reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Cyfrowy Polsat poszerzy ofertę HD

dodano: 2009-11-30 13:11 | aktualizacja: 2009-12-02 10:04
autor: Bartosz Radomski | źródło: satkurier.pl

CyfrowyPolsat_X2006_sk.jpg Przy okazji konferencji prasowej w dniu 30 listopada 2009, Dominik Libicki, prezes Cyfrowego Polsatu, zapowiedział dołączenie jeszcze w grudniu tego roku lub styczniu przyszłego roku nowych kanałów w wysokiej rozdzielczości (HDTV). Na razie nie wiadomo, które i dokładnie kiedy kanały znajdą się w ofercie. Podobno jest ich nadmiar do wyboru!Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Olga Zomer, rzecznik prasowy platformy także potwierdziła, że dołączenie nowych kanałów w wysokiej rozdzielczości to kwestia najbliższych tygodni. Przedstawiciele platformy nie chcą na razie publikować informacji szczegółowych.

- Rynek jest w tej chwili w takim momencie, że mamy wybór. Włączymy te kanały, które zaproponują nam najlepszy stosunek ceny do jakości  - mówi Dominik Libicki, prezes Cyfrowego Polsatu.

Zapowiadane jest włączenie kilku pozycji w wysokiej rozdzielczości. Jak twierdzą przedstawiciele operatora z umieszczeniem ich na satelicie nie będzie problemu. Takie postawienie sprawy może wskazywać, że w ofercie pojawią się zarówno kanały znane już na polskim rynku, jak i nowe propozycje.

Największa platforma cyfrowa w Polsce nadal nie ma w ofercie takich kanałów, jak Animal Planet HD, NatGeo Wild HD czy TVP HD. Ciągle do wzięcia jest History HD, dostępny na razie jedynie w sieciach kablowych. Słoneczna platforma wyrażała także zainteresowanie włączeniem do oferty kanału BBC HD, ale sprawa się przeciąga. Zupełnie wirtualne propozycje, ale niekoniecznie wykluczone to Disney Cinemagic HD (jest w Sky D, Sky UK i CanalSat), TVS - Telewizja Silesia HD, Bebe TV HD, Brava HD czy Filmbox HD.

Dołączenie nowych kanałów związane jest także z powstaniem pakietu kanałów HD.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Cyfrowy Polsat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

DJI Osmo Pocket

1 490 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD60 S2X

AX 4K HD60 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

429 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ADB 5800S + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik ADB5800S + karta na...

119 zł Więcej...
reklama