reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Międzynarodowe Festiwale Cyrkowe w TV Puls

dodano: 2009-09-18 16:45 | aktualizacja: 2009-09-18 16:47
autor: Anita Dąbek | źródło: TV Puls

Puls TV Zapierające dech w piersiach pokazy artystyczne, najefektowniejsze cyrkowe triki, mrożące krew w żyłach akrobatyczne ewolucje... Telewizja Puls zaprasza wszystkich widzów przed telewizory, na spotkania z najwybitniejszymi wykonawcami cyrkowymi z całego świata. W każdy poniedziałek, o godzinie 19:30 stacja prezentuje niezwykłe festiwale cyrkowe.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wysoki poziom przedstawienia zapewniają najbardziej uznani i utalentowani światowi artyści. Ich fascynujące pokazy gwarantują wieczór niezapomnianych wrażeń i wspaniałą przygodę dla całej rodziny.

Już niebawem w TV Puls: 29. Światowy Festiwal Cyrkowy Jutra, 33. Międzynarodowy Festiwal Cyrkowy w Monte Carlo, 17. Międzynarodowy Festiwal Cyrkowy Massiego i wiele innych, zapierających dech w piersiach spektakli.

Międzynarodowe Festiwale Cyrkowe - emisja w każdy poniedziałek, o godzinie 19:30 (powtórka w niedziele, o godzinie 13:30).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0m w wersji v2.1 dla...

59 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

89 zł Więcej...

Kabel HDMI - mini HDMI 3,0m

Kabel połączeniowy HDMI - mini HDMI do podłączenia tabletów, smartfonów...

29 zł Więcej...