reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Międzynarodowe Festiwale Cyrkowe w TV Puls

dodano: 2009-09-18 16:45 | aktualizacja: 2009-09-18 16:47
autor: Anita Dąbek | źródło: TV Puls

Puls TV Zapierające dech w piersiach pokazy artystyczne, najefektowniejsze cyrkowe triki, mrożące krew w żyłach akrobatyczne ewolucje... Telewizja Puls zaprasza wszystkich widzów przed telewizory, na spotkania z najwybitniejszymi wykonawcami cyrkowymi z całego świata. W każdy poniedziałek, o godzinie 19:30 stacja prezentuje niezwykłe festiwale cyrkowe.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wysoki poziom przedstawienia zapewniają najbardziej uznani i utalentowani światowi artyści. Ich fascynujące pokazy gwarantują wieczór niezapomnianych wrażeń i wspaniałą przygodę dla całej rodziny.

Już niebawem w TV Puls: 29. Światowy Festiwal Cyrkowy Jutra, 33. Międzynarodowy Festiwal Cyrkowy w Monte Carlo, 17. Międzynarodowy Festiwal Cyrkowy Massiego i wiele innych, zapierających dech w piersiach spektakli.

Międzynarodowe Festiwale Cyrkowe - emisja w każdy poniedziałek, o godzinie 19:30 (powtórka w niedziele, o godzinie 13:30).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...

Stojak bezinwazyjny do okna rozporowy

Bezinwazyjny, wnękowy stojak dla anteny satelitarnej lub DVB-T z drążkiem...

149 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 699 zł Więcej...