reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

PPC Truck na SAT Krak 2009

dodano: 2009-09-09 11:41 | aktualizacja: 2009-09-09 12:56
autor: Anna Sulisz | źródło: inf. wł.

PPC_logo Międzynarodowa firma PPC z europejską siedzibą w Danii, produkująca profesjonalne złącza kompresyjne, które mają zastosowanie przede wszystkim w sieciach kablowych i telekomunikacji oraz indywidualnych instalacjach satelitarnych, jak i zbiorczych przeprowadzi liczne szkolenia dla instalatorów w specjalnym wozie szkoleniowym PPC, który pojawi się przed halą wystawową SAT KRAK 2009.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Specjalny samochód-truck PPC, który przyjedzie z Danii będzie zaparkowany przed głównym wejściem na wystawę SAT KRAK 2009 w Krakowie w dniach 15-17.10.2009.

Przedstawiciele firmy PPC będą prezentować najnowsze złącza kompresyjne tzw. Aquatight wszystkim zainteresowanym, a przede wszystkim instalatorom, przedstawicielom sieci kablowych oraz klientom indywidualnym, którym bliska jest wysoka jakość obrazu i długa trwałość połączeń kablowych.Wóz szkoleniowy - truck PPC to niewątpliwie duża atrakcja wystawy SAT Krak 2009. Po raz pierwszy pojawi się też publiczna okazja, by przekonać się jaka jest różnica między zwykłym metalowym złączem F z Chin, a złączami kompresyjnymi PPC, w tym złączami Aquatight, gdzie woda nie ma szans, by dostać się do złącza lub kabla koncentrycznego.

Wszystkich zainteresowanych odwiedzeniem wozu PPC podczas SAT KRAK 2009 serdecznie zapraszają organizatorzy.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowości


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 249 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

349 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...