reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Naznaczony w telewizji nowej generacji n

dodano: 2009-09-09 10:54
autor: Janusz Sulisz | źródło: n.pl

Neovision Już 9 września udostępnione zostaną dwa pierwsze odcinki nowego polskiego serialu „Naznaczony”. Oczywiście w jakości HD i dźwiękiem 5.1 nSeriale to dostępna wyłącznie w telewizji nowej generacji n kolekcja wypożyczalni filmów VOD poświęcona wyłącznie najlepszym produkcjom serialowym.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jeden z najpopularniejszych polskich aktorów - Piotr Adamczyk - wciela się tam w rolę Tadeusza Krala, skromnego nauczyciela matematyki, który stawić nagle musi czoło błędom popełnionym w przeszłości oraz rozwiązać sprawę tajemniczego nieznajomego, który wydaje się być autentycznym wcieleniem zła. I to dosłownie.

Prawdziwa plejada gwiazd, wciągająca fabuła i lekki posmak tajemnicy, czynią z „Naznaczonego” pozycję wartą polecenia każdemu miłośnikowi dobrych filmów. Kolejne odcinki „Naznaczonego” w kolekcji nSeriale udostępniane będą na tydzień przed swoją telewizyjną emisją, będą więc miały status premiery światowej.

Kolekcja nSeriale jest dostępna na zasadzie comiesięcznego abonamentu doliczanego do rachunku. W jego ramach klient otrzymuje nieograniczony dostęp do całej zawartości kolekcji, w której jednorazowo znaleźć można kilkanaście odcinków najnowszych sezonów największych serialowych hitów. Kolekcja aktualizowana jest co tydzień a jeden odcinek jest w niej dostępny średnio przez trzy tygodnie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Spacetronik STC-33 Combo DVB-S2/T2/C

Miernik, do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2 naziemnych DVB-T/T2...

569 zł Więcej...

Obejma kominowa mocna pojedyncza E863A - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin z pojedynczą opaską...

119 zł Więcej...

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...