reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wystawcy i organizatorzy zapraszają firmy TV-SAT

dodano: 2009-06-25 15:22 | aktualizacja: 2009-06-30 20:09
autor: Anna Sulisz | źródło:

SAT KRAK 2009 Wystawcy i organizatorzy  największej w Polsce wystawy telewizji cyfrowej i mediów SAT KRAK 2009 serdecznie zapraszają instalatorów oraz przedstawicieli firm TV-SAT do odwiedzenia wystawy i zapoznania się z szeroką ofertą najwiekszych polskich firm TV-SAT, polskich pakietów cyfrowych oraz  sieci kablowych które już dziś zarezerwowałay stoiska na wystawie. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Wystawcy zaprezentują najnowsze produkty, z których wiele będzie miało swoją premierę na wystawie w Krakowie.  Najbardziej interesującą nowością będą tunery do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej, która już w czerwcu rozpoczęła regularne nadawanie z ośmiu nadajników. Odbiorniki będzie można zobaczyć na stoiskach wielu firm: K1 Rajsat, TechniSat,  B2C Electronic oraz wielu innych.
 
Warto także zobaczyć największą produkowaną w Polsce antenę satelitarną, której jedna z przekątnych to 380cm. Antena jest produkowana przez firmę Laminas z Krosna i jest przystosowana do odbioru słabych sygnałów np. Astry 2D.

Firma Corab zaprezentuje najnowszą antenę satelitarnę Corab 800 HD - To zupełnie nowa konstrukcja, bardzo wytrzymała na warunki atmosferyczne ze względu na  zastosowanie odpowiednich wzmocnień. Nowa antena jest również przystosowana do odbioru nowych transmisji - spełnia wymogi transmisji w standardzie DVB-S2 i HDTV, bo przy tych transmisjach wymagana jest niezwykła stabilność czaszy anteny.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia SAT KRAK 2009Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowości


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

509 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...