reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Domokreacje. Oddam wnętrze w dobre ręce

dodano: 2009-09-09 11:06 | aktualizacja: 2009-09-09 11:08
autor: Janusz Sulisz | źródło: Domo.pl

Domo Domo zaprasza widzów do wzięcia udziału w nowym programie. „Domokreacje” to produkcja poświęcona metamorfozie wnętrz. Producenci zapraszają do programu właścicieli mieszkań i domów, którzy dysponując określonym budżetem na remont kuchni, łazienki, sypialni czy salonu nie mają pomysłu, jak to wnętrze zmienić, a chcą nadać mu indywidualny charakter i poczuć się w nim dobrze.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Do redakcji Domo zgłaszają się zarówno architekci, którzy chcą z nami współpracować, jak i osoby, które szukają pomocy przy wykańczaniu lub remoncie mieszkania. Odpowiadając na takie zapotrzebowanie, zdecydowaliśmy się wyprodukować program, który pozwoli spotkać się obydwu stronom – mówi Małgorzata Seck, dyrektor zarządzająca Domo.

W osiągnięciu zamierzonego celu pomogą im architekci, których Domo również zaprasza do udziału w projekcie.

Profesjonaliści przygotują projekty wnętrz po uprzedniej konsultacji z inwestorem, dobiorą materiały i będą nadzorować remont. Program pokaże kolejne etapy prac, ukazując specyfikę zawodu architekta wnętrz. Widzowie znajdą też praktyczne rady i wskazówki dotyczące projektowania, remontowania i dekorowania, które z łatwością będą mogli zastosować w swoich domach, dodatkowo dowiedzą się, czy zaangażowanie architekta zmieści się w przeciętnym budżecie remontowym.

Osoby chętne do wzięcia udziału w programie znajdą wszystkie szczegóły na stronie www.domo.pl


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Pro

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

990 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...