reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Plazmy Panasonic Z11

dodano: 2009-07-16 16:33 | aktualizacja: 2009-07-16 16:44
autor: Anita Dąbek | źródło: Panasonic

panasonic logo Panasonic wprowadził do sprzedaży dwa nowe, najbardziej wyrafinowane, modele telewizorów plazmowych NeoPDP Full HD z serii Z11 – TX-P54Z11E i TX-P46Z11E. Wraz z nową serią Z11, Panasonic proponuje innowacyjne wzornictwo wyróżniające się płaską i lekką konstrukcją o grubości zaledwie 2,5 cm oraz wykończeniem z matowego aluminium, które stanowi dopełnienie elegancji i stylowej prezencji.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowe ekrany z serii Z11 oferują doskonałą reprodukcję kolorów i płynność obrazu, a także gwarantują najlepsze przeżycia podczas projekcji filmowych.
Z11 to niezwykle stylowa i elegancka linia telewizorów o grubości zaledwie 2,5 cm. Dzięki smukłej i lekkiej konstrukcji, a także innowacyjnemu wzornictwu nowe telewizory doskonale będą prezentować się w każdym wnętrzu, dodając mu wyrafinowanego charakteru.

Dzięki zastosowaniu paneli plazmowych wyprodukowanych w rewolucyjnej technologii NeoPDP zredukowano pobór mocy o 50% przy zachowaniu dotychczasowej jasności obrazu. Użytkownik ma też możliwość dwukrotnego zwiększenia jasności pozostając przy dotychczasowym poborze prądu. Plazmy serii Z11 wyposażone zostały w oszczędny tryb ‘Eco’ pozwalający na dostosowanie parametrów obrazu do warunków zewnętrznych i osiągnięcie znacznej redukcji poboru energii dzięki zmianie jasności w zależności od poziomu oświetlenia. Ponadto, panele TX-P54Z11E i TX-P46Z11E o żywotności do 100 000 godzin, nie zawierają ołowiu i rtęci, co znacznie ułatwia proces recyklingu lub utylizacji.

Telewizory z serii Z11 wyposażone zostały w funkcję Viera Cast, która zapewnia domownikom dostęp do kanałów Eurosport, YouTube, oraz do sieciowych albumów Google Picasa bezpośrednio na ekranie telewizora. Ponadto telewizory TX-P54Z11E i TX-P46Z11E są kompatybilne ze standardem DLNA (DivX/JPEG/MPEG2), co umożliwia pełne zintegrowanie odbiornika z domową cyfrową siecią, dając możliwość odtwarzania nagrań  przechowywanych w komputerze np. zdjęć czy filmów. Odtwarzanie plików w formatach AVCHD, DivX i JPEG ułatwia także Viera Image Viewer, który przy użyciu wbudowanego slotu na karty SDHC pozwala w prosty i szybki sposób przeglądać fotografie i filmy zapisane na karcie. Telewizory serii Z11 wyposażone zostały również w funkcję Viera Link, która pozwala kontrolować wszystkie urządzenia służące do domowej rozrywki za pomocą jednego pilota oraz tryb Game Mode, który zwiększa radość z gier wideo. Seria Z11 posiada także wejście PC, które umożliwia podłączenie odbiornika do komputera.

Telewizory TX-P54Z11E i TX-P46Z11E wykonane w technologii NeoPDP to idealne propozycje dla wielbicieli kina, fanów sportu jak i gier wideo. Dzięki sterowaniu subpolowemu wynoszącemu aż 600Hz z funkcją inteligentnego tworzenia klatek obrazu w wersji Pro (600 Hz Sub-field Drive Intelligent Frame Creation Pro), modele te oferują doskonałą płynność szybkiego ruchu bez tzw. efektu smużenia przy jednoczesnym zachowaniu ostrości i szczegółowości dynamicznego obrazu. Znakomitą jakość obrazu panele serii Z11 zawdzięczają także najwyższej rozdzielczością ruchomego obrazu (Moving Picture Resolution) na poziomie 1080 linii. Oznacza to precyzyjną reprodukcję programów w pełnej rozdzielczości HD o dowolnej szybkości scen, bez utraty jakichkolwiek szczegółów. Odbiorniki zgodne są ze standardem THX, renomowaną jednostką certyfikacyjną  jakości obrazu opracowaną przez firmę Lucasfilm. Oznacza to, że widz może podziwiać obraz w 100% zgodny z zamierzeniami jego twórców.

Niesamowite wrażenia podczas oglądania dynamicznych obrazów potęguje dodatkowo funkcja 24 Smooth Film, która zapewnia idealnie płynny ruch w filmach poprzez zwiększenie liczby wyświetlanych klatek, ze standardowych 24 klatek na sekundę na 96 klatek, co skutkuje znacznym podniesieniem komfortu oglądania obrazów wysokiej rozdzielczości. Seria Z11 szczególnie zachwyci fanów gier wideo. Niezwykle szybki czas reakcji wynoszący 0,001 ms, pozwala na doskonałe wyświetlanie obrazów zawierających szybko poruszające się obiekty, które często występują w grach, a także filmach i transmisjach sportowych.

Telewizory TX-P54Z11E i TX-P46Z11E dostarczają użytkownikom obraz bardzo dobrej jakości, który wyróżnia głęboka, nieskończona czerń i olśniewające kolory. Efekt ten uzyskany został dzięki wysokiemu kontrastowi natywnemu na poziomie 40,000:1 i kontrastowi dynamicznemu wynoszącemu 2,000 000:1.
Panele Z11 gwarantują znakomity obraz o naturalnych barwach. Dzięki 6144 stopniom gradacji, przejścia między kolorami są płynne, co pozwala odtwarzać nawet najdelikatniejsze tony i odcienie. Dodatkowo technologia x.v. Colour i Digital Cinema Colour zapewniają bardzo realistyczne i wierne odwzorowanie kolorów niezbędnych podczas odtwarzania filmów.
Ekrany serii Z11 zapewniają także perfekcyjny o niezwykłym, trójwymiarowym brzmieniu dźwięk, za który odpowiada technologia V-Audio ProSurround, poprzez specjalne cyfrowe procesory i pomiar pomieszczenia w połączeniu z najnowszą technologią nagłośnienia.

Telewizory z serii Z11 dostępne są w sprzedaży od połowy lipca 2009 r. w sugerowanych cenach brutto:
TX-P54Z11: 24.999 PLN
TX-P46Z11: 21.999 PLN


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Plazma


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...