reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wkrótce erotyczny Hustler TV w HD z 13E?

dodano: 2009-06-01 11:36 | aktualizacja: 2009-06-01 14:35
autor: Janusz Sulisz | źródło: inf. wł.

hustlertv Prawdopodobnie jeszcze w tym roku wystartuje z satelity Hot Bird - 13E pierwszy, erotyczny kanał hardcore w wysokiej rozdzielczości, a miałby to być Hustler TV w HDTV. Na razie trwają wstępne przygotowania i rozważania co do wyboru transpondera, systemu dostępu warunkowego i obliczenia kosztów, m.in. rocznego abonamentu za Hustler HD.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Z naszych rozmów z Stephanie Meyer, szefową luksemburskiej spółki Totalmedia Solutions, odpowiedzialnej za działania Hustler TV w Europie wynika, że plany transmisji erotycznego kanału hardcore w HD są całkiem zaawansowane. Byłoby to małe zaskoczenie dla konkurencyjnych kanałów Free-X czy SexView, które jakością raczej nie grzeszą, idąc na ilość, a nie na jakość programów. Najlepszymi jakościowo kanałami erotycznymi znanych w Polsce są Dorcel TV i Private Spice. Co interesujące, lepszej jakości kanał SexView HQ kompletnie nie sprawdził się i został wycofany z oferty (zajmował za 2 razy więcej miejsca na transponderze, a chętnych na droższy kanał erotyczny wcale nie było!).

Najprawdopodobniej do zakodowania Hustler TV HD zostanie wybrany jeden z popularnych i tanich systemów kodowania - Viaccess lub Conax, ew. oba te systemy w simulcrypcie. To właśnie Viaccess i Conax są najbardziej popularnymi systemami w Europie i na Bliskim Wschodzie, czyli tam gdzie sięgają wiązki satelitów Hot Bird - 13E. Najczęściej klienci wybierają karty erotyczne w Viaccess.

Z bardzo wstępnych informacji wynika, że karta kodowa na kanał Hustler HD miałaby kosztować od 60 do 80 euro rocznie. Jak wiadomo, 21 maja drugi kanał erotyczny  soft (bez porno) - Blue Hustler dołączyła największa polska platforma - Cyfrowy Polsat. Udostępniany jest za 9,99 zł miesięcznie. Nie ma raczej mowy o dołączeniu hardcore Hustler HD do oferty Cyfrowego Polsatu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Erotyka


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nakładka dachówka z wpustem - ceglasta

Nakładka uszczelniająca poszycie dachu przy maszcie.

115 zł Więcej...

Stojak alu ścienny AS Sat 25cm

Aluminiowy stojak ścienny 25cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

58 zł Więcej...

Miernik Spacetronik STC-33 Combo DVB-S2/T2/C

Miernik, do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2 naziemnych DVB-T/T2...

569 zł Więcej...