reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

VOD n: X-Men Geneza: Wolverine w Premierach

dodano: 2010-01-12 18:09 | aktualizacja: 2010-01-13 12:13
autor: Janusz Sulisz | źródło: n.pl

HDTV VOD n Logo Jackman już po raz czwarty zagrał Wolverine’a, posiadającego zdolność leczenia superbohatera, z dłońmi zakończonymi szablami ze stopu specjalnego metalu. Tym samym doścignął Christophera Reeve’a, który jako pierwszy wystąpił w serii filmów o komiksowym superboahaterze w tej samej roli – Supermana.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
X-Men Geneza: Wolverine mówi o związku Wolverine’a z Kaylą Silverfox. To za jej sprawą Wolverine trafił do programu Broń X. Jest to tajny program wojskowy, w którym oprócz Wolverine’a, uczestniczą inni mutanci, m. in. Gambit, Scott Summers (Cyklops), Emma Frost i Deadpool. To właśnie z tym ostatnim Wolverine będzie się musiał zmierzyć.

Filmowcy kręcący X-Men Geneza: Wolverine tym razem opuścili Kanadę i przenieśli się na półkulę południową. W Nowej Zelandii znaleźli doskonałe plenery. To właśnie tam zlokalizowano fikcyjne kanadyjskie Alkali Lake, gdzie przeprowadzano eksperymenty z Bronią X. Z kolei w studiach Foxa w Sydney wybudowano Nowy Orlean.

W filmie obok Jackmana i Schreibera zobaczymy Lynn Collins, która wcieliła się w Kaylę. Aktorka debiutował w kinie u boku takich sław, jak Al. Pacino i Jeremy Irons w „Kupcu weneckim”. W roli Strykera wystąpił Danny Huston, Bradleya zagrał Dominic Monaghan, a Remy’ego LeBeau/Gambita Taylor Kitsch.

Film dostępny w usłudze Premiery VOD telewizji nowej generacji n od 12 stycznia 2010 r. do 12 kwietnia 2010 r. A już 14 stycznia – premiera w VOD Janosik. Prawdziwa historia.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Linbox WS-6944 PRO dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

449 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

419 zł Więcej...

Multiswitch TechniSat CE 9/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

290 zł Więcej...