reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wielkie marzenie w BBC Entertainment

dodano: 2009-04-28 16:17 | aktualizacja: 2009-04-28 16:32
autor: Janusz Sulisz | źródło: bbc

BBC Entertainment Logo BBC zwraca się w stronę świata teatru, rozpoczynając wielkie poszukiwania nowej gwiazdy musicalu. Młodzi ludzie z Wielkiej Brytanii będą mogli udowodnić, że mają charyzmę i to, co sprawia, że zostaje się gwiazdą. Będą walczyć o rolę Józefa w musicalu Józef i cudowny płaszcz snów w technikolorze.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
To klasyka musicalu, przedstawienie znane kilku pokoleniom. Poszukiwania nowego Józefa rozpoczęły się od przesłuchań prowadzonych w największych brytyjskich miastach.
 
Zawiadują nimi kompozytor i producent Andrew Lloyd Webber oraz prezenter Graham Norton, w dokonywaniu wyboru pomaga im zaś panel ekspertów. Ostateczna decyzja należy jednak do widzów programu.
 
Znana z występów na Broadwayu i West Endzie Denise Van Outen, gwiazda serialu Torchwood John Barrowman, słynny producent teatralny Bill Kenwright oraz do bólu szczera nauczycielka emisji głosu Zoe Tyler prezentują w programie swoją wiedzę z dziedzin: muzyki, gry aktorskiej i śpiewu – będą, więc dla przyszłego Józefa cennymi doradcami.
 
Stacja będzie śledzić pracę Andrew Lloyda Webbera i panelu ekspertów, poszukujących odtwórcy głównej roli w przedstawieniu, które wystawione zostanie w Londynie na słynnym West Endzie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...