reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rockowe Juwenalia z Red Bull Tourbus i 4fun.tv

dodano: 2009-05-13 22:28 | aktualizacja: 2009-05-14 14:31
autor: Janusz Sulisz | źródło: 4fun tv

4fun.tv Tegoroczne juwenalia będą szansą na zaistnienie dla młodych polskich kapel rockowych. To im, jak i miłośnikom praktycznie nieobecnej w polskich mediach muzyki alternatywnej, poświęcony będzie nowy program startujący na antenie 4fun.tv już 24 maja. To także dla nich powstał nowatorski projekt muzyczny, Red Bull Tourbus.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na mobilnej scenie - będącej jednocześnie dachem przerobionego autobusu - już w maju zespoły zaprezentują swoją twórczość w czterech polskich miastach. Każdy z retransmitowanych przez 4fun.tv koncertów eliminacyjnych zwieńczy występ zespołu Pogodno, finał uświetnią Muchy. Potyczki młodych rockmanów oglądać będzie można w 4fun.tv w niedziele o 21:00.

Red Bull Tourbus to program dokumentujący projekt skierowany do młodych kapel i miłośników muzyki niezależnej. Ekipa 4fun.tv oraz muzyczny autokar odwiedzają cztery kampusy studenckie. W trzech pierwszych na jego dachu zagrają po dwa zespoły konkursowe oraz gwiazda – Pogodno. Podczas koncertu finałowego zaprezentuje się trzech wybranych przez studencką publiczność finalistów, a akcję zamknie koncert zespołu Muchy. Zwycięzcy otrzymają szansę odbycia trasy koncertowej po Polsce.

Terminy:

6 maja – Kraków, Studenckie Centrum Kultury Politechniki Krakowskiej "KWADRAT", godz. 20:00 (zagrają Excessive Machine, Kolorofon + POGODNO)
12 maja – Toruń, Kampus Uniwersytetu, godz. 18:00 (PHANTOM TAXI RIDE, THE WASHING MACHINE + POGODNO)
14 maja – Gdańsk, Kampus Politechniki, godz. 18:00 (Cocodraże , Ziemianie I POGODNO)
Finał:
28 maja – Poznań, Łęgi (mała scena Juwenaliowa), godz. 17:00 (zespoły finałowe + MUCHY)

A już od 24 maja 4fun.tv zaprasza wszystkich miłośników alternatywy na porządną dawkę gitarowych brzmień w wykonaniu najlepiej ro(c)kujących zespołów naszego kraju. Niedzielne wieczory stacja rezerwuje na relacje z trasy Red Bull Tourbus. Start programu – godzina 21:00, powtórki we wtorki o 22:00.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 690 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

479 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...