reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Targi SAT Krak 2009 otwarte

dodano: 2009-10-15 10:06 | aktualizacja: 2016-04-18 15:20
autor: Anita Dąbek | źródło: Inf. własna

SAT KRAK 2009 15 października o godz. 10:00 na terenie Chemobudowy w Krakowie przy ul. Klimeckiego 14 otwarte zostały targi SAT Krak 2009. Już po raz drugi materiały wideo z wystawy SAT Krak można oglądać w Internecie. Targi potrwają trzy dni, do 17 października. Pojawią się na nich przede wszystkim producenci i dystrybutorzy sprzętu do odbioru cyfrowej telewizji satelitarnej, naziemnej, kablowej i komórkowej. Serdecznie zapraszamy!Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Tegoroczna wystawa SAT Krak odbywa się w trudnym kryzysowym okresie, gdzie część dużych firm z tej branży odruchowo postanowiła oszczędzać ponad miarę, choć tak naprawdę kryzysu w Polsce nie widać. W końcu mamy aż 6 platform w Polsce, ale tym razem na SAT Krak nie ma dwóch najstarszych platform satelitarnych - CYFRY+ i Cyfrowego Polsatu, ale za to udział bierze więcej mniejszych firm związanych z telewizją cyfrową.

Zakończono plebiscyt na stronie internetowej satkrak.com i wybrano po 3 produkty do nominacji na najlepsze produkty telewizji cyfrowej w 20 kategoriach. 15 października 2009 wieczorem podczas uroczystej gali SAT KRAK 2009 w Krakowie rozdane zostaną statuetki dla najlepszych produktów w danej kategorii.

Na SAT Krak 2009 zaprezentowane zostaną rynkowe nowości, nowe technologie, sprzęt oraz zawartość, którą można wykorzystać przy pomocy technologii cyfrowej telewizji. Wystawcy będą mogli zaprezentować swoje produkty także internautom, dzięki relacjom przeprowadzanym przez redakcję Magazynu SAT Kurier i firmę WAMM we współpracy z ASC.

Wystawa SAT Krak 2009 organizowana jest przez firmę Hollstar oraz Magazyn Techniki Satelitarnej SAT Kurier.

Zapraszamy na stronę www.satkrak.com w celu zasięgnięcia bardziej szczegółowych informacji, a także na stronę satkrak.ajctv.pl, gdzie można oglądać relacje z wystawy SAT Krak 2009.

Redaktor naczelny magazynu SAT Kurier, Janusz Sulisz


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii SAT KRAK


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

659 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

249 zł Więcej...