reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Aster wprowadza usługę VoD

dodano: 2009-06-03 12:50 | aktualizacja: 2009-06-03 12:54
autor: Anita Dąbek | źródło: Aster

Aster Od 3 czerwca 2009 r. oferta telewizji cyfrowej ASTER zostaje poszerzona o nową usługę - VoD (wideo na życzenie). Na początku, w wypożyczalni VoD ASTER znajdzie się około 300 pozycji filmowych: w tym m.in. takie hity jak: „21 gramów”, „Wszystko Gra” czy „Frida”. Nie zabraknie także filmów dla dorosłych. Z usługi będzie mógł korzystać docelowo każdy abonent, który posiada dekoder HD lub HD PVR.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Biblioteka VoD w ASTER obejmuje m.in. komedie, romanse, thrillery, dramaty, a także filmy sensacyjne, biograficzne i animowane. Oferta filmowa będzie systematycznie wzbogacana o kolejne pozycje. Co ważne, większość filmów będzie dostępna w dwóch wersjach językowych (polskiej i oryginalnej) oraz z dźwiękiem przestrzennym (5+1). Jest to dobra informacja dla miłośników kina domowego i zwolenników oryginalnej ścieżki dialogowej.

Za każdy zakupiony film abonenci ASTER zapłacą 8 zł.
Nieco droższe będą filmy dla dorosłych - ich cena wyniesie 12 zł. Część filmów będzie można obejrzeć za darmo. Abonenci ASTER będą bowiem mogli bezpłatnie przetestować usługę.

Korzystanie z usługi VoD jest bardzo proste - wystarczy za pomocą pilota wybrać interesujący film z jednej spośród kilku kategorii. Można to zrobić w dowolnym momencie, ponieważ usługa VoD dostępna będzie 24h na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Co ważne, Klienci ASTER będą mogli z niej korzystać bez potrzeby podpisywania oddzielnej umowy.

W pierwszym etapie z usługi VoD będą mogli skorzystać posiadacze dekodera PVR.
W kolejnym, z biblioteki filmów na żądanie skorzystają użytkownicy dekoderów HD. Do końca czerwca br. usługa VoD zostanie udostępniona wszystkim abonentom posiadającym dekodery PVR i HD.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...