reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Patio TV pozyskał nowego inwestora

dodano: 2009-12-04 13:01 | aktualizacja: 2009-12-04 13:45
autor: Janusz Sulisz | źródło: Patio TV

Patio TV Kanał Patio TV obecny w ofercie większości polskich operatorów kablowych oraz na platformach cyfrowych m.in. Cyfrowy Polsat, CYFRA+, n) pozyskał nowego inwestora, który nabył 51 proc. udziałów spółki.  Podniesienie  kapitału zakładowego ma na celu poszerzenie udziału stacji w rynku oraz zintensyfikowanie kampanii reklamowej.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Obecnie oferta programowa Patio TV skierowana jest do widza poszukującego alternatywnej propozycji wobec istniejących kanałów. Telewizja patio ukierunkowana jest na interakcję z widzem.

Trwają przygotowania do  kolejnych audycji, które wzbogacą dotychczasową ramówkę. Ponadto, dobiegają końca pracę nad sformatowaniem stacji oraz strategią marketingową.

Warto również nadmienić, iż telewizja Patio TV rozpoczęła szeroką rekrutację. Poszukiwane są osoby na stanowiska: dyrektora programowego, prezenterów, dziennikarzy, montażystów, researcherów, grafików, specjalistów od reklamy oraz pracowników marketingu i sprzedaży.

Z informacji wynika, że Patio TV, nadająca w wersji FTA z satelity Hot Bird - 13E z 10,719 GHz, pol. V stanie wkrótce na nogi i poprawi ramówkę.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 179 zł Więcej...

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

590 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

269 zł Więcej...
reklama