reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

SES ASTRA sponsorem głównym SAT Krak 2009

dodano: 2009-07-13 10:37 | aktualizacja: 2009-07-13 19:29
autor: Anna Sulisz | źródło: własne

astra_nowe_logo Operator satelitarny SES ASTRA, oferujący szeroką ofertę rozwiązań transmisji telewizyjnych i radiowych oraz szerokopasmowych dla klientów na terenie Europy i poza nią, już po raz czwarty został sponsorem głównym największej polskiej wystawy telewizji cyfrowej i mediów SAT KRAK 2009 w Krakowie w dniach 15-17.10.2009.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

ASTRA to część SES, grupy operatorów satelitarnych i dostawców usług sieciowych, którzy wspólnie oferują globalny zasięg. Siedziba ASTRY znajduje się w Betzdorf, w Luksemburgu. Właśnie z tego miejsca zarządzane są satelity oraz pojemności satelitarne. Tam właśnie działa 24-godzinna pomoc techniczna i prowadzona jest działalność korporacyjna.

ASTRA transmituje programy telewizyjne i radiowe bezpośrednio do milionów domów, zapewnia dostęp do Internetu oraz oferuje usługi sieciowe dla instytucji publicznych i rządowych, dużych korporacji, małych i średnich przedsiębiorstw oraz indywidualnych gospodarstw domowych.

Dodatkowo, biura ASTRY zlokalizowane na kluczowych rynkach w Europie, oferują pomoc marketingową i prowadzą regionalną sprzedaż.

Celem spółki jest bycie wiodącym dostawcą usług sieciowych na rynkach komunikacji stacjonarnej, mobilnej, telekomunikacji i mediów w Europie, Bliskim Wschodzie i Afryce. Aby osiągnąć ten cel ASTRA stworzyła doskonale działającą flotę satelitarną i zbudowała infrastrukturę naziemną łączącą europejskie sieci naziemne. Zawiązała również partnerstwo z dostawcami usług, którzy uzupełniają oferowane przez spółkę rozwiązania, dzięki czemu może zaoferować wszechstronne portfolio usług. ASTRA wprowadziła nowe technologie ułatwiające łączność swoim klientom, niezależnie od ich miejsca pracy lub zamieszkania.

A co najważniejsze - spółka zatrudniła profesjonalistów z dziedziny usług satelitarnych i sieciowych, których wiedza inżynieryjna, umiejętności współpracy z klientem na różnych polach wyniosły ASTRĘ na pozycję lidera na rynku europejskim i stworzyły wiodącą spółkę na światowym rynku transmisji programów telewizyjnych i radiowych bezpośrednio do domów.
 Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowości


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Przyrząd do zarabiania kabli (CaP)

mini obcinaczka do kabli koncentrycznych

20 zł Więcej...