reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kochaj i tańcz w Premierach VOD w n

dodano: 2009-11-06 18:24 | aktualizacja: 2009-11-06 18:29
autor: Janusz Sulisz | źródło: n.pl

HDTV VOD n Logo Już w najbliższą sobotę 7 listopada w dostępnych wyłącznie w telewizji nowej generacji n Premierach VOD zostanie udostępniony jeden z najciekawszych polskich obrazów ostatnich lat i równocześnie pierwszy zrealizowany w Polsce film taneczny – „Kochaj i tańcz” z doskonałymi kreacjami Izy Miko i Mateusza Damięckiego.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Fabuła filmu oparta jest na historii młodej dziennikarki, Hani (Iza Miko) i zbuntowanego miłośnika streetdance – Wojtka (Mateusz Damięcki). Dzięki niemu uporządkowana Hanna odkrywa nie tylko nowy fascynujący świat, ale i prawdziwy obraz swój i swojej rodziny. A wszystko to dzięki tańcowi, który jest prawdziwym głównym bohaterem tej historii. To on odmieni los wszystkich bohaterów i pomoże im odnaleźć swoje własne miejsce na świecie.

Scenariusz do „Kochaj i tańcz” napisał Maciej Kowalski autorem zdjęć jest Bartosz Prokopowicz (twórca m.in. doskonałego „Komornika” Feliksa Falka) autorem muzyki jest zaś Łukasz Targosz – ceniony kompozytor i muzyk. Większość kompozycji pojawiających się w filmie to właśnie piosenki jego autorstwa. Kompozytor do ich wykonania zaprosił takich artystów jak Afromental, Andy "Stewlocks" Ninvalle, Piotr Cugowski, Jennifer Batten (gitarzystka Michaela Jacksona) czy Andrzej Lampert.  Nad całością filmu czuwał reżyser Bruce Paramore.

W „Kochaj i tańcz” zobaczymy całą plejadę gwiazd. Obok Mateusza Damięckiego i Izy Miko w filmie wystąpili m.in.: Katarzyna Figura, Krzysztof Globisz, Katarzyna Herman Rafał Królikowski czy Jakub Wesołowski. W filmie nie zabraknie również innych postaci znanych z ekranów telewizorów takich n.p. jak gwiazda programu  „You Can Dance - Po prostu tańcz” Anna Bosak.

Koszt 48-godzinnego wypożyczenia filmu to zaledwie 11 złotych.
Opłata za wypożyczony film doliczana jest do miesięcznego rachunku za usługi telewizji nowej generacji n.

Oprócz „Kochaj i tańcz” w Premierach VOD znaleźć można między innymi takie filmy jak legendarny „Zmierzch” (Twillight”), obsypany Oscarami „Slumdog: Milioner z ulicy” (Slumdog Milionaire), przejmujący „Che – rewolucja” z doskonałym Benicio del Toro w roli głównej, komedia „Za jakie grzechy” (New in Town) z Renee Zellweger, spektakularni „Strażnicy” (Watchmen) Zacka Syndera, sensacyjna „Gra dla dwojga” (Duplicity) z kapitalną kreacją Julii Roberts, mroczny ”Antychryst” Larsa Von Triera, oparta na faktach „Walkiria” (Valkyrie) z Tomem Cruise oraz wiele innych, doskonałych pozycji.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

199 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

329 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...