reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Herosi w kolekcji VOD nSeriale

dodano: 2009-12-16 15:35 | aktualizacja: 2010-02-05 13:02
autor: Anita Dąbek | źródło: n.pl

HDTV VOD n Logo Już w te Święta w oferowanej przez telewizję n kolekcji VOD nSeriale odbędzie się polska premiera najnowszego, czwartego sezonu serialu Herosi (Heroes). Pierwszy odcinek nowej serii – „Orientation” złożony jest z dwóch godzinnych części, z których pierwszą oglądać będzie można już od 25 grudnia, a druga już dzień później. Kolejne odcinki udostępniane będą w cyklu tygodniowym.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Bohaterami „Heroes” jest grupa ludzi, którzy pewnego dnia odkrywają w sobie niezwykłe umiejętności, takie jak umiejętność przenoszenia się w czasie, telepatia, absolutna pamięć, umiejętność leczenia wszelkich urazów, latanie czy niezniszczalność. Przez swoje umiejętności bohaterowie zostają wciągnięci w sam środek walki, której stawką jest nie tylko władza nad światem, ale i przyszłość rasy ludzkiej.

Opowieść o herosach podzielona jest - niezależnie od sezonów – na części. Jak dotąd polscy widzowie mogli obejrzeć cztery z nich: „Genesis” (Geneza), „Generations” (Pokolenia), „Villains” (Złoczyńcy) i „Fugitives” (Uciekinierzy). Najnowszy sezon zatytułowany jest „Redemption” (Odkupienie).

W poprzednich sezonach Herosom udało się powstrzymać zniszczenie Nowego Jorku, zapobiec ogólnoświatowej epidemii, czy powstrzymać bezwzględnego Sylara. Zmęczeni bohaterowie mogą wreszcie w spokoju szukać swojego miejsca, prowadząc stosunkowo spokojne życie. Przynajmniej do czasu, aż na horyzoncie pojawia się cyrk prowadzony przez tajemniczego Samuela Sullivana – człowieka, który o Herosach wydaje się wiedzieć prawie wszystko.

„Herosi” to jeden z najgłośniejszych serialowych sukcesów ostatnich lat. Wartka akcje, nietuzinkowy scenariusz i barwne postacie sprawiają, że serial może pochwalić się dziesiątkami milionów widzów na całym świecie oraz uznaniem krytyki – serial nominowany był do tak prestiżowych nagród jak Emmy (w ośmiu kategoriach), Saturn Awards czy Golden Globe.

Kolekcja nSeriale to jedyna w Polsce kolekcja VOD poświęcona całkowicie najlepszym polskim i światowym produkcjom serialowym. To tutaj polscy widzowie po raz pierwszy mogli obejrzeć takie hity jak „Dexter” ( 3 sezony), „Californication” (3 sezony), „Medium” (5 sezonów,) „Harper’s Island”, „Siostra Jackie” czy  „Mentalista” To tutaj swoje polskie premiery mają najnowsze sezony takich pozycji jak „Lost-Zagubieni”,, „Dr House”, „Prison Break” czy „Desperate Housewives”.

nSeriale są kolekcją dostępną na zasadzie comiesięcznego abonamentu. W jego ramach Abonent otrzymuje pełen, nielimitowany dostęp do pełnej oferty tej kolekcji. Każdy z filmów z tej kolekcji oglądać można dowolną ilość razy, 24 godziny na dobę i na każde żądanie. Jeden odcinek każdego serialu dostępny jest przez około 3 tygodnie, a zawartość kolekcji aktualizowana jest w cyklu tygodniowym.

Koszt miesięcznego abonamentu za nSeriale to zaledwie 30 złotych (kolekcja ta dostępna jest również jako część wielu dostępnych w platformie n promocji).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

279 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...