Serie B (Włochy): Vicenza vs. Brescia (16:00)
- Dahila Calcio 3 (12.5W - Irdeto 2)
- SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)


Serie B (Włochy): Livorno vs. Parma (16:00)
- Dahila Calcio 1 (12.5W - Irdeto 2)
- RAI International Africa (13E - Seca 1)
- SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)


Premier League (Szkocja): Celtic vs. Aberdeen (16:00)
- Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 3)
- SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
- Retransmisja (17:30): Sport 2 Czech (4W - Seca 1)


Serie B (Włochy): Cittadella vs. Pisa (16:00)
- SKY Calcio 12 (13E - Videoguard)


Segunda 2B Group IV (Hiszpania): Ecija vs. Marbella (16:30)
- Andalucía TV (19.2E & 30W - FTA)


Super Ligaen (Dania): Brøndby vs. SønderjyskE (17:00)
- TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
- TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)


Vyscha Liha (Ukraina): Metalurg Z vs. Dnipro (17:00)
- Inter + (5E - FTA)


Ekstraklasa (Polska): Górnik Zabrze vs. Polonia Bytom (17:00)
- Orange Sport (13E - Seca 4/Viaccess PC 3.0)


Liga 1 (Rumunia): Vaslui vs. FC Timisoara (17:30)
- GSP TV (0.8W - Nagravision 2/3)


1. Liga (Polska): Widzew Łódź vs. Górnik Łęczna (18:00)
- TVP Sport (13E - Conax CAS7 & Nagravision 3)


Serie A (Włochy): Genoa vs. Lazio (18:00)
- Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
- Boom Sport One (4W - Videoguard)
- Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Canal+ Sport 1 D/F/N/S (0.8W - Conax)
- RAI International Africa (13E - Seca 1)
- SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
- Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- SuperSport 1 - DigitAlb (16E - Conax)
- SuperSport HD 1 - DigitAlb (16E - Conax)


Bundesliga (Austria): Austria Vienna vs. Kapfenberg (18:00)
- Premiere Austria (19.2E - Nagravision 3)


Bundesliga (Austria): Salzburg vs. SV Mattersburg (18:00)
- Premiere Austria (19.2E - Nagravision 3)
- SportKlub+ Hungary (4W - Cryptoworks)


Bundesliga (Austria): SCR Altach vs. Rapid Vienna (18:00)
- Premiere Austria (19.2E - Nagravision 3)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)


Premier League (Rosja): Rostov vs. Kryliya Sovetov (18:00)
- NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


A PFG (Bułgaria): CSKA Sofia vs. Pirin Blagoevgrad (18:00)
- Ring TV (16E - Cryptoworks)


FA Cup (Anglia): Arsenal vs. Chelsea (18:15)
- SportKlub Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
- 7 TV (40E & 36E - FTA)
- DSF (19.2E - FTA & Analog)
- NTV Spor (42E - FTA/BISS)
- Al Jazeera Sport +4 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
- Canal+ Spain (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Canal+ Spain HD (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Diema (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
- France 4 (19.2E & 13E - Seca 2/4 i Viaccess PC 2.5)
- Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
- NET Hellas (13E - Irdeto 2)
- Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
- Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
- SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia HD 2 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia Xtra (13E - Videoguard)
- SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
- Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
- SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
- SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
- Tring +1 (16E - Conax)
- Viasat Football (5E - Videoguard)
- Viasat Sport Norge (5E - Videoguard)
- Retransmisja (20:00): SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)


Ekstraklasa (Polska): Lech Poznań vs. ŁKS Łódź (18:15)
- Canal+ Sport (13E - Seca 4)
- Canal+ Sport HD (13E - Seca 4)


Liga Adelante (Hiszpania): Real Sociedad vs. Tenerife (18:30)
- TV Canaria Islands (30W - BISS)


Ligue 1 (Francja): Caen vs. Nancy (19:00)
- A la Carté 1 (19.2E - Seca 2)


Ligue 1 (Francja): Grenoble vs. Toulouse (19:00)
- Kanal A (42E - FTA)
- A la Carté 2 (19.2E - Seca 2)


Ligue 1 (Francja): Monaco vs. Rennes (19:00)
- A la Carté 3 (19.2E - Seca 2)


Ligue 1 (Francja): Nantes vs. Nice (19:00)
- A la Carté 4 (19.2E - Seca 2)


Ligue 1 (Francja): Sochaux vs. Auxerre (19:00)
- A la Carté 5 (19.2E - Seca 2)


Ligue 1 (Francja): Valenciennes vs. Le Mans (19:00)
- A la Carté 6 (19.2E - Seca 2)


Super Lig (Turcja): Ankaraspor vs. Fenerbahçe (19:00)
- Canal+ Eventos (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
- Lig TV HD (7E - Cryptoworks)


Ekstraklasa (Polska): Polonia Warszawa vs. Lechia Gdańsk (19:15)
- Orange Sport (13E - Seca 4/Viaccess PC 3.0)


Liga 1 (Rumunia): Rapid Bucharest vs. FC Brasov (19:30)
- GSP TV (0.8W - Nagravision 2/3)


Eredivisie (Holandia): De Graafschap vs. Groningen (19:45)
- Retransmisja (23:00): Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)


LFP Primera División (Hiszpania): Málaga vs. Mallorca (20:00)
- Taquilla 3 (19.2E & 30W - Nagravision 3)


LFP Primera División (Hiszpania): Atlético Madrid vs. Numancia (20:00)
- SuperSport 3 - DigitAlb (16E - Conax)
- Taquilla 2 (19.2E & 30W - Nagravision 3)


LFP Primera División (Hiszpania): Athletic Bilbao vs. Deportivo La Coruña (20:00)
- La Sexta (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Taquilla 5 (19.2E & 30W - Nagravision 3)


LFP Primera División (Hiszpania): Getafe vs. Barcelona (20:00)
- Canal+ Sport 2 (13E - Seca 4)
- 6'eren (0.8W - Conax)
- Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
- Boom Sport One (4W - Videoguard)
- Bundesliga Home (19.2E - Cryptoworks)
- Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
- SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
- Sky Sports 2 (28.2E - Videoguard)
- Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
- SuperSport 2 - DigitAlb (16E - Conax)
- Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Retransmisja (00:00): Canal+ Polska (13E - Seca 4)
- Retransmisja (22:30): NTV Spor (42E - FTA/BISS)
- Retransmisja (20:15): SKY Super Calcio (13E - Videoguard)


Serie A (Włochy): Juventus vs. Internazionale (20:30)
- Canal+ Sport (13E - Seca 4)
- Canal+ Sport HD (13E - Seca 4)
- Telekanal Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
- NTV Spor (42E - FTA/BISS)
- Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
- Canal+ Deportes HD (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Canal+ Sport 1 D/F/N/S (0.8W - Conax)
- Canal+ Sport HD Scandinavia (0.8W - Conax)
- Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
- RAI International Africa (13E - Seca 1)
- SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 2 Czech (4W - Seca 1)
- Sport+ (19.2E - Seca 2 i Viaccess PC 2.5)
- SuperSport 1 - DigitAlb (16E - Conax)
- SuperSport HD 1 - DigitAlb (16E - Conax)
- Retransmisja (22:45): Canal+ Sport 2 (13E - Seca 4)
- Retransmisja (23:30): Canal+ Sport 2 D/F/N/S (0.8W - Conax)


Eredivisie (Holandia): Feyenoord vs. Twente (20:45)
- Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 3)
- Polsat Sport HD (13E - Nagravision 3)
- Canal+ Sport 2 D/F/N/S (0.8W - Conax)
- Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)
- Ring TV (16E - Cryptoworks)
- SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
- Retransmisja (23:30): Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)


Eredivisie (Holandia): AZ Alkmaar vs. Vitesse Arnhem (20:45)
- Canal+ Sport Extra Scandinavia (0.8W - Conax)
- Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
- Retransmisja (00:45): Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)


Ligue 1 (Francja): St Etienne vs. Lille (21:00)
- Kanal A (42E - FTA)
- NTV Plus Sport Classic (36E - Viaccess PC 2.5)
- Orange Sport France (13E & 5W - Viaccess PC 3.0)
- Orange Sport France HD (13E & 5W - Viaccess PC 3.0)
- SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
- SuperSport 4 - DigitAlb (16E - Conax)
- TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
- Viasat Sport Norge (5E - Videoguard)


Super Liga (Portugalia): Vitória Guimarães vs. Sporting Lisbon (22:00)
- RTP International (19.2E & 13E - FTA)
- RTP 1 (30W - Nagravision 3)
- SIC International (16E - Viaccess PC 2.3/2.4/2.5)
- Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
- Sport TV HD (30W - Nagravision 3)


LFP Primera División (Hiszpania): Recreativo Huelva vs. Real Madrid (22:00)
- Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
- Boom Sport One (4W - Videoguard)
- Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
- La Sexta (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
- Sky Sports 2 (28.2E - Videoguard)
- SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
- Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- SuperSport 2 - DigitAlb (16E - Conax)
- TV 4 Sport (0.8W - Conax)
- TV Canaria Islands (30W - BISS)


Paulista 2009 (Brazylia): Palmeiras vs. Santos FC (23:10)
- SportKlub+ Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
- Sport Italia (12.5W - FTA)
- Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Sport 3 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)


Primera División (Argentyna): Gimnasia La Plata vs. Rosario Central
(23:20)
- SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)


Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane


Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.



Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

679 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

219 zł Więcej...

Ferguson REGENT i100 FM, DAB+, BT, Wi-Fi, Radio internetowe

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik oraz antenę...

289 zł Więcej...