reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

SATMEDIA debiutuje na targach SAT Krak 2009

dodano: 2009-09-29 16:27 | aktualizacja: 2009-09-30 14:17
autor: Anna Sulisz | źródło: inf. wł.

satmedia logo mini Grupa SATMEDIA zarezerwowała stoisko na wystawie SAT KRAK 2009. Marka SATMEDIA jest znakiem pod którym występuje samodzielny zespół zadaniowy, wchodzący w skład spółki Satel S.A. Od powstania koncentruje swoje działania wokół zagadnień związanych z cyfryzacją przekazu telewizyjnego.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Ambicją kierownictwa projektu SATMEDIA jest dostarczanie na Polski rynek nowoczesnych, cyfrowych odbiorników abonenckich, set-top boksów. Nie zajmujemy się bezpośrednio produkcją, nie mamy własnych fabryk.; podobnie jak inni krajowi dostawcy korzystamy z potencjału i różnorodności rozwiązań naszych partnerów i kontrahentów. W wyniku przeszło rocznych doświadczeń nawiązaliśmy ścisłą współpracę z koreańską firmą INTEK Digital Inc., General Satellite Corporation z Rosji i „chińskim tygrysem”, firmą Wuhan High Dove Technology Vendor Co., Ltd.


Pragniemy, aby naszą siłą była różnorodność oferty, wsparta ekonomicznymi i nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom zarówno operatorów sieci kablowych, jak również posiadać w ofercie odbiorniki przeznaczone dla indywidualnych odbiorców naziemnej telewizji cyfrowej.


SATMEDIA po raz pierwszy bierze udział w wystawie SAT KRAK 2009, na której pragniemy pokazać trzy różnorodne propozycje dekoderów DVB-T, które są zalążkiem trzech linii produktowych, dostosowanych do zamożności i zróżnicowanych wymagań odbiorców.


Cechą wspólną naszych odbiorników jest pełna zgodność z ostateczną wersją rozporządzenia Ministerstwa Infrastruktury w zakresie dotyczącym "wymagań technicznych i eksploatacyjnych dla urządzeń konsumenckich służących do odbioru cyfrowych naziemnych transmisji telewizyjnych", w tym znakomity odbiór HDTV (MPEG-4 AVC/H.264 [email protected]), dobre działanie Elektronicznego Przewodnika Programowego i pełna polonizacja obsługi.


Oprócz dekoderów SATMEDIA ma w swojej ofercie handlowej, wysokiej jakości, nowoczesne i niezawodne gniazda i elementy pasywne produkcji SATEL S.A., uzupełnione elementami hermetycznymi firmy PCT, budynkowymi elementami odgałęźnymi produkcji TCC oraz pełną ofertę elementów optycznych, cyfrowych stacji czołowych i znakomitych multiswitchy firmy TERRA.

Wszystkich zainteresowanych produktami firmy SATMEDIA zapraszamy do Krakowa w dniach 15-17 października 2009.

 Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowości


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

509 zł Więcej...