reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Hallmark: Detektywi CSI na ulicach Warszawy

dodano: 2009-05-18 00:00 | aktualizacja: 2009-05-18 10:17
autor: Jerzy Kruczek | źródło: hallmark

hallmark W piątkowe popołudnie, 8 maja br. na ulicach Warszawy pojawili się detektywi CSI. Przez pięć dni, w różnych częściach miasta zbierali dowody w sprawie morderstw, angażując w śledztwo przechodniów. Każdy, kto pojawił się w pobliżu miejsca zbrodni był... podejrzany i musiał oddać odciski palców.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sześciu aktorów – przebranych za detektywów, promowało na swoich detektywistycznych kurtkach trzeci sezon serialu CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas, emitowanego w maju od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00 na kanale Hallmark Channel.

Detektywi przez pięć dni pojawiali się w najbardziej zatłoczonych punktach stolicy, gdzie aranżowali miejsce zbrodni, mocno przerażając tym przechodniów. Mieszkańcy Warszawy nierzadko brali przebranych mężczyzn za prawdziwych detektywów, badających właśnie sprawę popełnionego morderstwa. Były obrysowane białą kredą ciała, lupy, latarki i przeróżne dowody. Jednak jeszcze większe przerażenie wśród przechodniów rodziła prośba o oddanie odcisków palców. Wszyscy, którzy akurat znaleźli się niedaleko „miejsca zbrodni”, zostali zatrzymani i otrzymywali ulotkę z informacją dotyczącą emisji serialu, na której zostawiali swoje odciski. W sumie oddano ich 8 tysięcy! Kiedy mieszkańcy dowidzieli się, że cała akcja jest fikcją odchodzili z poczuciem ulgi i uśmiechem na twarzy.

CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas, sezon 3 – codziennie od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

329 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 229 zł Więcej...