reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

DVB-T: Kanał dziecięcy od TV Puls?

dodano: 2009-12-19 19:57 | aktualizacja: 2009-12-20 13:20
autor: Janusz Sulisz | źródło: media2.pl

Puls TV Telewizja Puls, która w październiku br. osiągnęła próg rentowności, a w listopadzie br. pierwszy zysk operacyjny, prowadzi obecnie rozmowy z trzema inwestorami. TV Puls może pochwalić się także 60-proc. wzrostem oglądalności w listopadzie 2009 roku w porównaniu do analogicznego okresu poprzedniego roku.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TV Puls negocjuje także z platformą Cyfrowy Polsat, która przesunęła kanał na dalszą 138. pozycję na swojej liście programów. Zdaniem prezesa TV Puls, Dariusza Dąbskiego, stacja powinna być jednym z pierwszych kanałów na liście, ponieważ jest telewizją naziemną.

Telewizja Puls nie rezygnuje również z planów uruchomienia dwóch nowych kanałów w ramach DVB-T. Jednym z nich ma być kanał skierowany dla dzieci. Zdaniem Dąbskiego, TV Puls ma możliwości techniczne i realizacyjne na stworzenie nowych kanałów od zaraz. Do tego mogą one być nadawane także w wysokiej rozdzielczości (dzięki nowoczesnemu sprzętowi
oraz studiu HD).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...