reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Firma Wisat zarezerwowała stoisko na SAT Krak 2009

dodano: 2009-08-27 16:04 | aktualizacja: 2009-08-27 16:24
autor: Anna Sulisz | źródło:

Wisat Warszawaska firma Wisat, wyłączny przedstawiciel na Polskę takich znanych firm jak Triax, Hirschmann oraz Transmedia zarezerwowała stoisko na wystawie SAT KRAK 2009. Firma zaprezentuje kompleksową ofertę produktów, które po raz pierwszy w Polsce zostaną zaprezentowane na stoisku firmy na wystawie SAT Krak 2009 w Krakowie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Firma Wisat zaprezentuje nową, kompleksową ofertę HDMI (kable HDMI od 1m do 25m, wzmacniacze HDMI, rozgałęziacze HDMI, przełączniki HDMI) , osprzętu tv-sat, kabli koncentrycznych, gniazd telewizyjnych, telefonicznych/komputerowych, uchwytów do LCD/plazm/projektorów, wszelkich kabli połączeniowych (DVI, RGB, PATCH, SCART, RCA, BMC) i wtyków oraz wiele, wiele innych nowości.

Najciekawszą nowością będzie na pewno konwerter optyczny firmy Triax. Na stoisku firmy będzie można osobiście sprawdzić parametry odbioru i możliwości przesyłu sygnału po światłowodzie.Firma Wisat ufundowała cenne nagrody (min. anteny DVB-T) dla instalatorów i zwiedzających wystawę SAT KRAK 2009, dlatego już dziś zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zgłaszania swojego udziału w wystawie i logowania się na stronie internetowek: www.satkrak.com .

Wszystkich zainteresowanych firma Wisat serdecznie zaprasza na stoisko.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowości


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...