reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Cyfrowa Wyspa Kablowa na SAT KRAK 2009

dodano: 2009-06-03 12:30 | aktualizacja: 2009-06-15 16:43
autor: Anna Sulisz | źródło: własne

Po raz pierwszy, podczas tegorocznej wystawy telewizji cyfrowej SAT KRAK 2009 organizatorzy zapraszają do współpracy w ramach tzw. Cyfrowej Wyspy Kablowej największe polskie sieci kablowe, które dbając o jak najszerszą ofertę dla abonenta przeprowadzają cyfryzację oraz oferują kanały wysokiej rozdzielczości HDTV.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Telewizja cyfrowa wchodzi na polski rynek kablowy wielkimi krokami. Telewizja satelitarna jest prawie całkowicie cyfrowa - nie ma już polskich analogowych kanałów telewizyjnych z satelity. Jesienią tego roku oficjalnie startują nadajniki DVB-T dla Naziemnej Telewizji Cyfrowej, co pozwoli w ciągu kilku lat zasadniczo zmienić obraz polskiej telewizji naziemnej.

Sieci kablowe idąc z duchem czasu i potrzeb abonentów, także przeprowadzają cyfryzację, która pozwala na wprowadzanie dużo szerszej oferty dla indywidualnego abonenta, w skład której wchodzi nie tylko telewizja cyfrowa, ale także internet oraz linia telefoniczna. SAT KRAK 2009 to znakomita okazja zaprezentowania najnowszych osiągnięć cyfrowych kablówek.

   


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowości


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

259 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...