reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polonia 1 i Super 1 na Wizji TV

dodano: 2001-01-08 20:06 | aktualizacja: 2001-01-08 20:06
autor: Janusz SULISZ | źródło:

Na kanale 20 zajmowanym dotąd przez Polsat jest Super 1, a na 22 jest Polonia 1/Top Shop zamiast Polsatu 2.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nie należy spodziewać się, że wzrośnie przez to oglądalność tych programów lub gwałtowna chęć zakupu zestawów Wizji TV. Co prawda, Wizja TV planuje jeszcze włączenie kanałów TMT i UPC Extreme Sports, ale nie do końca wiadomo kiedy to nastąpi. Nie ma też obiecywanych szumnie programów Telewizji Polskiej S.A. Prawie na pewno abonenci Wizji TV nie oglądną kanału porno - Private Gold. Nie pozwoli na to polskie prawo...ale interesujące, że radzą sobie z tym problemem piraci!

W UPC TK w Krakowie z powrotem włączono (i wyłączono!) część pakietu Polsatu, co świadczyłoby o jakiejś formie kooperacji między UPC i Polsatem.

Pojawiły się też zupełnie rewelacyjne "wieści", jakoby POLSAT otrzymał ofertę ...kupna Wizji TV od UPC, jako mniejszego zła, niż przejąłoby ten pakiet CANAL+.

Wizja TV ma się gorzej niż źle - właściwie przestała się sprzedawać. Nie pomogły czystki, bo błędy popełnione dużo wcześniej są zbyt bolesne, aby łatwo dało się opanować sytuację.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Operatorzy sat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

179 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...