reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Eurosport, nSport i FOX Life w Multimedia Polska

dodano: 2009-12-18 10:50 | aktualizacja: 2009-12-18 11:00
autor: Janusz Sulisz | źródło: multimedia/eurosport

Multimedia Polska Od 1 stycznia 2010 w ofercie kablowego operatora Multimedia Polska pojawią się nowe kanały Eurosport, nSport i FOX Life. Zastąpią one kanały z oferty Polsatu, czyli Polsat2, Polsat Sport i Polsat Sport Extra. Podkreślić należy, że główny kanał Telewizja Polsat pozostaje niezmiennie w ofercie Multimediów.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Spółka Multimedia Polska w wyniku analizy i optymalizacji poziomu i kosztów oferty programowej zdecydowała się na trudny krok, by od 1 stycznia 2010 zmienić ofertę, zamieniając trzy kanały Polsatu na 3 inne kanały:

Eurosport – jeden z najpopularniejszych programów sportowych. W ramówce znajdziemy relacje z największych imprez licznych dziedzin sportowych  m.in.  tenis, piłka nożna (puchar narodów Afryki i inne), snooker,  sporty zimowe z transmisją z Olimpiady w Vancouver, relacje ze stadionów lekkoatletycznych, z zawodów pływackich itd.

nSport – firmowy program sportowy telewziji n. Wizytówką programu są mecze piłkarskiej Ligi Mistrzów. To także cały szereg serwisów informacyjnych i  programów publicystycznych.

FOX Life - kanał filmowy prezentujący seriale pochodzące z największych amerykańskich studiów filmowych. Znakomita większość z nich jest po raz pierwszy prezentowana na polskich ekranach. Kanał FOX Life stworzony został specjalnie na potrzeby polskiego rynku. W ofercie FOX Life 80% stanowię seriale, 20% to programy o charakterze rozrywkowym typu reality show. Widzowie z przyjemnością obejrzą :  „Desperate Housewives - Gotowe na wszystko”, „Ugly Betty – Brzydula Betty”, poruszający „Grey’s Anatomy - Chirurdzy”, nieprzewidywalny „Ghost Whisperer – Zaklinacz dusz”, „Mad Men” oraz „Mental”, które na całym świecie biją rekordy popularności.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Linux AX 4K Multibox Combo

AX 4K Multibox Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD od...

469 zł Więcej...

Mini PC Android Openbox AND-95

OPENBOX AND-95 to urządzenie - player 4K, który działa na...

189 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...