reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sky wprowadzi darmowy Internet

dodano: 2001-01-06 13:23 | aktualizacja: 2001-01-06 13:23
autor: Anna SULISZ | źródło:

Zamierzenia największej platformy cyfrowej Europy - BSkyB w kierunku Internetu via satelita są niezwykle interesująceProsimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.


Sky będzie udostępniał wybór od 100 do 200 kompletnych multimedialnych stron internetowych dla swoich klientów każdego wieczora z Astry i Eutelsata. W momencie, gdy dana strona zostanie załadowana nie jest potrzebne połączenie telefoniczne, aby użytkownik mógł ją przeczytać, a w momencie kliknięcia na dowolny link łączy się z Internetem zwykłą drogą.

Użytkownicy będą potrzebować interfejs, który będzie rozprowadzany przez @Sky bezpłatnie (klient będzie musiał uiścić tylko zwrotny depozyt), łączący port USB komputera z tunerem satelitarnym. Będą dostępne różne wersje interfejsu np. dla tunera z PCMCIA lub tunerów Sky Digital. Każdej nocy klient będzie mógł ściągnąć tylko przez 15 minut około 1GB danych z satelity.

@Sky zamierza w najbliższej przyszłości rozmawiać z innymi europejskimi operatorami płatnych telewizji. Poszukiwani są inni partnerzy do wprowadzania tego systemu poza granicami Wielkiej Brytanii.

Pomysł jest interesujący i należy spodziewać się, że Sky potrafi go skutecznie wprowadzić w życie.

Co na to polskie platformy cyfrowe?

Wizja TV próbuje wprowadzić w Polsce bardzo drogą usługę Chello i nie dostrzega, że jest to zbyt wygórowana oferta jak na polskie warunki. Sky zamierza zrobi to za darmo!


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Operatorzy sat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

125 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

369 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

129 zł Więcej...