reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Patio TV pozyskał nowego inwestora

dodano: 2009-12-04 13:01 | aktualizacja: 2009-12-04 13:45
autor: Janusz Sulisz | źródło: Patio TV

Patio TV Kanał Patio TV obecny w ofercie większości polskich operatorów kablowych oraz na platformach cyfrowych m.in. Cyfrowy Polsat, CYFRA+, n) pozyskał nowego inwestora, który nabył 51 proc. udziałów spółki.  Podniesienie  kapitału zakładowego ma na celu poszerzenie udziału stacji w rynku oraz zintensyfikowanie kampanii reklamowej.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Obecnie oferta programowa Patio TV skierowana jest do widza poszukującego alternatywnej propozycji wobec istniejących kanałów. Telewizja patio ukierunkowana jest na interakcję z widzem.

Trwają przygotowania do  kolejnych audycji, które wzbogacą dotychczasową ramówkę. Ponadto, dobiegają końca pracę nad sformatowaniem stacji oraz strategią marketingową.

Warto również nadmienić, iż telewizja Patio TV rozpoczęła szeroką rekrutację. Poszukiwane są osoby na stanowiska: dyrektora programowego, prezenterów, dziennikarzy, montażystów, researcherów, grafików, specjalistów od reklamy oraz pracowników marketingu i sprzedaży.

Z informacji wynika, że Patio TV, nadająca w wersji FTA z satelity Hot Bird - 13E z 10,719 GHz, pol. V stanie wkrótce na nogi i poprawi ramówkę.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Osprzęt Vu+ obudowa HDD dla Zero 4K

Dodatkowa obudowa na dysk dla odbiornika Vu+ Zero 4K

165 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SX88+ Optima Combo HEVC HD+IP Multistream

Mały, satelitarno-kablowo-naziemny odbiornik HD z DX - Blindscanem, dźwiękiem E-AC3...

319 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD60 S2X

AX 4K HD60 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

450 zł Więcej...
reklama